suknie ślubne

  TVN Style wraz z Piotrem Sałatą ruszają na podbój Polski. Doświadczony stylista, który od lat z powodzeniem odpowiada za wizerunek wielu polskich gwiazd, zajmie się przyszłymi pannami młodymi. Jaką suknię wybrać, by czuć się wyjątkowo i na co zwrócić uwagę podczas wizyty w salonie? O tym Piotr Sałata opowiedział dziennikarce serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolinie Kalatzi.

  Piotr Sałata wyrusza w Polskę, by pomóc pannom młodym w wyborze tej jednej, jedynej, idealnej kreacji. Już 8 maja na antenie TVN Style rusza program "Salon sukien ślubnych. Polska".

  Trafiają na wybiegi światowej sławy - są niepowtarzalne i polskie. Suknie ślubne projektu polskiej stylistki sukien ślubnych Kamili Froelke podbijają serca pań młodych i ich rodzin, które chętnie powierzają jej opiekę nad swoim wyglądem. Kim jest ta wyjątkowa kobieta?

  Sposobów na oszczędności jest wiele.

  Coraz częściej zdarza się, że panny młode nie chcą drogich, wymyślnych stylizacji, a w zamian decydują się na kreacje z sieciówek, które potem wykorzystują podczas wielu innych okazji. W Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska udowodniła, że można znaleźć piękną suknię ślubną kosztującą od 399 do 599 złotych.

  Suknia ślubna to jedna z najważniejszych kreacji w życiu kobiety, jednak co z nią zrobić, gdy już jesteśmy po weselu? O tym w Dzień Dobry TVN opowiadały uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Anita Szydłowska, uczestniczka programu "Googlebox. Przed telewizorem", Sylwia Bomba oraz prowadząca program "Ach, ten ślub!", Magdalena Socha-Włodarska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Ewelinę Rydzyńską, która opowiedziała o najnowszych trendach ślubnych. Stylistka proponuje zarówno klasykę, jak i rustykalne klimaty nawiązujące do lat 20. Dla odważniejszych panien młodych Ewelina przygotowała ślubny kombinezon. W takiej kreacji na pewno zwrócicie na siebie uwagę! Hitem przyszłego sezonu będzie natomiast elegancki minimalizm w stylu sukni Meghan Markle.

  Kolekcje sukien ślubnych z 2018 roku charakteryzują się różnorodnością. Jakie kreacje ślubne proponują przez polscy projektanci. Ile kosztują? Mariusza Brzozowskiego, Marcina Paprockiego, Joannę Przetakiewicz i Gosię Baczyńską odwiedził reporter Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik.

  Wiosną i latem pary najchętniej stają na ślubnym kobiercu. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy projektanta Sebastiana Plewińskiego, by pokazał najmodniejsze w tym sezonie suknie ślubne.

  Sezon ślubny w pełni. Jakie kroje i kolory sukien są obecnie modne? Warto uszyć suknię, czy kupić gotową? O tym w Dzień Dobry TVN mówił projektant sukni ślubnych Sebastian Plewnicki.

  Małgorzata Rozenek rzadko bywa na wieczornych bankietach, zwłaszcza pokazach mody. Robi wyjątek jedynie dla duetu Paprocki&Brzozowski. Dlaczego? Za co Rozenek ich ceni? Małgosia na pokazie pojawiła się razem ze swoim partnerem - Radosławem Majdanem. Jakie para ma plany na najbliższe tygodnie? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Magdalena Socha i Maria Folta projektują suknie ślubne. Ich kreacje są inne niż wszystkie. W czym tkwi ta wyjątkowość? Jak udało im się trafić na estetyczną niszę? Jakich tkanin używają? I dlaczego ich suknie są głównie białe? O prowadzeniu własnej firmy Magdalena i Maria opowiedziały w studiu Dzień Dobry TVN.

  Niektóre pary, z różnych względów, chcą wziąć ślub zimą. Gość Dzień Dobry TVN - stylista Adam Chowański pokazał trzy nietuzinkowe stylizacje dla zimowych panien młodych. Jak wygląda stylizacja na "wybuchającego łabędzia"? Dlaczego Dorota Wellman ma ostatnio ochotę na rozbieranie kobiet?

