Leśnicy z Wrocławia pokazali zaskakujące zdjęcie. Takiego znaleziska się nie spodziewali. "Najnowszy trend"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
wiadomosci.gazeta.pl
Zimowy las

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, która wprawiła internautów w osłupienie. Zdjęcie autorstwa Sławomira Bańkowskiego jest najlepszym dowodem na to, że zaśmiecanie lasów to wciąż aktualny problem. Na co tym razem natrafili leśnicy?

Nietypowe odkrycie w środku lasu

Szeroko pojęta troska o środowisko naturalne jest integralną częścią społecznej odpowiedzialności. Niestety nie brakuje osób, dla których to twierdzenie jest jedynie pustym frazesem. Zdjęcie autorstwa Sławomira Bańkowskiego, które znalazło swoje miejsce na facebookowym profilu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu, jest tego najlepszym dowodem.

Ochrona środowiska

Ekoskóra z naszych polskich jabłek
Ekoskóra z naszych polskich jabłekDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Fotografia przedstawia stojącą w głębi lasu suszarkę z praniem. Poruszeni ludzką ignorancją leśnicy opatrzyli ją wymownym podpisem.

- W sytuacji, gdy myślisz, że w lesie nic już Cię nie zaskoczy. Najnowszy trend - wietrzenie ubrań zapachem lasu - czytamy w poście.

Suszarka z praniem znaleziona w lesie. Jak na ten widok zareagowali internauci?

Leśnicy wciąż znajdują w lasach rozmaite odpady. Skala tego problemu jest przytłaczająca. Pomysł pozostawienia wśród drzew prania wydaje się jednak na tyle nietypowy, że poświęcono mu oddzielny post. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

- "Jest takie powiedzenie, że pranie zawsze na nas czeka, jak widać w lesie też", "Zew natury prosto z lasu, pranie zawsze świeże", "Las zawsze był azylem", "Pranie o zapachu leśnego runa" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Sandra Schmid/Getty Images