gwiazdy

  gwiazdy

  Cleo słynie ze swoich nietuzinkowych kreacji, które pokochała cała Polska. Czy artystka planuje zmienić branżę i wykorzystać swoją popularność na facebooku jako blogerka modowa? spytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Coraz głośniej mówi się o kryzysie w branży muzycznej ze względu na coraz mniejsze zarobki wokalistów. Co sądzą o tym artyści? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła czy między innymi Cleo, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak i Ania Dąbrowska zastanawiają się nad zmianą branży.

  Rachel McAdams i Ryan Gosling, Angelina Jolie i Brad Pitt, Nicole Kidman i Tom Cruise... Sławne pary, które poznały się na planie można wyliczać w nieskończoność. Czy chemia ze szklanego ekranu zawsze przenosi się do życia? O filmowej miłości Dorota Wellman i Andrzej Sołtysik rozmawiali z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską.

  Kilka miesięcy temu Justyna Miesiak, jako charakteryzatorka w telewizji, na co dzień żyła w hałasie, pośpiechu, wśród reflektorów i gwiazd z pierwszych stron gazet. Postanowiła zmienić swoje życie i wyjechać w Bieszczady. Dlaczego to zrobiła? Zobaczcie, jak teraz mieszka i czym się zajmuje. Jesteśmy pod wrażeniem, bo nie każdy zdecydowałby się na tak radykalne zmiany w życiu.

  Nie mamy wątpliwości, że program "Azja Express" będzie hitem jesiennej ramówki i będziecie go oglądać z wypiekami na twarzy. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska uważa, że takiego programu jeszcze nie było w polskiej telewizji. Zaś projektant Łukasz Jemioł mówi o tym programie, że to będzie "Indiana Jones". W tym programie, który prowadzi Agnieszka Szulim, bardzo znane gwiazdy pokazują swoją drugą twarz. Z uczestnikami "Azji Express", podczas konferencji prasowej, spotkała się Agnieszka Jastrzębska.

  To były bardzo pracowite 293 dni, w trakcie których przygotowaliśmy dla Was 859 godzin najświeższych i najciekawszych informacji. W tym roku nasi reporterzy - w poszukiwaniu ciekawych tematów - pokonali dystans równy odległości Księżyca od Ziemi. Do swoich królestw zapraszali nas bardzo znani ludzie. Było zabawnie, ale też wzruszająco. Oto krótkie podsumowanie tego, co działo w się w ciągu minionego roku.

  Każdemu przytrafia się zapomnieć tekstu, który ma zaraz wygłosić lub wyśpiewać. Co robi w takich sytuacjach wokalista zespołu Video Wojciech Łuszczykiewicz, któremu - jak sam się przyznaje - często zdarzają się takie wpadki na scenie? Natomiast socjolog Tomasz Sobierajski radził, jak przekuć taką porażkę w sukces. Do swojej "wtopy" przyznał się również prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak :)

  Już po raz kolejny drużyna Teatru Kwadrat spotykała się na meczu charytatywnym i kolacji połączonej z aukcją. Czy między aktorami panuje rywalizacja na boisku? I na jaki cel zostaną przekazane pieniądze z aukcji? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Polski show-biznes nie chodzi spać. O czym doskonale wie dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, który podczas jednej z imprez zapytał przybyłe na nią gwiazdy o to, co trzeba zrobić w dzisiejszych czasach, by zostać gwiazdą. Zobaczcie, co powiedzieli mu: Edyta Herbuś, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Tamara Gonzales Perea, Anna Starmach, Rafał Maślak, Zuzanna Bijoch i Weronika Rosati.

  Fredrik Eklund to gwiazda amerykańskiego rynku nieruchomości. Jego specjalnością są te najbardziej ekskluzywne. Panuje opinia, że jest w stanie sprzedać prawie wszystko prawie każdemu. Jako broker zarobił miliony dolarów. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Gabi Drzewieckiej powiedział, ile dziennie sprzedaje nieruchomości, które gwiazdy korzystają z jego usług i jakie były ich najdziwniejsze wymagania.

