Newsy

Odcinek specjalny "Przyjaciele: Spotkanie po latach" już dostępny. Różni się od zapowiedzi?

Newsy

Dzień Dobry TVN

Długo zapowiadany odcinek specjalny "Przyjaciół" zaskoczył wszystkich. "Spotkanie po latach", w którym wzięli udział Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, to była ciekawa podróż w czasie. Jaka była formuła wyczekiwanego odcinka kultowego sitcomu?

"Spotkanie po latach" - odcinek specjalny "Przyjaciół"

Specjalny odcinek "Przyjaciół" został zatytułowany "Spotkanie po latach". W studiu nagrań Warner Bros. w Burbank, Stage 24 spotkali się ekranowi Ross, Rachel, Monica, Chandler, Phoebe i Joey. Aktorzy zwiedzali lokacje, a nawet odgrywali ponownie kultowe sceny. Formuła była prosta, ale na nowo można było poczuć magię tej pamiętnej produkcji. Spotkanie poprowadził James Corden. W odcinku wypowiadali się także fani sitcomu z całego świata. Widzowie na nowo poczuli klimat serialu sprzed lat, a wszystko dlatego, że nadal można było dostrzec tę samą chemię między aktorami.

Nie jest to kontynuacja losów przyjaciół. Kiedy producenci zapowiadali wielki powrót sitcomu, wiele osób myślało, że będziemy mogli ponownie śledzić życie bohaterów. Mimo wszystko specjalny odcinek spotkał się z pozytywnymi recenzjami. Warto też wspomnieć, że na "spotkaniu po latach" pojawiło się wielu gości specjalnych: David Beckham, Justin Bieber, BTS, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon oraz Malala Yousafzai.

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" - gdzie i kiedy obejrzeć

Specjalny odcinek "Przyjaciół" można zobaczyć na platformie HBO GO od 27 maja. Wszystkie sezony są dostępne na Player.pl

Pierwszy odcinek kultowej produkcji wyemitowano 6 maja 2004 roku. Cieszył się ogromną popularnością przez 10 lat. Trzeba zaznaczyć, że do dzisiaj ta produkcja budzi duże emocje i ma swoich wiernych fanów. Zaletą tej formuły jest aktualność, żarty nadal są śmieszne. Ważne jest to, że aktorzy przyjaźnili się także poza planem i doskonale było to widać na ekranie.

Zobacz wideo: "Przyjaciele" znowu razem - Smelly Cat

>>> Zobacz także:

W piątek: jak ukryć brzuch i wyglądać modnie

Duże zmiany u Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fan: "Na pewno ze wszystkim poradzicie sobie świetnie"

Kto poprowadzi 13. edycję "Mam Talent!"? Marcin Prokop już wie, Szymon Hołownia komentuje: "Niech Pan ma go w opiece"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości