Newsy

Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise". Aż dwie uczestniczki odpadły z programu

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 4". Rozmowa Miłosza i Mateusza

Dopiero co zaczęły opadać emocje po burzliwej Puszce Pandory, a już uczestnicy muszą szykować się na przełomowe Rajskie Rozdanie. Mieszkańcy typowali, że to właśnie Miłosz będzie musiał podjąć najtrudniejszą decyzję. Nie mylili się. To co się wydarzyło, zaskoczyło wszystkich.

"Hotel Paradise 4", odc. 27. Rozterki przed Rajskim Rozdaniem

W poprzednim odcinku Oha dostała możliwość pójścia na randkę z Miłoszem i Mateuszem. Postanowiła wykorzystać tę szansę, by przekonać pierwszego z panów, do wybrania jej podczas najbliższego Rajskiego Rozdania. Liczy, że chłopak dotrzyma złożonej wcześniej obietnicy i wyeliminuje Wiktorię.

Sęk tkwi w tym, że Miłosz sam nie wie, co ma zrobić i bije się myślami. Swoimi rozterkami podzielił się z Mateuszem.

- Myślisz, że gdybym wybrał Wiktorię, to co by się stało? - zapytał Miłosz.

- Szczerze mówiąc, gdybyś to zrobił, to ja bym się w ogóle nie zdziwił. Jeżeli w życiu znajdziesz osobę, do której coś poczujesz, to powinno się dawać sobie każdą szansę, żeby to trwało. (...) Warto jest walczyć o coś prawdziwego, zawsze, choćby nie wiem co - odparł Mateusz.

Trudna Rajska Wyrocznia w "Hotelu Paradise"

Na ten moment wszyscy czekali. Mieszkańcy Hotelu podczas Rajskiej Wyroczni mogą zadać jedno pytanie Klaudii El Dursi i mają pewność, że usłyszą szczerą odpowiedź. Problem pojawia się wtedy, gdy prawda okazuje się trudna do zniesienia i w jednej chwili traci się grunt pod nogami...

Michał jest w związku z Sarą, zapytał więc, czy jego partnerka mówiła komukolwiek, że chciałaby zmienić parę. Odpowiedź była twierdząca. Chłopak zupełnie nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Myślał, że Sara jest wobec niego szczera, a po ich wspólnej randce, relacje między nimi jeszcze bardziej się zacieśniły. Czy Michał domyśla się, kto wpadł w oko jego dziewczynie? Tego dowiemy się już wkrótce.

Z kolei Wiktoria zapytała, czy Miłosz zapewniał Ohę, że wybierze ją podczas Rajskiego Rozdania. Ulżyło jej, gdy usłyszała, że nie. Niepewna swojego partnera jest również Launo. Dowiedziała się od Klaudii El Dursi, że Przemek planuje zmienić parę. Po emocjonującym wieczorze Natka postanowiła porozmawiać z Wiktorią. Przeprosiła ją za swoje zachowanie i wyznała, że niepotrzebnie nakręcała niektóre nerwowe sytuacje. Dziewczyny pogodziły się i zakopały wojenny topór. 

Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise"

W tym programie niczego nie można być pewnym. To było jedno z najbardziej zaskakujących Rajskich Rozdań w w tej edycji. Do Miłosza podeszły Oha oraz Wiktoria. Chłopak podjął decyzję, której nikt się nie spodziewał. Postanowił wyeliminować Wiktorię, a tym samym ocalić Ohę.

To nie był koniec emocji tego wieczoru. Nagle na rajskim Zanzibarze pojawiła się nowa singielka - Vanessa. Przybyła do hotelu z immunitetem. Otrzymała od Klaudii El Dursi pierwszeństwo wyboru i mogła zdecydować, z którym z panów stworzy parę. Podeszła do Mateusza, więc Natka musiała odejść z "Hotelu Paradise".

- Dzięki wam wszystkim. Cieszę się, że w ogóle mogłam tu być tyle czasu. Działy się tu rzeczy piękne i straszne. Wielka szkoda. Kocham was wszystkich - powiedziała łamiącym się głosem Natka.

Zobacz wideo: Michał zaskoczony odpowiedzią Rajskiej Wyroczni

"Hotel Paradise 4". Michał podczas Rajskiej Wyroczni
"Hotel Paradise 4". Michał podczas Rajskiej Wyroczni

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości