Muniek Staszczyk tańczy na weselu córki. "Te kocie ruchy"

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
Instagram/@t.love_official
T.LOVE ponad 40 lat na scenie
T.LOVE ponad 40 lat na scenie Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Muniek Staszczyk miał powody do rodzinnego świętowania. Muzyk pochwalił się w mediach społecznościowych nagraniem i zdjęciami z wesela córki Marii, która poślubiła przystojnego Włocha. - King i piękne damy - napisał pod filmikiem, na którym widzimy go w żywiołowym tańcu. Jak prezentuje się rodzina wokalisty T.Love?

Córka Muńka Staszczyka wyszła za mąż

Muniek Staszczyk jest w szczęśliwym związku od ponad 30 lat. Wraz z małżonką doczekał się dwójki dzieci, 33-letniego syna Jana oraz 30-letniej córki Marii. Niedawno rodzina powiększyła się o nowego czlonka. Młodsza pociecha artysty znalazła miłość życia i powiedziała sakramentalne "tak".

O ślubie i weselu córki lider grupy T.Love mówił już od dłuższego czasu. Jeszcze przed ceremonią zdradził w jednym z wywiadów, że trwają wielkie przygotowania, a sam dla nowożeńców szykuje wyjątkowy prezent. Muniek miał bowiem zagrać specjalny koncert akustyczny.

Ślub 30-letniej Marii i jej wybranka Włocha, Jacopo, odbył się w sobotę 4 czerwca. Dumny ojciec nie omieszkał pochwalić się rodzinnym kadrem w sieci.

- Zygmuś, Córeczka, Jacopo, Marta. Było bosko! Dziękujemy za życzenia od Was – czytamy pod zdjęciem.

Muniek Staszczyk bawi się na weselu córki

Weselny klimat spodobał się całej rodzinie. Muniek na kilku zdjęciach nie zakończył swoich relacji. Na Instagramie opublikował także filmik, na którym pokazał, jak wywija bioderkiem w rym hitu "Get Lucky" Daft Punk.

 - Wedding party! King i piękne damy – podpisał zabawny filmik.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci nie tylko życzyli młodej parze miłości i wielu lat spędzonych u swojego boku, ale także zwrócili uwagę na taneczne kroki muzyka. Jak przyznali "Król parkietu jest tylko jeden".

- "Mistrz", "Wspaniała żona, piękna córka, zdrowia, szczęścia i miłości", "Aż się od razu twarz cieszy, te kocie ruchy" – pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: Instagram/@t.love_official

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości