Newsy

"Budując marzenia". Anna Dereszowska i jej gospodarstwo agroturystyczna na Mazurach w nowym programie TVN Style

Newsy

Anna Dereszowska to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek. Artystka postanowiła całkowicie odmienić swoje życie i wraz z parterem podjęła się budowy gospodarstwa agroturystycznego na Mazurach. Co z tego wyjdzie? Ich zmagania będzie można zobaczyć w nowym programie "Budując marzenia" w TVN Style.

Anna Dereszowska zakłada gospodarstwo agroturystyczne

Pandemia to trudny okres dla wszystkich artystów. Mimo niepewnych czasów aktorka Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak zdecydowali się całkowicie odmienić swoje życie i postawić na własny biznes. Para zamierza zbudować gospodarstwo agroturystyczne na Mazurach. Chcą wspólnie stworzyć miejsce, w którym będzie można odpocząć i zapomnieć o problemach dnia codziennego.

Co z tego wyjdzie? Odpowiedź na to pytanie da nowy program "Budując marzenia", który już od 10 maja będzie można oglądać na antenie TVN Style.

Budując marzenia - gdzie obejrzeć?

Program pokaże prace nad inwestycją od samego planowania, po budowanie i urządzanie kilku domków wypoczynkowych w urokliwej scenerii mazurskich jezior. Kamery zarejestrują także wszystkie trudności i niepokoje, które będą towarzyszyły parze podczas budowy gospodarstwa. Ale na tym nie koniec. Anna Dereszowska pokaże telewidzom swój osobisty świat. Wspólnie z nią będą poznawać okolicznych mieszkańców oraz ich kulturę.

Tę wiedzę aktorka zamierza wykorzystać przy urządzaniu gospodarstwa. Artystka chce, aby wystrój siedliska nawiązywał do miejscowej tradycji i estetyki. Widzowie dowiedzą się także, dlaczego aktorka zdecydowała się częściowo porzucić życie w wielkim mieście i przenieść na Mazury.

Premierowy odcinek programu będzie można zobaczyć w poniedziałek, 10 maja, o godz. 20:10 na antenie TVN Style.

Zobacz także:

Dagmara Kaźmierska radzi: "Nie zabijajmy się tak o to siano". Fani podziękowali jej za szczery wpis

Andrzej Piaseczny o podejściu do życia. "Nie wszyscy rozpoznawalni ludzie są wewnętrznie mocni, silni i uśmiechnięci"

Anna Kalczyńska adoptowała dziewczynkę. "W ten sposób mogę nieco ulżyć w jej samotnym życiu"

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości