Styl życia

Wygrała talent show. Sławna zakonnica po 15 latach zrzuciła habit, przekłuła nos i jest nie do poznania

Styl życia

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
ofeminin.pl
Zakonnica trzyma w dłoniach różaniec, Cristina Scuccia

Cristina Scuccia dała się poznać szerszej publiczności w 2014 roku, gdy wystąpiła we włoskiej edycji popularnego talent show jako śpiewająca zakonnica. Kobieta wygrała program, wydała płytę i po kilku latach opuściła klasztorne mury, by zaprezentować się w nowej odsłonie. Metamorfoza 34-latki robi ogromne wrażenie.

Włochy. Zakonnica wygrała talent show i porzuciła powołanie

Gdy w 2014 roku, na scenie jednego z najpopularniejszych we Włoszech talent show, Cristina Scuccia zaśpiewała utwór "No One" Alicii Keys, publiczność oniemiała z zachwytu. Nagranie z występu trafiło na platformę YouTube, gdzie w ciągu jednego tygodnia obejrzano je prawie 90 milionów razy.

Utalentowana zakonnica podbiła serca widzów. Wygrała program i wydała własną płytę. W 2016 roku odwiedziła Polskę i wystąpiła w Krakowie w ramach Światowych Dni Młodzieży. Po wielu latach od emisji muzycznego show w końcu podjęła decyzję o porzuceniu życia w klasztorze i rozwijaniu kariery wokalnej. Poinformowała o tym zaledwie kilka dni temu.

Kościół i religia

Kościół w galerii handlowej
Kościół w galerii handlowejDzień Dobry TVN
wideo 2/5

- Siostra Cristina jest we mnie. Przeżyłam wspaniałą podróż, ale także skomplikowaną i trudną. Jeszcze bardziej wierzę w życie i w Boga, wiara nie zniknęła. To było prawie 15 lat życia zakonnego, najlepsze lata mojego życia - zaznaczyła w jednym z wywiadów.

Cristina Scuccia przeszła dużą metamorfozę. Jak teraz wygląda sławna zakonnica?

20 listopada Cristina Scuccia pojawiła się we włoskim programie rozrywkowym "Verissimo". W rozmowie z dziennikarką Sylvią Toffani nieco dokładniej opowiedziała o zmianach, które niedawno zaszły w jej życiu. 34-latka stwierdziła, że patrzy na swoją przeszłość z ogromną wdzięcznością, a wystąpienie z zakonu było prawdziwą rewolucją.

Dziś Cristina pracuje jako kelnerka w Hiszpanii i marzy o kontynuowaniu kariery muzycznej. W telewizyjnym show zaprezentowała się w czerwonym kostiumie i rozpuszczonych włosach. Kobieta ozdobiła twarz kolczykiem w nosie i z chęcią eksponowała wyrównane i wybielone zęby.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: ofeminin.pl

Źródło zdjęcia głównego: Di_Studio/Getty Images, Youtube

Pozostałe wiadomości