Materiał promocyjny

Makijaż w 5 minut. "Impreza wieczorowa rządzi się swoimi prawami"

Sylwestrowy makijaż w 5 minut. "Impreza wieczorowa rządzi się swoimi prawami"
Jak zmienić makijaż dzienny na wieczorowy?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Ekspertka makijażowa Justyna Kusz ruszyła na ratunek wszystkim tym, którzy nie mają czasu na sylwestrowe przygotowania. W studiu Dzień Dobry TVN zaprezentowała, jak przy pomocy prostych trików stworzyć wieczorowy makijaż na imprezę. Powinno wystarczyć nam zaledwie 5 minut, by być gotowym do wyjścia.

Sylwestrowy makijaż - od czego zacząć?

W naszym studiu gościły dwie modelki o różnych typach urody (chłodny i ciepły). Ekspertka pokazała, jak w łatwy sposób uzyskać imprezowy szyk i wyrazistość w przypadku każdej z nich.

- Mamy zwykle te 5 minut, żeby wykonać szybko wieczorowy look. Na imprezie zwykle jest mniej światła, jest sztuczne i więcej wybacza. Jeśli coś nam nie pójdzie, niekoniecznie będzie to widać - zapewniła Justyna Kusz.

- W pierwszym kroku popatrzcie na swój nadgarstek. Jeżeli żyły są w odcieniu zielonym, to jesteśmy cieplejszym typem, jeżeli fioletowe, to cieplejszym. Innym sposobem jest biała kartka przy twarzy i patrzymy, czy nasza skóra wpada w ciepłe tony, czy chłodne - pokazywała makijażystka.

Jak szybko zrobić make up na Sylwestra?

Nasza gościni rozpoczęła od aplikacji płynnej szminki o matowym wykończeniu oraz takiej w sztyfcie o błyszczącym wykończeniu. Obie polecanej przez makijażystkę marki Bourjois.

- Impreza wieczorowa rządzi się swoimi prawami. To musi być trwałe, napigmentowane, musi się trzymać. Malując usta, dobrze jest je naciągnąć, aby łatwiej rozprowadzić pomadkę. Płynna pomadka ma właściwości także nawilżające - mówiła Justyna Kusz.

- Podobnie działa zresztą sorbet do ust. Ta pomadka także nawilża. Jeśli boimy się mocnych ust, warto od niej zacząć - poradziła. Efekt jej pracy zobaczysz w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?