Styl życia

Poznaliśmy pierwszą parę "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kim są Agnieszka i Kamil?

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Agnieszka i Kamil - pierwsza para 7. sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia

Kolejna, siódma edycja programu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ruszyła na dobre. Widzowie mieli już okazję poznać pierwszą parę. Bohaterami nowego odcinka byli Agnieszka i Kamil. Kim są uczestnicy?

Ślub od pierwszego wejrzenia 7 - niespodzianka od producentów

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" zebrał wierne grono fanów. Widzowie po krótkiej przerwie nareszcie doczekali się kolejnego sezonu. W siódmej edycji wśród ekspertów znaleźli się: psychologowie Magdalena Chorzewska i Karolina Tuchalska-Siermińska oraz prof. Bogusław Pawłowski. To właśnie oni odpowiedzialni są za dobór par.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Co więcej, producenci programu postanowili, że tym razem nie będą trzymać nas w niepewności. W pierwszych odcinkach pokazują pary, które zostały dopasowane przez specjalistów. Co wydarzyło się w pierwszym odcinku "Ślubu od pierwszego wierzenia"?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kim są Agnieszka i Kamil?

Premierowy odcinek nowego sezonu "Ślubu od pierwsze wejrzenia" dostarczył wielkich emocji. Poznaliśmy już pierwszą parę, która stanęła na ślubnym kobiercu. Decyzją Magdaleny Chorzewskiej, Karoliny Tuchalskiej-Siermińskiej oraz prof. Bogusława Pawłowskiego są to 29-letnia Agnieszka z Białegostoku i 27-letni Kamil z Włocławka. Kim są uczestnicy?

Agnieszka pochodzi z Białegostoku i pracuje w banku. Mieszka z dwoma współlokatorkami, gdyż czeka na odbiór mieszkania, które niedawno zakupiła. Ponadto dziewczyna ma bardzo bliskie relacje z mamą. Panie chętnie spędzają razem wolny czas, mieszkają i pracują obok siebie.

- Widujemy się codziennie albo co drugi trzeci dzień, więc na bieżąco jesteśmy ze sobą i ze swoim życiem

Kamil pochodzi z Włocławka. Pracuje w firmie założonej przez ojca swojego szwagra. 27-latek był już zaręczony. Po rozstaniu z narzeczoną kupił własne mieszkanie i postanowił szukać szczęścia u boku innej osoby. Uczestnik ma dobre relacje z rodziną, szczególnie z siostrą, która jest od niego 13 lat starsza.

W programie Kamil przyznał także, że na swoim koncie ma dwa poważne związki. Jeden z nich trwał 5 lat, a ostatni 1,5 roku. Kamil zaręczył się z partnerką, która miała 4-letnie dziecko. Niestety los przewidział dla nich inną drogę.

- Byłem zaręczony i data ślubu też była ustalona, ale całe szczęście, że do tego nie doszło - dodał.

Uczestnik był jednak sporą zagadką dla ekspertów programu. Psycholożki zastanawiały się, czy młody chłopak jest gotowy na małżeństwo. Warto podkreślić, że na kilka miesięcy przed wzięciem udziału w programie, Kamil rozstał się z narzeczoną, która obecnie ułożyła już sobie życie.

- Tam jest kwestia tego, że doszło do szybkiego zamążpójścia jego narzeczonej. Tu mam obawy jego poważnego podejścia – zastanawiali się eksperci.

Przygotowania do ślubu

Uczestnicy o udziale w eksperymencie musieli poinformować najbliższą rodzinę. W tym celu Agnieszka zaprosiła do mamy brata i siostrę. Stres i obawy okazały się zupełnie niepotrzebne, gdyż bliscy z radością przyjęli informację o ślubie i zapewnili, że będą wspierać siostrę na każdym etapie. Przyszedł w końcu czas na wybór kreacji. Agnieszka wraz z mamą i siostrą udała się do salonu. Wybór padł na ozdobną białą suknię.

Po wielu dniach niepewności Agnieszka doczekała się dnia, w którym poznała swoje przyszłego męża. Jak wcześniej twierdziła, nie ma oczekiwań wobec wyglądu partnera. Zależy jej przede wszystkim na tym, by mąż ją szanował i nie oszukiwał. Kamil zaś nie krył ogromnego stresu, który rozładowywał paleniem papierosów.

- Nic nie zakładałam, nie chciałam sobie wyobrażać, bo nie mam swojego ideału wyglądu. Kiedy zobaczyłam swojego męża, to powiedziałam: "Wow, jest dobrze". Nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobrze – powiedziała kobieta. Pozytywnie zaskoczony był także Kamil.  - Jak zobaczyłem Agnieszkę, to pomyślałem sobie, czy eksperci wzięli mój opis kobiety i ją namalowali.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: tvn.pl

Pozostałe wiadomości