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: Agatę Wietrzycką, Jakub i Karol Grzybków, uczestników II edycji programu „Mam Talent!” oraz Kalinę Janusiak czyli Beatkę z serialu Brzydula. Zastanawialiście się co dzieje się z młodymi talentami po kilku latach? Zobaczcie co zmieniło się w ich życiu, jak teraz wyglądają i czym się zajmują! Z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziliśmy też zwyciężczynię programu "MasterChef Junior" - Natalię Paździor!

  Alison Jackson to na Wyspach Brytyjskich jedna z najbardziej znanych współczesnych artystek. Specjalizuje się w robieniu zdjęć celebrytom przy współpracy z sobowtórami. Z jakim odbiorem spotykają się jej prace? Które zdjęcia wzbudziły dotychczas najwięcej emocji? Gdzie Alison wyszukuje sobowtórów? Jak wygląda praca na planie zdjęciowym? Z Alison Jackson rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Które z nich zdecydowały się na egzotyczne wakacje, a które spędziły tradycyjną Wielkanoc w gronie najbliższej rodziny? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już dziś wieczorem (o 21.30), po 14 latach, na antenę TVN wraca program "Agent". Tym razem w gwiazdorskiej obsadzie. Kinga Rusin: "Programu zrobionego z takim rozmachem realizacyjnym jeszcze w Polsce nie było". Jaka atmosfera panowała na planie i czy Kinga wie, kim jest "agent"? Będziecie oglądać?

  Paparazzi pojawili się w Polsce w połowie lat 90. Zdjęcia ukazujące gwiazdy z ukrycia, w prywatnych sytuacjach cieszą się największą popularnością w mediach. Jaki wpływ na karierę gwiazdy mają tego typu zdjęcia? Czym są ustawki? I w jaki sposób walczyć z paparazzi? Gościem Dzień Dobry TVN był dziennikarz Tomasz Potkaj.

  Gościem Dzień Dobry TVN był Karol Wójcicki. Miłośnik gwiazd i popularyzator astronomii potrzebował nowego sprzętu do oglądania gwiazd. W tym celu zorganizował specjalną akcję. W ciągu 10 godzin udało mu się zebrać aż 11 tys. zł. Czy spodziewał się takiego odzewu? Jak duże jest zainteresowanie jego audycjami? Po co to robi?

  Lateks zyskał nowe życie dzięki japońskiej projektantce Atsuko Kudo, która w swoje lateksowe kreacje ubiera takie gwiazdy jak Rihanna, Miley Cyrus czy Lady Gagę. Błyszczący i bardzo obcisły materiał zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Jaki jest jego fenomen? Z projektantką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Gwiazdy uwielbiają portale społecznościowe. Co zaskakujące, publikują tam informacje dotyczące swojego prywatnego życia. Którzy celebryci są najbardziej aktywni w internecie? Do jakich celów wykorzystują aplikacje społecznościowe? I czy w swoich publikacjach przekraczają granice dobrego smaku? O tym dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  O tym, co dzieje się w Hollywood najlepiej poinformowane są one: siostry Aleksandra, Monika i Izabela Okapiec. Dziewczyny zdradziły nam tajemnice tamtejszego show-biznesu ostatnich tygodni. Sandra Bullock szczęśliwie zakochana. Czy planuje ślub? Katy Perry wyśpiewała sobie pocałunek... z fanką na scenie. Która gwiazda została okrzyknięta kobietą roku? Na ile oszacowano straty poniesione podczas kręcenia "Spectre" - kolejnej części przygód Bonda? Komu Taylor Swift ofiarowała pięćdziesiąt tysięcy dolarów? Która wokalista traci głos!

  Już jutro zapraszamy na Dzień Dobry Wakacje, a w programie plejada gwiazd. Najbardziej wkurzony komik z Ameryki, czyli Adam Sandler. Małżeństwo, które poprzeczkę stawia sobie coraz wyżej oraz wielka gwiazda polskiej sceny o najnowszych planach życiowych - na naszej kanapie Edyta Górniak. Startujemy jutro o 8.30. Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  1 maja rusza w Krakowie 8. edycja festiwalu kina niezależnego PKO OFF Camera. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki wybrał się na konferencję prasową organizatorów festiwalu. Ilu filmowców przyjedzie w tym roku do Krakowa? Czy będzie można się z nimi spotkać? Jakie nagrody zostaną przyznane w konkursach?

