Newsy

"In Vitro. Nauka czy cud 2". Dopiero 11 ciąża zakończyła się porodem. "Nie wolno się poddawać"

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Discovery Life
"In Vitro. Nauka czy cud? 2" - odcinek 1

"In Vitro. Nauka czy cud? 2" to cykl o ludziach, którzy mimo trudności, marzą o tym, żeby zostać rodzicami. Małgorzata Rozenek, mama trójki chłopców, urodzonych dzięki tej metodzie, odwiedzi pary walczące o poczęcie dziecka.

"In Vitro. Nauka czy cud 2".

Już 3 grudnia o godzinie 16:55 na antenie Discovery Live odbędzie się premiera programu "In Vitro. Nauka czy cud? 2". Format ma na celu pokazanie, na czym dokładnie polega ta procedura. Bohaterami cyklu są pary podejmujące walkę o poczęcie dziecka oraz lekarze wspierający je w spełnieniu tego pragnienia.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Uczestników programu odwiedzi prowadząca Dzień Dobry TVN Małgorzata Rozenek-Majdan, mama trójki chłopców, urodzonych właśnie dzięki metodzie in vitro. Prezenterka spotka się m.in. z Jadwigą i Andrzejem, którzy trzy lata temu występowali w pierwszej części "In Vitro. Nauka czy cud". Już wtedy starali się o potomstwo od dziesięciu lat.

"In Vitro. Nauka czy cud? 2" - co wydarzy się w programie?

Parze udało się spełnić swoje największe marzenie. Małgorzata odwiedzi młodych rodziców i pozna ich długo wyczekiwaną pociechę. Para opowie, jak odnaleźli w sobie siłę, by mimo niepowodzeń i przeszkód dalej walczyć o poczęcie dziecka. - To była moja jedenasta ciąża, ale pierwsza zakończona porodem - wyzna 32-letnia Jadwiga.

- Wasz przykład będzie najlepszym dowodem dla par, że warto i nie wolno się poddawać. Zawsze tak, jak powiedziałaś znajdzie się jakiś sposób - podsumuje Małgorzata Rozenek-Majdan. W 2. sezonie "In Vitro. Nauka czy cud? 2" poznamy także historię 4 par nowych bohaterów.

"In Vitro. Nauka czy cud? 2" - gdzie i kiedy oglądać?

Jaki skończą się ich starania? Kamery Discovery Life i TVN Style będą towarzyszyły im na każdym etapie ich doświadczeń z metodą in vitro.

Premiera programu "In Vitro. Nauka czy cud? 2" już w sobotę 3 grudnia 2022 roku o godz. 16:55 na antenie Discovery Life. Na antenie TVN Style format pojawi się we wtorek, 7 lutego 2023 roku o godz. 22:25.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Discovery Life

Źródło zdjęcia głównego: Discovery Life

Pozostałe wiadomości