  Agnieszka Jastrzębska spotkała Grażynę Wolszczak podczas pokazu sukni ślubnych i wieczorowych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN spytała aktorkę, czy często ma okazję zakładać suknie wieczorowe. Jak wyglądała jej suknia ślubna?

  O ślubie Kanye Westa i Kim Kardashian było głośno od kilku tygodni. Nie milkły spekulacje na temat sukni ślubnej panny młodej, miejsca, w którym narzeczeni powiedzą sobie "TAK", a także zaproszonych gości. Dzięki dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej dziś już wszystko wiemy.

  Koronki, gorsety, tiule, hafty. Wielość rodzajów sukien ślubnych przytłacza nie tylko panny młode. Okazuje się, że suknie ślubne, oprócz oczywistych walorów estetycznych, mogą także modyfikować figurę. Sylwia Gruchała przyznaje, że w czasie ślubu ważyła 80 kg. Czy ktoś się zorientował? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: florecistka i medalistka olimpijska Sylwia Gruchała oraz aktorka Izabela Zwierzyńska. Dlaczego mąż Sywlii lubi księżniczki? Kto zaprojektował suknię Izy?

  Dorota Cieszyńska to kolejna osoba, która odpadła z programu Project Runway. Zdaniem jurorów nie poradziła sobie z kolejnym zadaniem, czyli uszyciem suknii ślubnej. Czy Dorota się z tym zgadza? Co dał jej udział w programie? Co o projektach Doroty powiedział Tomasz Ossoliński? I co uszyła dla prowadzącej Dzień Dobry TVN Doroty Wellman? Podoba Wam się ta propozycja?

  Tym razem uczestnicy "Project Runway" mieli za zadanie zaprojektować suknie ślubne. W roli klientek - modelki, a w roli oceniającego - Gosia Baczyńska. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Joanna Przetakiewicz oraz Ewa Wojciechowska. Jakie trendy obowiązują w modzie ślubnej? Czy suknia ślubna musi sięgać podłogi?

  Gwiazdy o wymarzonych sukniach ślubnych, czego żałuje Jolanta Pieńkowska, odnowienie ślubów, Złote Globy rozdane! Z najnowszymi informacjami ze świata show-biznesu, w Dzień Dobry TVN, dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Po co Marta Żmuda-Trzebiatowska przymierza suknię ślubną? Co łączy ją z Pawłem Małaszyńskim i o co miał na myśli Małaszyński mówiąc że: „kolejny raz wyląduje ze Żmudą w łóżku”? Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska widziała Martę Żmudę-Trzebiatowską w sukni ślubnej! Co wydarzy się 14 grudnia 2012 roku na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie?

  Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer udał się na Targi Ślubne i sprawdził, ile młodzi ludzie płacą za swoją jednodniową imprezę zwaną „ślubem”. Ile kosztuje sukienka panny młodej i dekoracja sali weselnej? Ile musimy wydać na zespół muzyczny i na wynajęcie samochodu? Co czujemy następnego dnia, oprócz wielkiego bólu głowy?

  Każda panna młoda ma inny gust, inna sylwetkę oraz inne wymagania, ale łączy ich jedno: wszystkie chcą błyszczeć. Jakie suknie ślubne wybierają przyszłe panny młode? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy ekspertki w dziedzinie mody ślubnej: Aleksandrę Parczewską oraz Maję Markowską. Okazuje się, że coraz częściej kobiety wybierają suknie krótkie, różowe czy… czarne. Zobacz, co jeszcze można założyć na swój ślub!

  Milość czasami kończy się na... ślubnym kobiercu. Zainspirowaniu ślubem roku, czyli "sakramentalnym tak" Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha, postanowiliśmy zaprezentować w Dzień Dobry TVN suknie ślubne i dowiedzieć od zaproszonego do naszego gościa studia, jak suknią ślubną podkreslić to, co mamy pięnego, a ukryć to, co nas szpeci. Zobaczcie wyszczuplające suknie ślubne!