"Kuba Wojewódzki". Odcinki specjalne w Player.pl. Wśród gości uczestnicy nowego reality show i wnuczka znanego polityka

Kuba Wojewódzki, One Night Squad
TVN Grupa Discovery
Finał wiosennej serii programu "Kuba Wojewódzki" już za nami. To jednak nie koniec. W serwisie Player.pl pojawi się więcej odcinków, a użytkownicy platformy znajdą dodatkowe ekskluzywne materiały. Kto zasiądzie na kanapach u Kuby Wojewódzkiego?

"Kuba Wojewódzki". Sezon przedłużony

Wbrew wcześniejszym planom, 11 maja widzowie TVN nie zobaczyli finału sezonu "Kuby Wojewódzkiego" – niepokorny dziennikarz nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Specjalnie dla fanów wiosenna seria została wydłużona o kolejny odcinek. I na tym nie koniec niespodzianek! Wraz z Playerem Kuba Wojewódzki przygotował dwa dodatkowe epizody i jeden materiał specjalny tylko dla użytkowników serwisu!

Odcinek, do którego Kuba Wojewódzki zaprosił na swoją kanapę Aleksandrę Żebrowską oraz Lecha Wałęsę, na pewno przejdzie do historii programu. Już podczas rejestrowania rozmowy jasnym było, że kiedy takie nazwiska zasiadają naprzeciw siebie, tematów nie zabraknie. Dlatego też tym razem na Playerze zamiast "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy" pojawił się odcinek specjalny, będący zapisem całego spotkania gospodarza z jego nietuzinkowymi gośćmi. To aż 75 minut pasjonującej rozmowy!

We wtorek – 18.05 – w TVN został wyemitowany finał sezonu programu. Tym razem Kuba zaprosił byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza i Rafała Collinsa. Tradycyjnie po jego emisji w TV odcinek wraz z "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy" trafiły do Playera.

"Kuba Wojewódzki". Nowe odcinki w Player.pl

Od kolejnego tygodnia w serwisie Player.pl zadebiutują odcinki przygotowane tylko dla jego użytkowników.

"One Night Squad" u Kuby Wojewódzkiego

25.05 na kanapie mistrza ciętej riposty zasiądą bohaterowie masowej wyobraźni – popularni influencerzy, bohaterowie najnowszego bikini reality pod marką Player Original – "One Night Squad". Na co dzień obiektyw i błysk fleszy są dla nich paliwem napędowym, który jeszcze bardziej angażuje ich do działania. Czy pod okiem kamer króla TVN-u będą czuć się równie pewnie?

Monika Miller i Gargamel u Kuby Wojewódzkiego

Z kolei na dzień dziecka Kuba spotka się z kontrowersyjną wnuczką jednego z najpopularniejszych polityków – Moniką Miller oraz popularnym youtuberem – Gargamelem. Szykuje się stracie pokoleń. Kto jednak wyjdzie z niego z tarczą, a kto na tarczy?

Zobacz wideo: Kuba Wojewódzki I Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości