Czy każdy może nauczyć się przewidywania przyszłości? Wizjonerka: "Różne sytuacje w życiu budzą w nas pewne zdolności"

Aida Kosojan-Przybysz w Dzień Dobry TVN
Co to znaczy być jasnowidzem, wizjonerem czy wróżką? Wizjonerka Aida Kosojan-Przybysz postanowiła nam to wyjaśnić. W programie opowiedziała o swoich doświadczeniach, a także zdradziła, jak odkryć w sobie umiejętności przewidywania przyszłości.

Zdolności przewidywania przyszłości – dar czy nauka?

Czy każdy człowiek ma w sobie paranormalne zdolności i zdolny jest przewidzieć przyszłość? Zdaniem Aidy, można się tego nauczyć, wypracować, jednak potrzebne jest "natchnienie z góry". Sama wizjonerka talent odziedziczyła po babci i jak przyznała, nigdy specjalnie nie trenowała swoich umiejętności.

Ja nigdy nie pracowałam nad tym darem. Jako małe dziecko nawet nie wiedziałam, że go posiadam. Wydawało mi się, że cały świat widzi rzeczywistość jednakowo. Kiedy miałam 4 lata, pierwszy raz się to objawiło

– powiedziała.

Wizjonerka podkreśliła, że w naszym życiu często pojawiają się sytuacje, które budzą nas do tego, że odkrywamy w sobie pewne zdolności, budzimy intuicje, jesteśmy bardziej spostrzegawczy, a także pracujemy nad rozwojem wewnętrznym. Także ludzie po śmierci klinicznej czy ciężkich wypadkach widzą więcej, są bardziej uważni.

Czy każdy może i powinien zostać wizjonerem?

Jak się okazuje, w sieci istnieje wiele kursów, które mają przygotować nas do odkrywania przyszłości. Zdaniem Aidy, jest to dobre rozwiązanie dla osób, które chciałyby spróbować i przekonać się, czy to "czują".

- Jeżeli człowiek czuje, że chce się rozwijać i idzie na jakiś kurs, zawsze może być ten pstryczek, że coś się w nim może obudzić lub sam zrezygnuje, bo poczuje, że to nie to - powiedziała.

Jednak przepowiadanie przyszłości to nie tylko zabawa, ale także ogromna odpowiedzialność. Przekazując klientowi złe wieści, należy robić to w wyważony sposób, tak by nie zaszkodzić jego zdrowiu.

- To jest bardzo ważne, że jak idziemy do osoby, która widzi więcej. Jeżeli ktoś słyszy złą informację na swój temat, to może to skrzywdzić człowieka. Jeżeli chodzi o mnie, ja widzę etapami. Przyszłość jest ruchoma, na wiele sytuacji można wpłynąć. Przesadzać i przesądzać nigdy nie wolno - podsumowała.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że część wróżek przeniosła się do Internetu. Kursy usług magicznych również odbywają się online. Nasz reporter sprawdził, czy tajemną wiedzę da się zdobyć, nie wychodząc z domu.

''Wróżenie z fusów czy z wi-fi?''

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

3 rady, które uratują twój domowy budżet. Jak zaplanować wydatki w 2021 roku?

Alergie u psów i kotów – jak je rozpoznać? Weterynarz radzi, na co zwracać uwagę

Szczepienia przeciw COVID-19. Kto może się zarejestrować i jak to zrobić?

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Bartek Dajnowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości