Co warto obejrzeć w TVN7 w tym tygodniu? Propozycje filmów i seriali

Autor:
Teofila
Siewko/Diana Ryściuk
Źródło:
Materiały prasowe
Adriana Kalska w "Papierach na szczęście". Czy utożsamia się z postacią Marty Wiśniewskiej?
Adriana Kalska w "Papierach na szczęście". Czy utożsamia się z postacią Marty Wiśniewskiej?cozatydzien.tvn.pl
wideo 2/14

Przed nami kolejny tydzień świetnych filmów i kolejnych odcinków seriali na TVN7. Jeśli chcesz umilić sobie zimowy wieczór lub kilka, sprawdź najlepsze propozycje tytułów na 20-26 lutego 2023 r.

Poniedziałek 20 lutego na TVN7

"Papiery na szczęście" - odcinki 216 i 217

Fani serialu "Papiery na szczęście" będą mieli okazję obejrzeć w poniedziałek 20 lutego kolejne dwa odcinki. W 216. Patryk i Paulina knują kolejną intrygę, chcąc wzbudzić w Beatce zazdrość. Postanawiają zrobić wspólną sesję Patryka i jego "dziewczyny" w social mediach. Beatce trudno się odnaleźć w obecnej sytuacji i czuje się wciąż zagubiona. Staszek postanawia więc wziąć ją do lekarza. W 217 odcinku Alicja odwiedza Ninę, którą spotkała w poprzedniej części i oferuje jej pomoc. Niestety Nina wyrzuca dziewczynę z mieszkania, przez co Alicja podejrzewa u niej depresję. Wandzia próbuje pocieszyć Beatkę i stara się wybić jej z głowy Patryka. Tadeusz z kolei żąda od Pauliny, aby kategorycznie zerwała kontakty z Patrykiem. Dziewczyna go jednak zwodzi. 

Film "Godziny szczytu 3"

We wtorek fani komedii kryminalnych, a przede wszystkim Jackiego Chana, będą mieli okazję obejrzeć "Godziny Szczytu 3". Cała akcja dzieje się we Francji. W kolejnej części chiński ambasador odkrywa, gdzie znajduje się starodawna lista kryminalistów Shy Shen. Zanim jednak zdążył przekazać informację, został postrzelony przez snajpera. Detektyw Carter (Chris Tucker) ma za zadanie odnaleźć listę razem z pomocą chińskiego inspektora Lee (Jackiego Chana). 

Wtorek 21 lutego na TVN7

Film "303: Bitwa o Anglię"

We wtorek gratka dla fanów historii - dramat wojenny "303: Bitwa o Anglię". To głośny film z 2018 roku, w którym poznajemy bliżej historię polskich pilotów, którzy obronili Wielką Brytanię przed niemiecką inwazją. W 1940 roku wynik tego starcia nie był przesądzony - RAF kontra Luftwaffe. Gdyby nie pomoc naszych rodaków, historia mogła się potoczyć inaczej. Film pokazuje perspektywę Jana Zumbacha - legendarnego polskiego lotnika. 

Środa 22 lutego na TVN7

Film "Epidemia Strachu"

Jeżeli jesteście fanami "The Last of Us" to z pewnością przykuje Waszą uwagę środowy tytuł - "Epidemia Strachu". To produkcja o śmiertelnym wirusie przenoszącym się drogą powietrzną, który zabija w ciągu kilku dni. Epidemia rozwija się zbyt szybko, a lekarze i naukowcy próbują znaleźć lekarstwo. Czy ludzkość wyjdzie z tego cało?

Czwartek 23 lutego na TVN7

Film "Ocean's 13"

"Ocean's 13" to kolejna część kultowej serii. Danny Ocean postanawia pogrążyć i skompromitować właściciela kasyn - Willy'ego Banka, w którego wciela się Al Pacino. Nie miał pojęcia, kiedy zadarł z Reubenem Tishkoffem (Elliottem Gouldem), który jest przyjacielem i mentorem Danny'ego. Skomplikowany i niebezpieczny plan jest prawie niemożliwy do wykonania. Jednak dzięki nowemu członkowi w ekipie nic nie jest niemożliwe. 

Piątek 24 lutego na TVN7

Film "Pamiętnik"

W piątek chwila wzruszeń w melodramacie pt. "Pamiętnik", historii opartej na powieści Nicholasa Sparksa o tym samym tytule. To opowieść o płomiennej, lecz zakazanej miłości bogatej dziewczyny i chłopaka z klasy robotniczej. Całość jest w kompozycji szkatułkowej, co poruszy wrażliwe dusze. Jak potoczy się historia dwójki młodzieńców, których rozdzieliła stanowcza postawa matki?

Weekend 25-26 lutego na TVN7

Sobota 25 lutego - Film "Jestem legendą"

Robert Neville (Will Smith) to świetny naukowiec, ale nawet on nie potrafił opanować wirusa, którego nie można wyleczyć i powstrzymać. Sam, jako jedyny pozostał odporny na jego działanie i żyje pośród ruin Nowego Jorku. Czy jest jedyną żyjącą istotą ludzką na całym świecie? Czy zdoła się schronić przed przemienionymi w mutanty ofiarami wirusa?

Niedziela 26 lutego - Film "Za Szybcy i wściekli"

W niedzielę coś dla fanów kina akcji i szybkich samochodów - kultowa już kontynuacja serii filmów o nielegalnych wyścigach samochodowych. Agent policji, Brian O'Conner, położył śledztwo w Los Angeles i ma z tego powodu poważne kłopoty. Dostaje od swoich szefów ostatnia szansę - ma pomóc w odkryciu powiązań jednego biznesmena z handlarzami narkotyków. O'Conner wpada jednak na powiązania z nielegalnymi wyścigami.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko/Diana Ryściuk

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: thethomsn/Getty Images

Pozostałe wiadomości