Ślub i wesele

Trendy ślubne na 2022 rok. "Hitem są suknie odchodzące od bieli"

Ślub i wesele

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Rozmawiamy o sukniach ślubnych z Piotrem Sałatą
Rozmawiamy o sukniach ślubnych z Piotrem Sałatą
wideo 2/20

TVN Style wraz z Piotrem Sałatą ruszają na podbój Polski. Doświadczony stylista, który od lat z powodzeniem odpowiada za wizerunek wielu polskich gwiazd, zajmie się przyszłymi pannami młodymi. Jaką suknię wybrać, by czuć się wyjątkowo i na co zwrócić uwagę podczas wizyty w salonie? O tym Piotr Sałata opowiedział dziennikarce serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolinie Kalatzi.

Moda ślubna na 2022 rok według Piotra Sałaty

Śnieżnobiałe, off white, ecru czy beże - dla laika wszystkie te kolory są do siebie podobne. Jak więc wybrać odcień, który idealnie będzie pasował do naszej urody? Ponadto na jaki styl sukni ślubnej się zdecydować? Postawić na efekt czy wygodę? Panny młode stoją przed naprawdę trudnym wyborem. Na pomoc przychodzi Piotr Sałata. Stylista w programie "Salon sukien ślubnych. Polska" wyruszy w fascynującą podróż po kraju, podczas której pozna przyszłe panny młode oraz pomoże im w doborze idealnej kreacji na najważniejszy dzień w ich życiu.

W rozmowie z Karoliną Kalatzi, ekspert wyznał, że klasyczna biel wyszła już z mody, a teraz na ślubach rządzą złamane biele. Jak powiedział Piotr, "hitem są suknie odchodzące od bieli - cieliste, różowe, pudrowo-różowe". Modne są także liczne zdobienia, pod którymi znajduje się jedynie siatka. Efekt, który uzyskamy po nałożeniu takiej kreacji sprawi, że będziemy błyszczeć. Nasze ciało pokryje "tatuaż" wykonany z niesamowitych aplikacji.

Jeśli nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas wizyty w salonie sukien ślubnych, koniecznie oglądaj nowy program TVN Style w niedziele o godz. 14:05. Wiele porad znajdziecie również w naszym materiale, gdzie Piotr dzieli się swoim doświadczeniem.

"Salon sukien ślubnych. Polska"

Stylista w programie "Salon sukien ślubnych. Polska" odwiedzi butiki m.in. na Podlasiu, Śląsku czy w Trójmieście. Zetknie się z ludźmi z różnych regionów oraz z lokalnymi trendami. Największym wyzwaniem będzie jednak połączenie aktualnie aktualnej mody z marzeniami uczestniczek programu.

- Moda ślubna nigdy nie była moim konikiem. (...) Projektowałem bardzo dużo sukien wieczorowych i koktajlowych, a czasami też suknie ślubne, ale to nigdy nie był główny core mojego działania. Pomyślałem jednak, że to jest fajna gałąź tego biznesu i dlaczego w to nie wejść? Bardzo mi się to spodobało - wyznał.

W każdym odcinku show widzowie poznają dwie bohaterki, które niebawem wychodzą za mąż. Muszą one jednak najpierw wybrać suknię, w której wystąpią na tej wyjątkowej uroczystości. Bohaterkom w podjęciu decyzji pomagać będą najbliżsi: matki, ojcowie, siostry, przyjaciółki, ale również teściowie. W programie nie zabraknie łez wzruszenia, radości, burzliwych dyskusji oraz całej gamy emocji związanych z wyborem wymarzonego stroju.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum prywatne

Pozostałe wiadomości