Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co czeka znaki zodiaku w dniach 16.08-22.08? Nabierzemy ochoty na spotkania towarzyskie

Horoskop

Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Tydzień rozpocznie Nam zmiana pozycji Wenus, która przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi. Ten układ pomoże Nam w lepszym zrozumieniu drugiego człowieka. Nabierzemy większej ochoty na przebywanie w towarzystwie innych ludzi, więcej będziemy wychodzić z domu, w tym również na zakupy, na które wydamy wyższe kwoty. Sprawdź horoskop tygodniowy od 16 do 22 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy 16.08 - 22.08

W czwartek 19.08. Merkury będzie w koniunkcji z Marsem, to dość niebezpieczny układ, który może spowodować kłopoty z transportem i zawirowania na rynkach finansowych. Zwieńczeniem tygodnia będzie niedzielna Niebieska Pełnia Księżyca. To układ na niebie, który ponownie wzmocni fazę Wodnika, tym bardziej, że tego samego dnia na niebie dopełni się trygon Marsa i Urana. Im bliżej weekendu, tym będziemy bardziej nerwowi i rozdrażnieni oraz skłonni do podejmowania ryzykownych działań lub nietrafionych decyzji.

Horoskop tygodniowy - Baran

Przed Tobą tydzień, w którym grafik będziesz miał napięty po brzegi. Układy na niebie sprzyjają Twojej karierze i kwestiom zawodowym bądź edukacyjnym. Wenus w opozycyjnym znaku Wagi ponownie uatrakcyjni Cię dla płci przeciwnej. Kilka osób będzie Cię komplementować. Aktywny i silny Mars doda Ci atutów, aby przekonać pewne przeciwne Tobie osoby do swoich planów. Szczęśliwy dzień to czwartek – wygrasz w słownej batalii dzięki koniunkcji Merkurego i Marsa. Następnie Pełnia w znaku Wodnika i trygon Marsa i Urana sprawią, że Twój weekend wypełnią radosne niespodzianki i przyjemne zrządzenia Losu.

Horoskop tygodniowy - Byk

W tym tygodniu ktoś będzie próbował pozbawić Cię czegoś, co jest dla Ciebie cenne i ważne. Będziesz zmuszony podjąć rękawicę i obronić swoje terytorium w pracy bądź w związku. Musisz się przeciwstawić wymierzonym w Ciebie działaniom, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że zwyciężysz, a Twoi adwersarze odejdą z kwitkiem. Jeśli jednak niczego nie zrobisz, to ktoś powoli zajmie Twój teren. Uważaj w weekend. Niebieska Pełnia Księżyca może spowodować u Ciebie bóle migrenowe i podwyższyć ciśnienie.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

To będzie ważny tydzień, w którym aktywność Twojego patrona – Merkurego może wynieść Cię bardzo wysoko. Koniunkcja Merkurego i Marsa (19.08) pomoże Ci wygrać jakiś spór. Trygon Merkurego i Urana 20.08.) sprawi, że błyśniesz przed odpowiednimi ludźmi. Możesz też liczyć na łut szczęścia i zagrać na loterii. Niebieska Pełnia Księżyca w przyjaznym Ci znaku Wodnika będzie zwieńczeniem tygodnia ciężkiej pracy, ale i sukcesów. Ktoś niespodziewanie wyzna Ci uczucie. Wenus w trygonie powietrza wzmacnia Twoją atrakcyjność fizyczną.

Horoskop tygodniowy - Rak

To nie będzie przyjemny i lekki tydzień. Zbliżająca się Pełnia Księżyca w znaku Wodnika, nie jest Ci na rękę. Będziesz czuł narastające napięcie i irytację. Najlepszym dniem w tym tygodniu jest czwartek, w którym uda Ci się przeforsować jakiś swój plan i uzyskać znaczne profity. W pozostałe dni będzie jednak gorzej, pewne stare sprawy przypomną o swoim istnieniu i nie będziesz mógł schować się przed pewnymi trudnymi decyzjami.

Horoskop tygodniowy - Lew

Przed Tobą ciekawe i udane dni. Kolejna Pełnia Księżyca w opozycyjnym znaku Wodnika doda Ci energii. Tydzień przyniesie liczne towarzyskie imprezy i różne partnerskie propozycje, w których będziesz mógł przebierać. Z pewnością nie będziesz się nudzić. Dzięki pozycji Wenus w sprzyjającym Ci znaku Wagi, wpadniesz komuś w oko. W ciągu najbliższych dni będziesz się sporo przemieszczać i ciężko będzie Ci zagrzać miejsca, chociażby na kilka godzin wśród tych samych osób.

Horoskop tygodniowy - Panna

Trudno będzie Ci w tym tygodniu znaleźć zadowolenie z życia. Wszystko może wydawać się uciążliwe, trudne bądź smutne. Nie będziesz umiała odszukać w sobie entuzjazmu do pracy, ani serca dla drugiej połówki. Humor raczej nie będzie Ci dopisywać, z wyjątkiem czwartku, kiedy Twój patron Merkury utworzy w Twoim znaku koniunkcję z Marsem, co w znaczny sposób ułatwi Ci negocjacje w ważnej dla Ciebie sprawie. Być może uda Ci się uzyskać podwyżkę, bądź coś korzystnie zakupić, co będzie znaczną pociechą w tych niełatwych dla Ciebie dniach.

Horoskop tygodniowy - Waga

Będziesz błyszczeć i imponować innym. W tym tygodniu nadejdzie czas na rozrywkę i przyjemności. Możesz liczyć na to, że Twój stan zdrowia się poprawi, wróci również optymizm i dobre podejście do otoczenia. Wenus przebywająca w Twoim znaku obdarzy Cię jeszcze większym niż zazwyczaj urokiem osobistym, szczęściem do pieniędzy i dobrych znajomości. Pełnia Księżyca w sprzyjającym Ci znaku Wodnika sprawi, że staniesz się osobą publicznie akceptowaną i lubianą. Być może będziesz gwiazdą rodzinnej imprezy. Czekają Cię również udane zakupy kosmetyków, nowej garderoby i obuwia.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Najbliższe dni przyniosą Ci kilka ważnych prób charakteru. Ktoś może zawieść Twoje oczekiwania i zaufanie i będziesz musiał pracować nad pewnymi zadaniami solo. Kwestie materialne staną się dla Ciebie tematem numer jeden. Pojawi się możliwość podreperowania finansów, zrobienia korzystnego zakupu, dobicia targu, sfinalizowania umowy, nad którą długo pracowałeś. Szczególnie dobre okazje trafią się w środę i czwartek. Niestety w kwestiach sercowych i partnerskich nie będzie zbyt satysfakcjonująco, po prostu musisz ten temat odłożyć na półkę.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Ten tydzień powinieneś zaliczyć do szczególnie udanych. Na niebie będzie kilka wspierających Cię układów i promujących Twój znak energii. Wenus w przyjaznym Ci znaku Wagi ułatwi towarzyską komunikację i kontakty. Opozycja Słońca i Twojego patrona Jowisza (20.08.) pomoże załatwić miejsce na jakimś turnusie wypoczynkowym, kupić wymarzone bilety, bądź sprawić bliskiej Ci osobie ogromną niespodziankę. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika również opromieni Cię swoim blaskiem i dzięki temu wiele trudnych kwestii zacznie się wyjaśniać i prostować. Z Twoim zdrowiem i kondycją fizyczną również będzie lepiej. Ostrzeżenie niesie dla Ciebie środek tygodnia. Merkury w koniunkcji z Marsem odradza Ci brawurę i apeluje, abyś przestrzegał przepisów ruchu drogowego.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Sprawy gospodarstwa domowego i Twoich najbliższych będą teraz wysuwać się na plan pierwszy. Dobre położenie Merkurego i Marsa względem Twojego znaku zodiaku sprawi, że będziesz mógł zająć się swoim miejscem zamieszkania, poświęcić czas i uwagę swoim dzieciom bądź osobom powierzonym Twojej pieczy. Najbliższe dni przynoszą Ci pracę w ziemi, na działce bądź w ogródku, gdzie wykonasz ważne prace sezonowe. Nie forsuj się w tym tygodniu jeśli chodzi o terminy oddania jakichś dokumentów. Zdążysz to zrobić w kolejnym tygodniu. Bliżej weekendu kłopoty może sprawić Ci kręgosłup bądź kolana.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

To właśnie Ty jesteś teraz na celowniku wielu wpływów planetarnych! W tym tygodniu w Twoim życiu zadzieją się bardzo ważne, ale być może niezbyt spektakularne na pierwszy rzut oka wydarzenia. To co teraz będziesz myśleć, o czym decydować i jakie stawiać kroki, będzie miało dalekosiężne i poważne skutki w przyszłości. Twój patron Uran będzie wspierany przez trygon Merkurego (20.08) co wyostrzy Ci umysł i usprawni Twoje myślenie i planowanie. Z każdym dniem, który zbliża Cię do Niebieskiej Pełni Księżyca w Twoim znaku (22.08.), będziesz dojrzewał do uzyskania wolności i przestrzeni w Twoim życiu. Trygon Marsa i Urana w tym samym dniu doda Ci odwagi do wypowiedzenia głośno pewnych słów.

Horoskop tygodniowy - Ryby

W ciągu najbliższych dni nie powinnaś się Rybo upierać przy swoich podjętych wcześniej decyzjach. Układ na niebie zmienia się tak dynamicznie, że prawie nic z tego, co było aktualne i ważne jeszcze dwa tygodnie temu, nie będzie mieć obecnie sensu. Powinnaś być bardziej elastyczna i przekonać się do nowych rozwiązań, które proponuje Ci otoczenie. Opozycja Marsa i Merkurego do Twojego znaku pomoże Ci w środku tygodnia otrząsnąć się z wątpliwości i asertywnie zażądać tego, co Ci się należy. Niezależnie czy w miejscu pracy, czy przy podziale rodzinnych profitów i obowiązków.

Popularne przesądy: "złe oko"

„Złe oko” to mające bardzo długą historię i rozpowszechnione w wielu kulturach wierzenia w to, że spojrzenie pewnych osób może po jakimś czasie wywoływać cierpienie i nieszczęścia, jak ubóstwo, choroba czy nawet śmierć. Zbliżony charakter ma przekonanie, że nie należy chwalić dzieci i ich talentów, gdyż może spowodować to przeciwne, negatywne skutki w ich rozwoju.

Zobacz wideo: Dla których znaków zodiaku sierpień będzie łaskawy?

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości