Wypadek na falochronie w Ustce. Spadł wózek z ośmiomiesięcznym chłopcem

 Rasstock/Getty Images
Rasstock/Getty Images
Wózek z ośmiomiesięcznym chłopcem spadł z falochronu. Do zdarzenia doszło na molo w Ustce. Dziecko spadło na niższy poziom i uderzyło w beton. Zostało przetransportowane do szpitala. Sprawdzono także, czy matka chłopca była trzeźwa.

Wózek spadł z falochronu w Ustce

Wózek z ośmiomiesięcznym chłopcem spadł z falochronu na molo w Ustce. Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 18:00.

- Mama zostawiła wózek z ośmiomiesięcznym dzieckiem bez nadzoru i spadł on na niższy poziom falochronu. Na miejsce przybyły służby ratunkowe, które udzieliły chłopcu pierwszej pomocy, a następnie przetransportowały go do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że matka dziecka była trzeźwa - powiedziała w rozmowie z "Faktem" sierż. szt. Monika Sadurska ze słupskiej policji.

Dziecku, według nieoficjalnych informacji, nie zagraża w tej chwili niebezpieczeństwo. Jednak służby prowadzą czynności w kierunku narażenia na utratę zdrowia i życia.

Wypadki na falochronie w Ustce

To nie pierwszy taki wypadek w tym miejscu, zauważył "Fakt". W 2017 roku z falochronu spadł wózek z małą dziewczynką, wpadł do wody i uderzył w betonowy stopień. Rodzice robili sobie w tym czasie zdjęcia. Na pomoc ruszył przypadkowy turysta, który wskoczył do wody i uratował dziecko.

Kolejna niebezpieczna sytuacja miała miejsce dwa lata później. Tym razem babcia spadła z falochronu z dwuletnim wnuczkiem. Na skutek tego wypadku kobieta odniosła poważne obrażenia w związku z tym, że własnym ciałem ochroniła dziecko.

Zobacz wideo: Jak zaplanować tegoroczne wakacje?

>>> Zobacz także:

Utrzymanie dziecka w Polsce kosztuje coraz więcej. Ile średnio pieniędzy wydają rodzice i opiekunowie?

"Mamo, chcę mieć kolorowe włosy!" Co robić, gdy dziecko namawia nas na wakacyjną metamorfozę?

Kiedy dziewczynki mogą zacząć się malować? Psycholog: "Chociaż w dzieciństwie starajmy się chronić dzieci"

Autor: Daria Pacańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości