Horoskop

Horoskop numerologiczny 2021. Dla kogo to będzie czas miłości i sukcesów finansowych?

Horoskop

Rok 2021 jest numerologiczną "piątką" co oznacza, że najbliższe miesiące niosą za sobą energię romansów, dużej aktywności uczuciowej i fizycznej, ale również chaotyczność, zmienność i brak uporządkowania. Numerologiczna "piątka" to również potrzeba wyrażania siebie, szukania swojej tożsamości oraz radosnego i twórczego spędzania czasu, koniecznie w szerszym towarzystwie.

Przed nami jej wysokość "piątka" czyli przewodnia wibracja roku 2021. Jej działanie objawia się wybuchowo, energetycznie, spontanicznie i uwodzicielsko. To wibracja ludzi sztuki, kreatorów mody, artystów, malarzy, muzyków, projektantów. Do dobrych jej aspektów należy uwolnienie od schematów, brak rutyny, oryginalność i stawianie na siebie.

Do trudnych stron "piątki" można zaliczyć wybujałe ego, myślenie tylko o swoim interesie, hedonizm oraz wszczynanie kłótni i konfliktów bez powodu.

Dlaczego "piątka"?

Numerologia dąży do maksymalnej redukcji cyfr, dlatego dodajemy je do siebie tak długo, aż otrzymamy jednocyfrowy wynik. Nie musisz być matematycznym geniuszem, aby wykonać pierwsze numerologiczne obliczenia.

2+0+2+1 = 5

Rok 2021 niesie za sobą energię wibracji "piątki", ponieważ wszystkie jego cyfry sumują się właśnie do tej wartości.

Rok poprzedni po zliczeniu był numerologiczną "czwórką".

2+0+2+0 = 4

Kolejny rok 2022 będzie "szóstką". Już domyślacie się dlaczego?

2+0+2+2 = 6

Proste? Banalnie!

Numerologia - o co w niej chodzi?

W dużym uproszczeniu w numerologii chodzi o to, że wszystko jest wibracją, energią, którą da się zapisać albo jako cyfrę (w niektórych przypadkach liczbę), albo jako stosunek cyfr – liczb w stosunku do siebie. Zaiste ciężko z tym polemizować, ponieważ nawet każdy atom ma swoje cyferki, numerki, takie jak liczba atomowa, ciężar czy ilość wiązań.

Podobnie jest z większymi obiektami. Liczby towarzyszą nam wszędzie: numery ulic, pesel, numer buta, rejestracja samochodu, akty notarialne, godziny na zegarze, rozmiar ubrania, waga, wzrost, kwota za zakupy, itd. Każda z cyfr ma ukryte, ezoteryczne znaczenie.

Nie sposób, co prawda, przeliczyć człowieka na atomy, ale można posłużyć się bardzo wymierną wskazówką, czyli datą urodzenia. Moment przyjścia na świat, dzień, miesiąc i rok oczywiście zapisuje się za pomocą cyfr – i jesteśmy w domu.

Numerologia - jak obliczyć swój numer?

Jaką wibracją numerologiczną jesteś? Po zliczeniu wszystkich cyferek ze swojej daty urodzenia, otrzymasz podstawową wibrację numerologiczną zwaną "ścieżką życia".

Spróbujmy na przykładzie kogoś, kto urodził się 17.08.1980.

1+7+0+8+1+9+8+0 = 34 i redukujemy dalej 3+4 = 7

Ta osoba jest numerologiczną "siódemką".

Kolejny przykład: data urodzenia 22.12.1999.

2+2+1+2+1+9+9+9=35 i redukujemy dalej 3+5= 8. Osoba jest numerologiczną "ósemką"

Podliczenie daty urodzenia i sprowadzenie jej do jednej cyfry nie powinno przyprawiać zbyt wielu problemów.

Skoro już wiesz jaką jesteś wibracją, co z ciebie za numerek i jaką ścieżką życia jesteś, czas dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego co przyniesie rok 2021, czyli osławiona już "piątka".

Horoskop numerologiczny na 2021 r.

Jedynka

Wbrew twojemu zawadiackiemu charakterkowi i potrzebie robienia wszystkiego dla siebie i na własnych zasadach, ten rok przyniesie ci wyciszenie. Poczujesz, że już czas na uporządkowanie spraw rodzinnych, osobistych, partnerskich. Zapragniesz osiedlić się gdzieś, zabezpieczyć sobie miejsce do życia, wiedzieć na czym stoisz. Szóstka, w której się znajdziesz 1+5(2021) sprowokuje myślenie o macierzyństwie bądź tacierzyństwie. To idealny czas na złożenie rodziny lub zerwanie z układem, który nie rokuje. Jedynko, staniesz się zapobiegliwa, przewidująca, ostrożna i dobrze zorganizowana. Zapowiada się znaczące zmiękczenie twojej osobowości i zainteresowanie prawdziwą miłością zamiast przelotnych romansów. Kariera, dominacja i przewodzenie innym, to były twoje życiowe priorytety. W 2021 roku w ich miejsce zaczną wkraczać: potrzeba stabilizacji, łagodność i chęć zakorzenienia się gdzieś na stałe. To wymarzony rok na małżeństwo, budowę domu lub zakup mieszkania.

