Spełnił marzenie i został psem. Kosztowało go to 70 tys. złotych

Autor:
Sabina
Zięba
Źródło:
Polska Times, The Independent, WP

Ludzie znużeni codziennością czasem udają się w dalekie podróże, rzucają pracę czy zmieniają parterów. Pewien mężczyzna postanowił jednak pójść o krok dalej i ... został psem. Teraz w błyskawicznym tempie zdobywa popularność w mediach społecznościowych. Zobacz nagranie.

Mężczyzna został psem

W sieci popularność mogą zdobywać rozmaite osoby. Często im ktoś jest bardziej oryginalny, tym szybciej zyskuje nowych obserwatorów. Idealnym na to przykładem jest mężczyzna posługujący się na Twitterze pseudonimem @toco_eevee. Japończyk umieścił w mediach społecznościowych filmiki, na których przebrany za psa poddaje się tresurze, tarza się na podłodze, gania za piłeczką, bawi się z maskotką i podaje łapę.

Poczucie humoru

Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek o poczuciu humoru Polaków
Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek o poczuciu humoru PolakówDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Toko fascynuje się psami rasy collie i chciał stać się jednym z nich. W tym celu złożył zamówienie w tokijskiej firmie Zeppet, która robi modele i kostiumy m.in. na użytek branży filmowej, telewizyjnej oraz reklamowej. Fachowcy przez 40 dni pracowali nad szytym na miarę, futrzanym kombinezonem. Tajemniczy Japończyk, który jeszcze nie ujawnił swojej twarzy, zapłacił za niego 2 mln jenów, czyli prawie 70 tys. złotych.

Kostium collie dla Japończyka

Wiadomo, że stworzenie przebrania kosztowało specjalistów sporo wysiłku. Nie powstał on bowiem od razu, tylko konieczne były poprawki. "The Independent" przytoczył wypowiedź pracownika firmy Zeppet, który wyjaśnił, jak jego zespołowi udało się wymyślić sposoby na perfekcyjne przystosowanie kostiumu do sylwetki ludzkiej.

- Struktura szkieletu ludzkiego różni się bardzo od sylwetki psa. Spędziliśmy dużo czasu na studiowaniu, jak sprawić, by przebranie odtwarzało ciało czworonoga. Zbieraliśmy zdjęcia zrobione pod różnymi kątami, aby odtworzyć piękną sierść collie i wydobyć efekt jej naturalnych walorów - tłumaczył jeden z wykonawców kostiumu.

Youtuber z widzami komunikuje się za pomocą kartek z napisami, które przesuwa w trakcie nagrań. Kiedy go zapytano, czy może swobodnie poruszać kończynami, odparł, że jest w stanie to zrobić, ale istnieją pewne ograniczenia. Dodał również, że jeśli będzie się zbytnio ruszał, nie będzie wyglądał jak pies.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło: Polska Times, The Independent, WP

Źródło zdjęcia głównego: Eternity in an Instant/Getty Images, Twitter

Pozostałe wiadomości