Gwiazdy

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła czwarte dziecko. Znamy płeć i imię maleństwa

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka powitała na świecie czwarte dziecko. Aktorka radosną nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama, publikując zdjęcie z maluchem. - Gratulujemy z całego serca! - czytamy w komentarzach.

Anna Czartoryska-Niemczycka - mama czwórki dzieci

Anna Czartoryska-Niemczycka to popularna aktorka doskonale znana widzom TVN jako Magda w serialu "Usta usta". Prywatnie jest żoną Michała Niemczyckiego, z którym do tej pory wychowywała dwóch synów: Ksawerego i Antoniego oraz córkę Janinę. W jednym z postów napisała, jakie ich dzieci mają ze sobą relacje.

- Za każdym razem, gdy decydowałam się na rodzeństwo dla moich dzieci, wydawało mi się, że robię im najwspanialszy prezent. Oni jednak często zdają się tego zupełnie nie doceniać. Widziałam różne akcje między nimi, i muszę przyznać, że nie do końca tak sobie to wyobrażałam, chociaż sama mam młodszego brata. Są jednak takie cudowne dni, gdy dzieci wymyślają sobie nawzajem zabawy, częstują się ciasteczkiem, wspierają się i motywują. I to jest chyba największe szczęście, jakie może spotkać rodzica - podkreśliła aktorka.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Teraz rodzeństwo powitało nowego członka rodziny. Anna Czartoryska-Niemczycka po raz czwarty została bowiem mamą!

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła

Anna Czartoryska-Niemczycka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Widzimy na nim, jak siedzi na łóżku i tuli w ramionach dziecko. Z opisu dowiadujemy się, jakie imię otrzymała pociecha oraz w jak się czują.

W te święta największym (choć maleńkim) darem dla nas jest nasz synek, Stefan. Oboje czujemy się dobrze i jesteśmy już w domu ku wielkiej radości Taty i starszego rodzeństwa

Zobacz wideo: Jaki poród można wybrać w Polsce?

Jaki poród można wybrać w Polsce?
Jaki poród można wybrać w Polsce?Źródło: Dzień Dobry TVN

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła synka

Pod postem posypały się liczne gratulacje, w tym od osób znanych z pierwszych stron gazet.

- Ale cuuudownie! - skomentowała Lara Gessler. - Witaj Stefanie!!! Gratulacje dla rodziców - dodała Magdalena Lamparska. - Gratulujemy!!! - napisała Zofia Ślotała-Haidar. - Gratulacje! Najlepsze życzenia dla Was!!! - brzmi wpis Katarzyny Ankudowicz.

My również dołączamy się do życzeń - dużo zdrowia!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molecki/East News

Pozostałe wiadomości