Porady

"OszczędzaMY" na wyprzedażach. Co warto kupić na przecenach?

Porady

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Łukasz Kowalski
Oszczędzamy na wyprzedażach
Oszczędzamy na wyprzedażachDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Wraz z nowym rokiem w sklepach ruszają wyprzedaże. Czy korzystając z tego rodzaju promocji, faktycznie możemy zaoszczędzić? Co warto kupić w tym okresie? Dowiecie się tego z cyklu Dzień Dobry TVN "OszczędzaMY".

Czy warto kupować na wyprzedażach?

W sklepach trwają wyprzedaże. Niektóre produkty zostały przecenione o 50, a nawet o 70 proc. Katarzyna Daniłko, "Pani od jakości" jest zdania, że z takich promocji warto skorzystać już na samym początku. - Wtedy mamy zdecydowanie większy wybór. Mimo że pod koniec wyprzedaży te minus 70 proc. może okazać się kuszące, to tak naprawdę są to przebrane rzeczy - w mojej ocenie - których nikt nie chciał kupić - powiedziała.

Na wyprzedażach może kupować zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. - Co zyskujemy online? Na pewno czas i zawsze możliwość zwrotu, [...], kupując rzeczy stacjonarnie, według prawa, nie zawsze możemy je zwrócić, zależy to od polityki sklepu. Robiąc zakupy online zawsze na zwrot lub wymianę macie 14 dni - dodała.

Co warto kupić na przecenach?

Kiedy sklepy obniżają ceny, warto pomyśleć o zakupie kurtki zimowej z naturalnym wypełnieniem lub płaszcza. Robiąc zakupy, należy przyjrzeć się metce i sprawdzić, z jakie materiału dane ubranie zostało wykonane. - Są cztery materiały syntetyczne - poliester, poliamid, akryl, elastan. O ile ten ostatni w kilku procentach nam nie zaszkodzi, to reszty starałbym się unikać - tłumaczyła "Pani od jakości".

Które materiały są naturalne? Dowiecie się tego z dalszej części materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Łukasz Kowalski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości