Styl życia

Jaki jest przepis na idealną sylwestrową prywatkę? Filip Chajzer z wizytą u "profesorki domówki"

Styl życia

Na imprezach zna się jak mało kto. Aleksandra Fafius jest fanką ciężkich brzmień i dobrej zabawy. Filip Chajzer odwiedził jej mieszkanie, które wystrojone w sylwestrowe ozdoby już wyczekuje pierwszych gości, z którymi Ola przywita Nowy Rok. Sprawdź, jakie warunki muszą być spełnione, by sylwestrowa impreza należała do udanych. To nie takie trudne!

Jak zorganizować sylwestrową prywatkę do 5 osób?

Aleksandra Fafius nie ma wątpliwości, że najlepsze imprezy to takie, w które wkładamy serce i własne pomysły. Liczy się kreatywność i chęci. Jeśli spełnimy te warunki to nawet posiadówka do 5. osób może być huczna.

- Impreza musi być w domu, musi by fantazja, a nie żeby Pan Filip Chajzer w telewizji dawał rozwiązania, tylko trzeba samemu główką ruszyć - usłyszeliśmy od naszej ekspertki.

Bez muzyki ani rusz!

"Profesorka domówki", bo taki mianem okrzyknął Olę Filip Chajzer, wspominała w Dzień Dobry TVN koncert The Rolling Stones, na którym bawiła się w 1968 r. Tym samym nie ma wątpliwości, że muzyka jest warunkiem koniecznym dobrej zabawy.

- Nie Zenka Martyniuka proszę. Do mnie przychodzą rockandrollowcy z Hard Rock Cafe. Słuchamy Rolling Stones, ACDC, Slayera - usłyszeliśmy.

Dodatkiem cieszącym oko mogą być różnego rodzaju ozdoby, np. serpentyny. Przydadzą się także:

- Super są balony, choinki jeszcze stoją - podsumowała Ola.

Życzymy szampańskiej domówki!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Reporter: Filip Chajzer

Pozostałe wiadomości