Artur Barciś to jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Artysta od pewnego czasu - z dużym sukcesem - zajmuje się reżyserią. Jak to się stało, że postanowił stanąć po drugiej stronie? Dowiecie się tego z naszego materiału.
Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 6 października 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzisiaj po południu o godzinie 15.47 na niebie uściśli się Trzecia Kwadra Księżyca, która sprzyja zabiegom odchudzającym i oczyszczającym. Ponadto będziemy mogli zastanowić się nad zmianą naszych nawyków żywieniowych na lepsze. Oprócz Trzeciej Kwadry, na niebie zagoszczą dwa niepokojące kwinkunksy. Pierwszy pomiędzy Marsem a Neptunem, drugi pomiędzy Wenus a Plutonem.
Trudno uwierzyć w to, że od śmierci Anny Przybylskiej mija już 9 lat. Piękna aktorka, mimo upływu czasu, nadal żyje w sercach wielu osób. Szczególnie jej najbliżsi nie ukrywają faktu, że tęsknią za jej obecnością. Jak ją wspominają?
W kinach można już oglądać film "Doppelgänger. Sobowtór" w reżyserii Jana Holoubka. To opowieść o poszukiwaniu tożsamości, ale przede wszystkim o kulisach zawodu szpiega. W rolę ojca głównego bohatera wciela się Andrzej Seweryn, z którym w trakcie premiery rozmawiała reporterka dziendobry.tvn.pl, Daria Pacańska.
Po sześćdziesięciu latach polscy naukowcy jako jedyni na świecie powtórzyli eksperyment Miligrama. Dokonali tego na czele z socjologiem Konradem Majem. Badanie ma odpowiedzieć na pytanie, czy ludzie zmienili się od czasów II wojny światowej, czy rządzą nimi podobne schematy?
Rozpoczął się sezon grypowy. To dobry moment na przyjęcie szczepionki przeciwko tej chorobie. Wakcyna znacznie ogranicza ryzyko zachorowania. Co jeszcze warto o niej wiedzieć? O tym w Dzień Dobry TVN powiedział prof. dr hab. n. med. Adam Antczak, przewodniczący Rady Naukowej Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Chorób Infekcyjnych.
"Szadź" to polski serial kryminalny, który podbił serca i ekrany mnóstwa widzów platformy Player oraz stacji TVN. Występuje w nim Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Anna Cieślak, Mirosław Zbrojewicz i wielu innych cenionych aktorów. Cała historia oparta jest na motywach powieści Igora Brejdyganta, o tym samym tytule. Od 3 września 2023 roku możemy oglądać odcinki trzeciego sezonu "Szadzi" na antenie TVN, co niedzielę. Sprawdźmy, o czym jest ta seria.
W środę, 4 października pisaliśmy o trudnych chwilach w życiu prywatnym Krzysztofa Ibisza, innowacyjnym leku na otyłość oraz schwytaniu mężczyzny podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku na autostradzie A1.
Karolina pracuje w dużej korporacji i uwielbia aktywność fizyczną. Trzy lata temu zdiagnozowano u niej atopowe zapalenie skóry. O dolegliwościach, z jakimi trzeba zmagać się na co dzień, bohaterka reportażu porozmawiała z Agatą Młynarską.
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w szkole podstawowej w Trąbkach Wielkich. Jak przekazał oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Pruszczu Gdańskim, w jego wyniku ewakuowano 363 osoby, a 11 z nich zostało rannych. Co się stało?
Literacka nagroda Nobla 2023 trafi do laureata w czwartek 5 października. Pasjonaci współczesnej literatury oraz bukmacherzy mają już swoje typy. W ubiegłym roku triumfy święciła Francuzka - Annie Ernaux, w 2018 roku – Olga Tokarczuk.
Za Krzysztofem Ibiszem trudne dni. 2 października pożegnał ukochaną członkinię rodziny, a o szczegółach na temat ich relacji opowiedział w swoim najnowszym poście na Instagramie. Zwykle skryty prezenter podziękował za dzieciństwo pełne miłości, wsparcia oraz ciepła.