Styl życia

Ośrodek Wypoczynkowy "Kulka" - raj dla małych fanów kosmitów i nie tylko

Styl życia

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Z górki na mazurki
Z górki na mazurkiDzień Dobry TVN
wideo 2/15

Ośrodek Wypoczynkowy "Kulka" znajduje się w miejscowości Dźwierzuty na Mazurach. To miejsce słynie z wyjątkowych i różnorodnych atrakcji dla dzieci i młodzieży, a wiele z nich powstaje przy użyciu nowoczesnych technologii. "Kulkę" odwiedził z kamerą nasz prezenter pogody, Tomasz Zubielewicz.

Ośrodek Wypoczynkowy "Kulka"

Nasz prezenter pogody Tomasz Zubielewicz wybrał się z kamerą do Ośrodka Wypoczynkowego "Kulka", który znajduje się w miejscowości Dźwierzuty na Mazurach. To wyjątkowe miejsce słynie z różnorodnych atrakcji dla dzieci i młodzieży. Fanom aktywnego wypoczynku z pewnością spodoba się możliwość wspinaczki na ściankę, zabawa w parku linowym czy ekstremalna jazda quadem.

Ośrodek czynny jest od wiosny aż do jesieni. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa grupa specjalistów. - Instruktorzy opiekują się tymi grupami, które tu przyjeżdżają np. młodzieżą ze szkół podstawowych i średnich - opowiada prezenter Dzień Dobry TVN. "Kulka" organizuje również kolonie i zielone szkoły, dlatego świetnie sprawdzi się jako miejsce do letniego wypoczynku.

Strefa UFO i inne kosmiczne atrakcje na Mazurach

Wśród atrakcji dostępne jest też kino gwiezdne, czyli najnowocześniejsze kino sferyczne 3D. - Obraz pozwala nam zanurzyć się wewnątrz tego filmu - wyjaśnia lider realizacji Rafał Bałdyga. - Ośrodki wypoczynkowe powinny opierać się na nowoczesnych technologiach, powinny być wdrażane nowe, innowacyjne pomysły - podkreśla.

"Kulka" przygotowała też coś dla małych fanów kosmitów. Stefa UFO to miejsce, gdzie dziecko poczuje się jak w kosmosie. Na dzieci czeka tam ogromny statek kosmiczny, tajne laboratorium oraz dawka wielu ciekawostek, które warto znać. Czy UFO rzeczywiście istnieje? Warto przekonać się o tym odwiedzając Ośrodek Wypoczynkowy Kulka. To świetny wybór na wakacje i odpoczynek.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości