Moda i Uroda

Ten produkt sprawi, że twoje rzęsy będą maksymalnie pogrubione. Masz go w swojej kuchni

Moda i Uroda

Autor:
Nastazja
Bloch
Kobieta maluje rzęsy tuszem

Podkreślone i lekko wywinięte rzęsy potrafią diametralnie zmienić nasze spojrzenie. Na rynku znaleźć możemy więc wiele produktów zarówno wydłużających, podkręcających jak i pogrubiających włoski nad okiem. Okazuje się, że na gęste i kobiece rzęsy istnieje także tani, domowy sposób. Jaki?

Sposób na gęste i grube rzęsy

Marzysz o gęstych rzęsach, które ładnie podkreślą tęczówkę? Wypróbowałaś już wszystkie możliwe produkty, a efekt wciąż nie jest zadowalający? Na szczęście istnieje sposób na to, aby optycznie dodać im objętości. Jak się okazuje, możemy to zrobić z pomocą jednego produktu, który z pewnością macie w kuchni.

Sposób ten jest tani, skuteczny i banalnie prosty. Wystarczy zaledwie minuta, by cieszyć się gęstym wachlarzem rzęs.

Tajniki makijażu

Jak odmłodzić skórę makijażem?
Jak odmłodzić skórę makijażem?Dzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

Mąka ziemniaczana na gęste rzęsy

Jeśli zastanawiacie się, co wspólnego ma mąka ziemniaczana i makijaż, już spieszymy z odpowiedzią. Jak się okazuje, to najlepszy, naturalny sposób na nadanie objętości naszym rzęsom. Wystarczy tylko nanieść odrobinę "proszku" na pędzel do makijażu i oprószyć nim rzęsy. Na koniec włoski przeczesujemy maskarą od nasady aż po same końce. Gotowe! Maksymalnie zagęszczone i pogrubione rzęsy sprawią, że oko nabierze charakteru i stanie się bardziej wyraziste.

Co więcej, jeśli w domu skończyła się mąka ziemniaczana, spokojnie możesz ją zastąpić pudrem do twarzy lub posypką dla dzieci. Efekt będzie bardzo podobny.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Image Source/Getty Images

Pozostałe wiadomości