Styl życia

Numerologiczna 1. Cechy osobowości

Styl życia

Numerologiczna 1

Trudno oprzeć się numerologicznej 1. To urodzony przywódca, ale nie taki, który wydaje rozkazy. Zamiast tego potrafi zainspirować otoczenie, by poszło za nim i zjednoczyło się we wspólnym celu.

Numerologia: liczba 1

1 rok numerologiczny to chodzący impuls do działania. Dzięki swej charyzmie, zdecydowaniu, a nierzadko także odwadze, potrafi zdobyć posłuch i szacunek otoczenia. Mało kto jest na tyle odważny, by mu się sprzeciwić. Numerologiczna liczba 1 jest przebojowa i pełna energii. Chętnie udziela rad i pomaga innym, ale sama nie uznaje autorytetów. Liczba 1 w numerologii to silny charakter o olbrzymim potencjale energetycznym. Jest pomysłowa i kreatywna. W jej towarzystwie trudno o nudę, zawsze znajdzie jakieś interesujące zajęcie. Jest otwarta na ludzi, ale zawsze chce im przewodniczyć. To typowa osoba dominująca.

Numerologiczny rok 1 - finanse

Numerologiczna 1 finansowo radzi sobie dobrze, pieniądze łatwo do niej “przychodzą”. Czasem bywa uznawana za osobę z materialistycznym podejściem do życia. Jej pogoń za pieniędzmi nie wynika jednak z potrzeby posiadania, ale z bardzo silnej chęci bycia ponadprzeciętnym, także w kwestii finansów. Równie istotna jest dla niej pozycja społeczna. Posiada łatwość w zarabianiu, ale także wydawaniu pieniędzy. Przeznacza dużo środków na samorealizację i podróże, które wprost uwielbia!

Numerologiczna 1 w miłości

Horoskop numerologiczny 1 w kwestii miłości mówi, że osoby te są romantyczne i namiętne. Potrafią być doskonałym motywatorem dla swoich partnerów i wytrwale wspierać ich nawet w najbardziej nieprawdopodobnych pomysłach. Zwykle są to osoby czułe, kochane i chętne do pomocy. Podobnie jednak jak w całym życiu - lubią dominować, co może czasami powodować awantury. Co jednak najważniejsze - rok numerologiczny 1 lubi zmiany i ruch. W związku nie może odczuwać stagnacji, tylko stale podsycana namiętność jest drogą do szczęścia w miłości. Numerologiczna 1 - partnerzy to zagadnienie, które warto omówić dokładniej.

Numerologia 1 i 1

Nie będzie to łatwe połączenie, ale wcale nie niemożliwe. Początki związku będą namiętne i szalone, ale dość szybko mogą pojawić się pierwsze zgrzyty. To od partnerów zależy, na ile będą w stanie zrezygnować z własnych potrzeb, by poświęcić się swojej miłości.

Numerologia 1 i 2

To zgrany duet. 1 ma pomysły, a 2 lubi i potrafi je realizować. Numerycznym 2 nie przeszkadza dominacja partnera, dzięki temu jest szansa, że z tego połączenia powstanie wspaniały związek.

Numerologia 1 i 3

To może być spełnienie marzeń dla obojga partnerów. Numerologiczne 3 są obdarzone zdolnościami artystycznymi i doskonale wpasują się w koncepcje pomysłowych 1. Numerologia 3 i 1 mówi, że numerycznym 3 nie będzie przeszkadzała dominacja 1, a wręcz przyniesie jej szczęście i spełnienie.

Numerologia 1 i 4

Pozornie niewiele ich łączy, ale nie oznacza, to, że nie będą w stanie zbudować pięknej relacji. 1 ma ogromne aspiracje, których brakuje 4. Ta druga może jednak skutecznie pomóc w urzeczywistnieniu szalonych planów przywódczej 1. Dzięki temu może powstać naprawdę udany związek.

Numerologia 1 i 5

To połączenie będzie wymagało wzajemnej akceptacji, ale ma duży potencjał. Numerologia 5 i 1 podpowiada, że ten związek może być pełen przygód i wzajemnej inspiracji. Wymaga to jednak tego, by obie strony zaakceptowały swoją odmienność.

Numerologia 6 i 1

Wysoki poziom intelektu będzie tym, co połączy tych partnerów. Wspólnie mogą zdobywać i pogłębiać swoją wiedzę. Niestety numerologia 6 i 1 podpowiada, że tej relacji grozi uczuciowa oziębłość. Zbyt duże skupienie na nauce może spowodować, że partnerzy zapomną o wzajemnym zgłębianiu swych dusz.

Numerologia 1 i 7

Te dwie osoby szybko stają się sobie bliskie, a później świetnie się rozumieją. Mogą się od siebie wiele nauczyć. Numerologia 7 i 1 mówi, że to połączenie, dzięki wzajemnemu wsparciu, może się udać.

Numerologia 1 i 8

To może być potężny związek. Dwie osoby o silnych osobowościach, które zwykle przejmują inicjatywę to mieszanka wybuchowa. Numerologiczna 8 i 1 chętnie podporządkowują sobie innych, dlatego aby związek był udany, muszą przestać walczyć w nim o przywództwo.

Numerologia 1 i 9

Nie będzie to najlepsze połączenie. Pozornie złapią nić porozumienia, ale w rzeczywistości numerologiczna 1 może być zazdrosna o uwagę innych, jaką skupia na sobie 9. Z kolei skupianie się na innych jest obce 1. Numerologia 9 i 1 mówi, że związek taki może powodować cierpienie dla obu stron.

1 numerologia - jak obliczyć swoją liczbę urodzenia?

Należy zsumować wszystkie cyfry swojej daty urodzenia. Dla przykładu - dla osoby urodzonej 17.07.1965 będzie to działanie: 1+7+7+1+9+6+5. Wynik wynosi 36. Teraz należy zsumować 3 i 6, co daje nam wynik 9. Dziewiątka jest liczbą osobistą danej osoby. Wyniku końcowego nie sumujemy, gdy otrzymamy 11, 22, 33 i 44. To tzw. liczby mistrzowskie.

Zobacz też:

Superksiężyc 2021. Kiedy będzie można obejrzeć niesamowite zjawisko na niebie?

Najjaśniejsza pełnia Księżyca w roku wypada w kwietniu. Astrolog Merkurja o horoskopie dla wszystkich znaków

Co oznaczają liczby we śnie i jak należy je interpretować?

Zobacz video: Czym jest numerologia?

Autor: Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości