Edward Miszczak o zmianach w Dzień Dobry TVN: "Polowanie na nową parę trwa"

Aktualizacja:

- Testy trwają, dzisiaj też - zdradził dyrektor programowy TVN Discovery Edward Miszczak podczas wtorkowej prezentacji jesiennej ramówki TVN. Zmiany będą bowiem dotyczyć również grona gospodarzy Dzień Dobry TVN. Kto do nich dołączy?

Zmiany w Dzień Dobry TVN

Od czasu, gdy do mediów trafiła wiadomość o podjęciu nowych wyzwań zawodowych przez duet prowadzących - Kingę Rusin i Piotra Kraśkę, w mediach spekulowano: kto dołączy do grona gospodarzy? Na ten temat podczas prezentacji jesiennej ramówki wypowiedział się dyrektor programowy, Edward Miszczak:

Chciałem powiedzieć o jednym temacie, który bardzo interesował media, to znaczy o wszelkich zmianach, które są w Dzień Dobry TVN. Trwa teraz polowanie na nową parę, bo już wiadomo, że stacja musi przygotować nową parę. Chcę tylko państwu powiedzieć tyle, że testy trwają. Dzisiaj też

- powiedział dyrektor programowy.

Dzisiaj też mamy jeden z testów i myślę, że już w niedługim czasie będziemy gotowi do podania tych nazwisk, które dołączą do prowadzących

- zapowiedział.

Prowadzący Dzień Dobry TVN

Do tej pory w domach Polaków gościli: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, a także Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Członkowie tego ostatniego duetu postanowili podjąć nowe wyzwania zawodowe. Kto ich zastąpi? Widzowie wstrzymują oddech. Ale już nie na długo. Jak zapowiedział dyrektor programowy TVN Discovery Edward Miszczak, informacje zostaną podane niebawem.

Cykle w Dzień Dobry TVN

W nowym sezonie, co poniedziałek, widzowie będą mogli oglądać wyjątkowy program, pt: "Sama to ogarniesz". To cykl o pracach remontowych z wykorzystaniem kobiecych rąk. Szczególnie przypadnie on do gustu widzom, którzy mają problemy z wymianą uszczelek, założeniem paneli, szpachlowaniem, malowaniem ścian, odrestaurowaniem mebli lub organizacją miejsca do pracy - do gry wkroczą ekspertki, Agnieszka Witkowska i Magda Borowiak-Wróblewska.
Nowością będzie także format "Raz, Dwa, Trzy - Piękna Ty". Trójka ekspertów, makijażystka Marta Gąska , stylistka Sylwia Antoszkiewicz i fryzjer Dawid Krynicki, pomogą w metamorfozie naszych widzów.
Co dwa tygodnie w środę swój cykl technologiczny będzie miał dr Maciej Kawecki.
W czwartek tradycyjnie "Odpicowane mieszkanie" zaprezentuje Kasia Jaroszyńska.
Natomiast w piątek Łukasz Skop pokaże "Co z tego wyrośnie", a Ania Wendzikowska zdradzi kulisy świata filmowego i poleci najgorętsze premiery tego sezonu.

Jesienna ramówka TVN

Po 10 latach powraca "BrzydUla". Na kontynuację kultowej serii czekali fani z całej Polski. Jak przyznała odtwórczyni tytułowej roli, Julia Kamińska, podczas prezentacji jesiennej ramówki, to "najważniejszy projekt jej życia". W kolejnym sezonie spotkamy się również z bohaterami serii "Usta Usta". Powraca także "Chyłka" z Magdaleną Cielecką w roli głównej i "Szadź" z Maciejem Stuhrem i Aleksandrą Popławską.
Na widzów czeka też niezwykle kobieca nowość: "Królestwo kobiet", gdzie zobaczymy m.in. Krystynę Jandę i Artura Żmijewskiego.
Martyna Wojciechowska zwiedzi krańce Europy w nowym sezonie "Kobieta na krańcu świata". Małgorzata Ohme poprowadzi zaś zupełnie nowy program : "Kto odmówi pannie młodej?", a Dorota Szelągowska zadba o całkowitą metamorfozę wnętrz w "Totalnych remontach Szelągowskiej".
Zobacz też:
Zobacz najnowszy spot TVN!
Reżyseria: Robert Krawczyk, Creative Director: Robert Przyszlak, scenariusz: Robert Krawczyk, Olga Rutkowiak, zdjęcia: Mateusz Skalski, II Reżyser: Kuba Kędzierski, Jacek Kozłowski, scenografia: Jofa, kostiumograf: Małgorzata Bednarek-Chumakou, światło: Maciej „Garry” Garwoliński, kierownik produkcji: Ewa Pszczołowska, montaż: Robert Krawczyk, muzyka: Tiggs Da Author „Run”, konsultacja muzyczna: Sirens, korekcja barwna: Ajith Krishnamoorthy Nair, online: Łukasz Zyskowski, producent: Magdalena Pazio.
Autor: Anna Mierzejewska
Pozostałe wiadomości