Dwójka

Twoja nieco melancholijna i introwertyczna osobowość stanie się jeszcze bardziej skupiona na życiu wewnętrznym. Zapragniesz wgryźć się w tematy filozoficzne, duchowe, a może nawet ezoteryczne. Zapiszesz się na szkolenia, kursy i specjalistyczne wykłady, w trakcie których będziesz pogłębiać swoją wiedzę. Jeśli myślisz o podnoszeniu kwalifikacji, jest to doskonały rok na tego typu działania. Niestety "siódemka" w której będziesz się znajdować 2+5(2021) przyniesie ci również więcej samotności, zmęczenie innymi i rozczarowania partnerskie. W sprawach zawodowych możesz mieć okazję do zajęcia się nowymi zleceniami na umowę o dzieło. Na stałą umowę o pracę raczej nie ma co liczyć. Kilka dorywczych zajęć lub zastępstwo powinno wystarczyć na zaspokojenie domowego budżetu. Uważaj na swój układ nerwowy, wysypiaj się, bo nie masz teraz takiej odporności, jakiej oczekujesz.

Trójka

To może być bardzo udany rok! Trójka i piątka doskonale ze sobą korespondują tworząc elektryzującą nieskończoność czyli "ósemkę". W tym roku zbierzesz wieloletni plon. Zapowiadają się spore zyski i twój stan posiadania będzie wzrastał. Nauczysz się podstawowych zasad inwestowania oraz oszczędzania. Jest to dobry czas na zakup nieruchomości, zatem nie bój się kredytu. W twoim otoczeniu pojawi się jakaś niesamowita osoba, której urokowi możesz ulegnąć bez pamięci. Dzięki wibracji "ósemki" 3+5(2021) możesz poczuć się wyjątkowo silna. Będziesz mieć wolę walki i wytrwałość. Twoim słabym punktem będzie wchodzenie w niepotrzebne wojny i utarczki. Za wszelką cenę będziesz próbować udowodnić swoją dominację. Całkiem niepotrzebnie, bo otoczenie i tak będzie tobą zachwycone.

Czwórka

Przed tobą czas kończenia długofalowego, dziewięcioletniego cyklu. W ciągu najbliższych miesięcy skupisz się na dopinaniu projektów, domykaniu starych spraw, czyszczeniu życiowych magazynów. Czas pozbyć się zbędnego bagażu i przestać oglądać się wstecz. Masz szansę na nadrobienie wszystkich zaległości i totalne uwolnienie od traum, ale nie możesz się bać. Dziewiątka, w której się znajdziesz 4+5(2021) to wysoka i duchowa wibracja, pod której wpływem otworzysz się na inne niż materialne wartości. Jednak okoliczności życiowe będą od ciebie wymagać poświęcenia się i rezygnacji z osobistych pragnień na rzecz dobra rodziny, wspólnoty społecznej czy też przetrwania firmy. W związku partnerskim również będziesz mieć poczucie, że to ty jesteś stroną, która ciągle musi coś od siebie dawać i podporządkowywać swoje plany ogólniejszym celom. Nie łam się, masz wrodzoną cierpliwość, a to tylko jeden rok.

Piątka

Zaczynasz wszystko na nowo! Ze świeżą energią, z odbudowanymi siłami i uśmiechem na twarzy wychodzisz do ludzi po przygodę. Teraz będziesz mieć dużo pomysłów, świetną organizację pracy, wiarę w siebie i przebojowość. To zdecydowanie twój rok. Wyrwiesz się ze starych struktur, przytłumienia i marazmu. Coś, co długo cię męczyło, być może jakieś złe wspomnienia, bądź ukryci wrogowie, odpuszczą i polegną. Masz szansę na zmianę auta, na przeprowadzkę pod inny adres czy też zmianę irytującego stanowiska w firmie. Staniesz się bezkompromisowy i charyzmatyczny. Siła dwóch piątek tworzących jedynkę 5+5(2021) jest nie do pokonania. Nikt ci się nie oprze. Będziesz jak magnes na płeć przeciwną. W ciągu najbliższych miesięcy bardzo prawdopodobne, że stworzysz jakieś wielkie i wartościowe dzieło.

Szóstka

Rok 2021 przyniesie ci wyciszenie. Twoja i tak już z natury spokojna i delikatna osobowość, będzie poszukiwać jeszcze większej ilości harmonii. Drażnić cię będą ludzie bez kultury oraz hałaśliwe imprezy wokół. Nie będziesz umiał się odnaleźć w szerszym gronie osób. Postawisz na intymność i budowanie prawdziwej bliskości. Zamarzy ci się samotna chata w Bieszczadach tylko z ukochaną osobą przy boku i najwyżej z psem albo kotem. To doskonały rok na poczęcie dziecka, zaręczyny bądź ślub. Ta druga połówka będzie teraz szczególnie istotna, ponieważ właśnie wkraczasz w wibrację dwójki 6+5(2021). Kwestia własnego domu lub M-3 była dla ciebie zawsze bardzo istotna, w tym roku będziesz realizować swoje sny i marzenia z tym związane. Samotna szóstka ma szansę na spotkanie miłości swojego życia. Wyostrzy się również twoja intuicja. W sprawach zawodowych twoja firma może wejść w fuzję z innym przedsiębiorstwem. Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, rozważysz perspektywę założenia spółki.

Siódemka

Chociaż zazwyczaj jesteś zatopiona w swoim wewnętrznym świecie i pilnujesz swoich myśli, rok 2021 przyniesie ci konieczność wyjścia ze swojej skorupki. "Piątka" nareszcie zmusi cię do otworzenia się na świat innych ludzi i przyniesie nawiązanie nowych znajomości i kontaktów. Sprawy zawodowe zachęcą cię do wychodzenia z domu i pojawią się możliwości podróżowania. Nie będziesz się mógł wymigać, ponieważ w większości będą to wyprawy zlecone przez szefa. Uprzedź fakty i zapisz się na kurs językowy, będzie ci łatwiej sprostać wymaganiom. Na gruncie uczuciowym duże zamiany i fascynujące zawirowania. Nuda w roku "piątki", który postawi cię w energii "trójki" 7+5(2021) z pewnością ci nie grozi. W ciągu najbliższych miesięcy możesz się zmienić nie do poznania. Przygotuj się na nowe doświadczenia.

Ósemka

To będzie rok sporego wysiłku i ciężkiej pracy. Nie jest to wbrew pozorom dla ciebie żadna trudność. Wręcz przeciwnie. Lubisz kiedy możesz się wykazać, a firma, rodzina lub znajomi nie będą mogli się bez ciebie obyć. Tak będzie w ciągu najbliższych miesięcy. To czas sporych inwestycji, zarówno w nieruchomości i dobra materialne, jak również w naukę lub inne formy rozwoju. Ponieważ będziesz teraz w czwórce 8+5(2021), końcowy efekty zobaczysz dopiero za cztery lata. Będziesz teraz stabilna i przewidywalna, nauczysz się myśleć perspektywicznie i dobrze organizować swoje działania. Staniesz się jeszcze bardziej pracowita i chociaż w innych latach tego także ci nie brakuje, nadzwyczaj sumienna i konsekwentna. Na gruncie zawodowym nie będziesz mieć sobie równych, twój perfekcjonizm i profesjonalizm powali innych na kolana. Nie ma takich zadań, których byś się teraz nie podjęła. W sprawach miłosnych wibracja czwórki nie sprzyja zawiązywaniu nowych znajomości, a raczej stabilizowaniu tego, co zostało osiągnięte. Chociaż będą pokusy i okazje, poczucie odpowiedzialności nie pozwoli ci na nowe romanse. Ze zdrowiem będziesz kuta na cztery nogi.

Dziewiątka

Dzięki działaniu wibracji "piątki" czekają cię romanse, sercowe przygody i dużo dobrej zabawy. Staniesz się czarująca, a nawet uwodzicielska. Wokół ciebie wytworzy się niesamowita atmosfera i będzie się działo niesłychanie wiele. Dla dziewiątek, które żyją solo rok 2021 przygotował koniec samotności! Nareszcie poczujesz co to zdrowy egoizm i zaczniesz myśleć o sobie i własnych potrzebach. Masz przed sobą nietuzinkowy związek, w którym nareszcie się spełnisz. Zawodowo i finansowo to bardzo dobry okres! Będziesz pracować w starej firmie na swoich zasadach i realizować własne projekty. Jeśli szef nie będzie chciał się zgodzić, otworzysz biznes na własny rachunek. Piąty rok, w którym się znajdziesz 9+5(2021) sprawi, że będziesz śmielsza i bardziej odważna niż w innych latach. Chętniej podejmiesz ryzyko.

Horoskop na 2021 jest utworzony przeze mnie dla podstawowych wibracji. W numerologii występują jeszcze tak zwane wibracje mistrzowskie, ale ponieważ to całkiem inna historia, opowiem o tym następnym razem.

Powodzenia w pierwszych, numerologicznych krokach życzy Astrolog Merkurja.

Anna Grzywaczewska Ciuciura

www.merkurja.com

>>> Zobacz także:

Sennik – podróż i jej znaczenie. Jak tłumaczyć sen o podróży?

Szczęście i bogactwo, czyli sen o owcy

Czy według sennika nagość we śnie powinna być powodem do wstydu?

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości