Ubierz faceta z gustem za małą kapustę, czyli męskie stylizacje w przystępnej cenie

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Katarzyna Abramowicz
Męskie stylizacje w przystępnej cenie
Męskie stylizacje w przystępnej cenieDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Stylowe, funkcjonalne i wygodne - takie powinny być stylizacje męskie. Okazuje się, że już jeden element garderoby może całkowicie odmienić charakter całego zestawu. Stylistka Asia Lelejko opowiedziała widzom Dzień Dobry TVN, czego nie powinno zabraknąć w szafie mężczyzny.

Stylizacje dla mężczyzn do 300 złotych

W studiu Dzień Dobry TVN stylistka Asia Lelejko przygotowała propozycje codziennych zestawów męskich w przystępnej cenie. Pierwsza stylizacja sprawdzi się na co dzień. Składa się z beżowych spodni, kremowego swetra i brązowych sztybletów. Jak tłumaczy ekspertka, Panowie boją się jasnych kolorów, jednak dzięki nim strój prezentuje się schludnie i stylowo.

Drugi zestaw łączy w sobie sportowy charakter i elegancję. Zdaniem ekspertki ds. metamorfoz pasuje m.in. do pracy. - To taka nowoczesna wersja stroju biznesowego. To coś dla Panów, którzy jednak ten szary i granatowy kolor kochają, ale to nie musi być nudne - podkreśliła Asia Lelejko.

- Tutaj zastosowałam kratę, żeby tę szafę rozwinąć, [...] dodajmy białą koszulę i białe trampki, but sportowy - zaznaczyła. - Nałożyłam wygodniejszą wersję marynarki, czyli rozpinany sweter ze stójką i wyciągnęłam mankiety koszuli - dodała.

Stylistka zaprezentowała też stylizację wieczorową składającą się z czarnego golfu, bordowej marynarki, czarnych cygaretek i mokasynów. - Golf będzie fantastyczną alternatywą dla koszul, właśnie pod marynarkę - opowiadała ekspertka.

- Trzeba budować szafę, która wzajemnie ze sobą pracuje, możemy tworzyć wiele różnych stylizacji - podsumowała Asia Lelejko.

Jak ubierają się polscy mężczyźni?

W Dzień Dobry TVN przeprowadziliśmy także sondę uliczną. Jak ubierają się polscy mężczyźni? Czy może być lepiej? Zdania są podzielone.

- "Noszą spodnie, które wyglądają jak kalesony, rozmemłane pod szyją koszulę, niechlujnie się ubierają", "Młodzież bardzo fajnie chodzi ubrana, ale starsi niekoniecznie", "Jeansy, T-shirt i bluzy, panowie nie są eleganccy, mogliby popatrzeć, co dzieje się na światowym rynku mody" - tłumaczyły uczestniczki sondy ulicznej Dzień Dobry TVN.  

Większość Panów twierdzi jednak, że ich ubiór jest po prostu wygodny. - "Ja się ubieram po swojemu, tak jak lubię", "Nie wyróżniamy się niczym, raczej monotonnie na czarno i granatowo", "Każdy chodzi w tym, na co go stać" - podsumowali.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Katarzyna Abramowicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości