Styl życia

22-latka chce mieć największe usta na świecie. "Grozi im odwodnienie"

Styl życia

Aktualizacja:
Powiększanie ust

22-letnia Andrea Ivanova została okrzyknięta przez media "żywą Barbie". Pochodząca z Bułgarii kobieta twierdzi, że ma jedne z największych ust na świecie i pomimo ostrzeżeń ekspertów nie zamierza porzucić kolejnych zabiegów. Zobaczcie, jak się zmieniła.

Andrea Ivanova - "Żywa lalka Barbie"

Pochodząca z Bułgarii Andrea Ivanova szerszej publiczności dała się poznać w 2018 roku. Wówczas rozpoczęła swoją przygodę z chirurgią plastyczną i zabiegami. Jej celem jest bycie posiadaczką największych ust na świecie, a swoją przemianę na bieżąco dokumentuje na Instagramie.

Początek przemiany:

Największe usta na świecie

Obecnie 22-latka ma już za sobą ponad 20 zabiegów na usta, w tym wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Choć jej wargi są już naprawdę nabrzmiałe i od dawna nie przypominają tych naturalnych, to młoda kobieta wciąż konsekwentnie realizuje swój cel.

- Uwielbiam swój wygląd, ale uważam, że moje usta mogłyby być jeszcze większe. Kocham je! Nie jestem pewna, czy są największe na świecie, ale z pewnością to jedne z największych – tłumaczyła na swoim profilu na Instagramie.

Część specjalistów jest przerażona determinacją Bułgarki i proponuje jej zmniejszenie ust. - Lekarz ostrzegł mnie, że jeśli tylko usta zaczną boleć, od razu muszę się do niego zgłosić. Grozi im odwodnienie, dlatego muszę je regularnie nawilżać. Oczywiście to mnie nie przestraszyło i chcę więcej - przekonywała.

Przemiana:

Oprócz powiększenia ust kobieta przeszła także operację biustu. Zmieniła rozmiar miseczki z 75C do 75 E. I na tym nie koniec. Zapowiedziała bowiem w mediach społecznościowych, co jeszcze zamierza zrobić. - Zrobię sobie kilka zabiegów na twarz, żeby nadać jej zupełnie nowy kształt. Poprawię też kontur brody - wyjawiła.

Andrea Ivanova ma tylu samu zwolenników, co przeciwników. Taką tezę można wysnuć, czytając komentarze pod jej postami. "Masz najlepsze usta na świecie", "Ohyda". Zdania są wiec podzielone.

Obecny wygląd:

Nowy trend biżuteryjny na ustach? Jubiler z Berlina zaprojektował Mundstuck. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Britney Spears pozostanie pod kuratelą ojca. Sąd odrzucił jej wniosek

Piękno za wszelką cenę? Oto nowe i niebezpieczne trendy w chirurgii plastycznej

Letni dress code dla panów. Irena Kamińska-Radomska: Elegancki mężczyzna chodzi tylko w długich spodniach

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości