Newsy

Ana Andrzejewska - uczestniczka "Mam Talent!" z utworem "Cykor". O co walczy wokalistka?

Newsy

Aktualizacja:

Na scenie Dzień Dobry TVN pojawiła się uczestniczka "Mam Talent!" - Ana Andrzejewska. Wokalistka podczas występu miała na czole namalowaną czerwoną błyskawicę. Tym samym dała Polkom do zrozumienia, że walczy wraz z nimi o prawa kobiet.

Młoda wokalistka jest dobrze znana z udziału w polskich talent show. Brała udział m.in. w "Mam Talent!", gdzie była jedną z dziesięciu finalistów 12. edycji. Od tego czasu jej kariera nabrała tempa, a na naszą scenę powróciła z najnowszą piosenką "Cykor".

Ana Andrzejewska - "Cykor"

Utwór "Cykor" został opublikowany wraz z teledyskiem w serwisie YouTube 26 sierpnia 2020 roku. W naszym studiu mogliście usłyszeć piosenkę na żywo. Oprócz poruszającego tekstu piosenki, wrażenie zrobiła także sama wokalistka, która śpiewała pełna przejęcia z narysowaną na czole czerwoną błyskawicą, która stała się symbolem demonstrujących kobiet, walczących o swoje prawa. Obecnie wiele znanych osób ze świata kultury, polityki i show-biznesu podczas wystąpień podkreśla, że nie zgadzają się z decyzją Trybunału Konstytucyjnego. Swoje zdanie wyrażają podczas protestów.

Kim jest Ana Andrzejewska?

Ana Andrzejewska ukończyła Akademię Jazzu w Katowicach. Nieraz podkreślała, że odkąd pamięta - kochała śpiewać i występować na scenie. W "Mam Talent!" mogliśmy usłyszeć jej własny utwór – "Angel". Następnie wystąpiła w progamach "Must Be The Music" oraz "The Voice of Poland". Ana również nagrała covery hitów Arctic Monkeys oraz Krzysztofa Zalewskiego. Natomiast jej autorskie kompozycje to m.in. "Yes To Love" , "Feel High", "Stuck In Love".

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości