Styl życia

Ta babcia stała się gwiazdą TikToka. "Mogę tańczyć w każdą sobotnią noc" 

Styl życia

Autor:
Dominika
Czerniszewska

Susie ma 5 dzieci, wnuki i śmiało podbija TikToka. Jej postawa udowadnia, że wiek to tylko liczba i nigdy nie jest za późno na samorealizację. - Jesteś po prostu spektakularna - komentują internauci.

Przełamuje stereotypowy wizerunek babci

Aktywne życie nie kończy się wraz z wiekiem. Dobry tego przykład stanowi Susie znana na TikToku jako @soozer007. Daleko jest jej od stereotypowego wizerunku klasycznej babci, która za dnia piecze ciasta dla wnuków, a wieczorami robi na drutach. Ta kobieta wciąż odkrywa siebie na nowo.

Zobacz wideo: Mistrzowie seniorskiego hip-hopu

Mistrzowie seniorskiego hip-hopu
Mistrzowie seniorskiego hip-hopu Źródło: Dzień Dobry TVN

Susie udowadnia, że w każdym wieku można być pełnym ikry i realizować swoje pasje. Patrząc na nią, niejeden młodzieniec mógłby pozazdrościć siły i energii. 

Mam wielu młodszych przyjaciół, którzy nie dowierzają, że mam pięcioro dorosłych dzieci i jestem babcią. Jem naprawdę zdrowo, mogę tańczyć z nimi w każdą sobotnią noc i umiem zrobić martwy ciąg lepiej od nich

Babcia Susie podbija TikToka

Susie, idąc z duchem czasu, stała się niezwykle aktywna na TikToku. Na swoim koncie udostępnia m.in. zabawne nagrania, jak tańczy, wygłupia się, pije z córką wino czy zajmuje wnukami. Nic dziwnego, że wiele osób nie może uwierzyć w to, że kobieta jest babcią. Susie przykłada bowiem dużą wagę do swojego zdrowia i wyglądu. Ćwiczy i stara się ograniczać cukier i mięso w diecie. Ma wysportowaną sylwetkę, świetnie skomponowane stylizacje i nienaganny makijaż.

W sieci dostrzeżemy też jej zdjęcia z odkrytym brzuchem, a część internautów okrzyknęła ją "najseksowniejszą babcią". Pod udostępnionymi przez nią nagraniami odnajdziemy wiele ciepłych słów. Użytkownicy pokochali babcię Susie i jej energię. "Jesteś po prostu spektakularna", "Zarażasz optymizmem", "Kocham twoje filmy", "Jak ty to robisz?" - czytamy w komentarzach.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Thomas Barwick/Getty Images

Pozostałe wiadomości