  W głównym konkursie Festiwalu PKO Off Camera jury pod przewodnictwem Sławomira Idziaka wybierze najlepszy pełnometrażowy film, który wyróżniony zostanie Krakowską Nagrodą Filmową i 100 tys. dolarów. Jakie filmy będą walczyły o główną nagrodę? Jak organizatorom udaje się przekonać gwiazdy kina do przyjazdu do Krakowa? Jakie gwiazdy będą w tym roku? Gdzie można znaleźć informacje na temat festiwalu? W Dzień Dobry TVN gościem była Dyrektor Artystyczna Festiwalu Anna Trzebiatowska.

  Filip Nowobilski przeprowadza wywiady ze znanymi osobami. Niby nic w tym oryginalnego, jednak Filip znalazł sposób, aby się wyróżnić. Miejscem, do którego zaprasza gwiazdy jest Fiat 126p, czyli tzw. maluch. Jak wpadł na ten pomysł? Z jakimi gwiazdami rozmawiał do tej pory? Gdzie można zobaczyć program? Co się stało podczas wywiadu z Januszem Korwinem-Mikke?

  Dlaczego gwiazdy lubią pomagać? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Martynę Wojciechowską, Mariusza Totoszko, Andrzeja Piasecznego, Pawła Małaszyńskiego i Agnieszkę Cegielską, których spotkała na VI Balu Charytatywnym "Gwiazdy Dobroczynności".

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN i bez wątpienia osoba, o której można śmiało powiedzieć , że zna się na modzie oraz rozróżnia chyba wszystkie kreacje wszystkich projektantów w Polsce :), wybrała pięć najlepiej ubranych gwiazd. Zobaczcie osobisty ranking Agnieszki Jastrzębskiej. Która gwiazda w jej oczach wypadła w tym roku najlepiej?

  Już po raz siódmy powstał kalendarz w ramach akcji "Wielcy Małym". Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na pomoc dla bezdomnych zwierząt. Czym różni się ta edycja kalendarza od poprzednich? Jakie gwiazdy zaangażowały się w akcję? Gdzie można kupić kalendarz? W jaki inny sposób można pomóc bezdomnym zwierzętom? W Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorów zaangażowanych w akcję "Wielcy Małym": Olgę Bończyk, Martę Żmudę-Trzebiatowską i Rafała Królikowskiego.

  Córka Phila Collinsa robi spektakularną karierę w Hollywood. I to nie dzięki nazwisku, ale z powodu talentu! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Lily Collins i z Samem Claflinem, którzy grają w nowej komedii romantycznej "Love Rosie". Czy przyjaźń między kobieta i mężczyzną jest możliwa? Czy wszystko w życiu ma swój ukryty cel? Czy otrzymali od rodziców stosowane wsparcie? Aktorzy jeszcze nigdy nie byli tak szczerzy!

  Co zdecydowało o tym, że wybrali zamek w Książu i zdecydowali się odwiedzić w listopadzie Polskę? Z bollywoodzką ekipą, kręcącą w naszym kraju film p.t. "Shaandaar", rozmawiał Marcin Sawicki. Jak Hindusi znoszą polską aurę i jak podoba im się egzotyczny kraj: Polska?

  Niektórzy się na nich obrażają, a inny się dzięki nim śmieją. Gośćmi Doroty i Marcina w Dzień Dobry TVN byli dziennikarze: Maciej Michalski i Tomasz Perczyński, autorzy "Ścianki myśli". Która gwiazda się na nich obraziła? Jak powstaje "Ścianka myśli"? Kto wymyśla śmieszne teksty? Które gwiazdy najchętniej "podsłuchują"? Czy to oni są autorami memu z dyrektorem Edwardem Miszczakiem?

  Ewa Wojciechowska, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała o najjaśniejszych gwiazdach w show biznesie. Elżbieta Czyżewska grała z młodziutką Meryl Streep, która oczarowana grą aktorską Elżbiety przypomniała jej styl w filmie "Wybór Zofii". Dziennikarka wspomniała też niedawno zmarłą Annę Przybylską.