Materiał promocyjny

Co można stworzyć z klocków Lego? "Możemy budować to, co nam w duszy gra"

Układamy smoka 3D z Lego
Źródło: Dzień Dobry TVN
Z klocków Lego można zbudować praktycznie wszystko. Agnieszka i Piotr Rybakowie w ostatnim odcinku programu "Lego Masters" stworzyli smoka. Niestety to nie wystarczyło, aby przejść do finału. Czy wiedzą gdzie popełnili błąd? Dowiecie się tego z naszego materiału?

Agnieszka i Piotr Rybakowie. Dlaczego zgłosili się do programu "Lego Masters"?

Agnieszka Rybak i Piotr Rybak to uczestnicy programu "Lego Masters". Niestety para odpadła z show tuż przed finałem. Dlaczego zdecydowali się zgłosić do programu? - Kiedy usłyszałem o castingach, pomyślałem: "Ale fajnie!". Agnieszka powiedziała: "Zgłaszamy się!". Po prostu wypełniliśmy formularz - mówił w Dzień Dobry TVN Piotr Rybak.

W rozmowie z Piotrem Wojtasikiem małżeństwo wyznało, że zaliczają się do tzw. nerdów. - Spotykamy się z przyjaciółmi i gramy w planszówki lub w jakiegoś RPG-a. W zeszłym roku na Sylwestra robiliśmy sesję PRG, którą Piotrek prowadził - mówiła Agnieszka Rybak.

Co można zbudować z klocków lego?

Choć zestawy klocków, które kupujemy powstały z myślą o konkretnych konstrukcjach, to tak naprawdę możemy zbudować z nich wszystko. - Można wziąć te klocki i niekoniecznie budować to, co zostało zaprojektowane przez kogoś. Na początku tak, bo to fajna nauka, ale później możemy budować to, co nam w duszy gra - mówił Piotr Rybak, uczestnik programu "Lego Masters".

W półfinałowym odcinku Agnieszka i Piotr zdecydowali się zbudować smoka. Niestety ta konstrukcja nie dała im awansu do finału. Czy wiedzą, gdzie popełnili błąd? - Jak budowaliśmy, to pracowaliśmy na bliskim planie. Klocki trzeba było układać blisko. Nie przyszło nam do głowy - odjedźmy o krok i zobaczmy, jak to wygląda z daleka - mówił pan Piotr.

Warto dodać, że zarówno Agnieszka, jak i Piotr działają w branży informatycznej, technicznej. Czy ścisły umysł pomaga w budowaniu z klocków Lego? Dowiecie się tego z dalszej części naszej rozmowy.

Finałowy odcinek programu "Lego Masters" będzie można obejrzeć w piątek, 10 grudnia, o godzinie 20.00 na antenie stacji TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Reporter: Piotr Wojtasik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości