balony

    Baby boom wciąż trwa, a zaraz po ogłoszeniu ciąży wszyscy dopytują: "chłopiec czy dziewczynka"? Gwiazdy coraz częściej organizują imprezy, na których zdradzają najbliższym płeć dziecka. Jak przygotować tzw. Gender Reveal Party i na czym ono polega? O tym opowiedziała nam Kinga Kołodziejczak-Gul, blogerka, specjalistka od eventów.

    Pan Kazimierz od 40 lat sprzedaje balony na wrocławskim rynku i z tego żyje. Praca ta stanowi też dla niego formę terapii. Pewnego dnia spłonął samochód, w którym miał cały zapas towaru. Okazało się, że nie został sam. Poznajcie tę niezwykłą historię.

    To była miłość od pierwszego wejrzenia, a raczej… lotu. W powietrzu czują, że żyją i każdą chwilę chcą spędzać właśnie tam. O niezwykłej pasji, jaką jest latanie balonem, opowiedzieli nam eksperci w tej dziedzinie - Karolina Wilk i Vincent Lamort de Gail.

    W Bałtowie odbywają się zawody balonowe. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy imprezy? Sprawdził to prezenter pogody Maciej Dolega.

    Ekspert Dzień Dobry TVN fizyk dr Tomasz Rożek pokazał kilka sztuczek z balonami. Jak przykleić do balonika szklankę, nie używając przy tym kleju? Jak wsadzić do balonika szpilkę, by nie było efektu BUM?