Styl życia

Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". "To była fajna przygoda"

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Co w życiu ich zmienia ślub od pierwszego wejrzenia?
Co w życiu ich zmienia ślub od pierwszego wejrzenia?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Kolejna edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca. W programie Dzień Dobry TVN pojawili się uczestnicy, którzy opowiedzieli o tym, co dał im udział w show. Choć nie znaleźli miłości przed kamerami, nie ukrywają, że udział w eksperymencie był dla nich ważną nauką.

Agnieszka i Kamil

Uczestnicy opowiedzieli o tym, jakie mieli oczekiwania zgłaszając się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W przypadku Agnieszki był to jasno sprecyzowany cel.

- Faktycznie poszłam po męża, dosłownie po męża, poszłam, żeby znaleźć swoją miłość i kawałek szczęścia - powiedziała Agnieszka Miezianko, uczestniczka 7. edycji programu.

Na początku wydawało się, że Agnieszka ma szansę stworzyć związek z Kamilem. Ten jednak po pewnym czasie wyznał, że nic do niej nie czuje i nie chce kontynuować relacji.

- Czasami tak w życiu bywa, że jak na początku jest fajnie, później te iskierki gdzieś gasną. No i tak się stało w naszym przypadku - dodała. - Na początku wszystko było super, a dopiero jak poszły kamery, Kamil stwierdził, że nie. Myślę, że to jest pytanie do Kamila, co nie zaiskrzyło. (...) Nie traktuje tego jako porażkę, to była bardzo fajna przygoda.

Piotr i Dorota

Relacja Doroty i Piotra również nie przetrwała próby czasu. Oboje mieli zupełnie inne oczekiwania względem siebie i postanowili zakończyć relację. W studiu Dzień Dobry TVN Piotr opowiedział o wnioskach, które wyciągnął po udziale w show.

- Ja idąc do programu wiedziałem, jaki mam charakter, mówiłem o tym. Już będąc w tym związku dostrzegłem, że jestem uparty, czy że bardzo skupiam się na swoim punkcie widzenia. Dopiero po tym eksperymencie do mnie dotarło, że to nie tylko chodzi o to, że jestem uparty, tylko może jestem w stanie coś z tym zrobić - tłumaczył Piotr Sadowski.

Podkreślił, że ta świadomość może pomóc mu w budowaniu przyszłych relacji.

Adam i Patrycja

Sielanka między Adamem i Patrycją skończyła się wtedy, gdy z ich życia zniknęły kamery. Para zamieszkała ze sobą, ale z dnia na dzień coraz bardziej widać było różnicę zdań, atmosfera gęstniała. W końcu Patrycja poprosiła, żeby Adam się wyprowadził.

- Program dał nam możliwość spojrzenia na siebie z szerszej perspektywy, bo na co dzień nie mamy tej możliwości. Dzięki temu możemy wyciągnąć wnioski, które sprawią, że będziemy lepszymi ludźmi - powiedział Adam Sak, uczestnik 7. edycji programu.

I dodał:

- Ja tak samo jak Agnieszka myślę, że Piotrek również, i każdy inny, poszliśmy przede wszystkim po to, żeby spróbować znaleźć swoją drugą połówkę.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości