Newsy

"LEGO MASTERS". Ruszają castingi do trzeciego sezonu. Jak wysłać zgłoszenie?

Newsy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
Marcin Prokop

"LEGO MASTERS" - jeden z najpopularniejszych programów TVN - jesienią wraca na antenę. Osoby, które kochają klocki, są kreatywne i niestraszna im rywalizacja mogą zgłosić się do kolejnej edycji show. Castingi właśnie wystartowały. Co trzeba zrobić, aby wystąpić w programie?

"LEGO MASTERS" wraca na antenę TVN

"LEGO MASTERS" to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy. Uczestnicy na oczach widzów tworzą spektakularne miniatury budowli, pojazdów i miejsc, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. Jednak program to nie tylko dobra zabawa. To także rywalizacja, ogromna presja i walka z czasem.

Hobby

Pasja od dzieciństwa
Pasja od dzieciństwa Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Te wszystkie emocje powrócą już jesienią. Właśnie wtedy stacja TVN pokaże trzecią edycję programu. W roli prowadzącego widzowie ponownie zobaczą Marcina Prokopa. Ci, którzy chcą pokazać światu co potrafią już mogą wysyłać swoje zgłoszenia.

LEGO MASTERS. Jak się zgłosić?

29 kwietnia wystartowały castingi do trzeciej edycji show. Osoby, które chcą w nich wziąć udział muszą mieć co najmniej 12 lat, mieszkać w Polsce i biegle posługiwać się językiem polskim. Konieczne jest także wyrażenie zgody na udział w programie. W przypadku dzieci i młodzieży taką zgodę musi wyrazić dwóch opiekunów prawnych.

Formularz za pośrednictwem, którego można wysłać swoje zgłoszenie znajduje się TUTAJ.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości