Pielęgnacja twarzy i ciała

Naturalne modelowanie twarzy. Jak zachować młody wygląd bez skalpela?

Pielęgnacja twarzy i ciała

Aktualizacja:

Medycyna naturalna od setek lat stosowana jest w leczeniu najrozmaitszych schorzeń. Okazuje się, że jej tajniki można wykorzystać również do zachowania pięknego, młodego wyglądu. Dowiedz się, jak zatrzymać efekty starzenia dzięki modelowaniu twarzy.

Akupresura – sposób na gładką skórę

Akupresura wywiera na mięśnie twarzy podobny wpływ, co wysiłek fizyczny na całe ciało. Tak, jak regularne treningi widocznie poprawiają zdrowie i kondycję, tak samo masaże pomagają przywrócić jędrność buzi. W ten sposób możemy podnieść powieki i policzki, otworzyć oczy, zmienić kształt nosa czy pozbyć się zmarszczek i worków pod oczami.

Zabiegi wykorzystujące akupresurę korzystnie wpływają na samopoczucie i witalność. Dzięki nim poprawie ulega funkcjonowanie całego organizmu.

Uważam, że można to zrobić w każdym wieku

- powiedziała Lari Yugai, ekspertka manualnego modelowania twarzy.

Na czym polega metoda Lari Yugai?

Dzięki połączeniu unikatowej techniki akupresury z oryginalnym, dalekowschodnim masażem, Lari udało się wypracować swoją bezinwazyjną metodę odmładzania, modelowania i korekty rysów twarzy.

Jak zauważyła, masaż twarzy ma właściwości nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne. W naszej twarzy znajduje się wiele receptorów, które odpowiadają za różne narządy wewnętrzne i funkcje naszego ciała. Poprzez wykorzystanie bodźca fizycznego spowodowanego uciskiem odpowiednich punktów twarzy oraz stóp, nie powodujemy przerwania bariery skóry. Zamiast tego pobudzamy pracę mięśni, przywracamy właściwy metabolizm komórek, ukrwienie, dotlenienie tkanek, a także łagodzimy stres i napięcia.

Czarodziejskie ręce Lari Yugai

Lari Yugai pochodzi z japońsko-koreańskiej rodziny, która od pokoleń zajmuje się medycyną naturalną. Zgodnie z tradycją od ponad 53 lat zajmuje się terapią manualną twarzy oraz stóp. Niezbędną wiedzę zdobyła m.in. w czasie studiów z zakresu medycyny alternatywnej w Tel Awiwie, a także na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Lari ukończyła również liczne kursy i szkolenia z zakresu technik masażu i niekonwencjonalnych metod leczenia.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Pierwsza w Polsce skin coach: "To jest celowana pielęgnacja, plan skrojony na miarę potrzeb"

Ujędrniający masaż twarzy nie tylko dla kobiet. Jak wykonać go prawidłowo?

Mgiełki, hydrolaty i wody termalne – letnie niezbędniki, które zapewnią Twojej skórze piękny i zdrowy wygląd

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości