Rodzice wybrali się z dzieckiem na wesele. Znaleźli sprytny sposób, by nie zgubić pociechy

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
edziecko.pl
Weselny savoir-vivre
Weselny savoir-vivre Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Pomysłowość rodziców nie zna granic. Pewna para pochwaliła się trikiem, dzięki któremu dziecko na weselu nie znika im z oczu. Jeden przedmiot przyczepiony do kieszeni sprawił, że para mogła spokojnie zjeść posiłek, nie trzymając na siłę przy stole swojej pociechy.

Trik dla dzieci na weselu

Gdy dziecko zaczyna chodzić i staje się ciekawe świata, rodzicom ciężko za nim nadążyć. Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do tragedii. Co robić, by nie ograniczać malucha, a jednocześnie zapewnić mu bezpieczeństwo? Na sprytny pomysł podczas wesela wpadła jedna z par, a swoim trikiem podzieliła się na TikToku. By nie zgubić synka wśród tłumu weselnych gości, do tylnej kieszeni spodni włożono mu mały ciężarek wraz z przyczepionymi do niego balonami z helem. Dzięki temu dorośli z daleka widzieli, jaką trasę pokonuje maluch i gdzie się dokładnie znajduje.

Dziecko na weselu - ciekawy trik

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Rodzice przyznali, że bardzo spodobał im się prosty patent, który jest nie tylko pomocny, ale i ciekawy dla dziecka. W końcu kolorowe balony zawsze cieszą maluchy. Niektórzy internauci zdradzili, że również korzystają z pomysłu pokazanego przez parę. - "Zrobiłem to samo z moją córeczką, która biegała wszędzie. Tak się jednak złożyło, że goście zaczęli dowiązywać balony. W pewnym momencie miała 50", "Idealne rozwiązanie dla mojej córki. Dzięki za pomysł!", "Moja mama też to stosowała w przypadku moich młodszych sióstr" - czytamy w komentarzach. Jak się okazuje, nie u wszystkich maluchów patent ten się sprawdza. - "Mój syn miał przypięte takie baloniki dosłownie przez 5 sekund. Potem sam je zerwał" - napisała jedna z użytkowniczek platformy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: edziecko.pl

Pozostałe wiadomości