Horoskop tygodniowy na 7-13 listopada. Skupimy się na finansowym bezpieczeństwie

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Tarot

Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 7-13 listopada, który przygotowała Astrolog Merkurja. Niewątpliwie w tym tygodniu wydarzeniem przez pryzmat którego będziemy odbierać rzeczywistość, jest Dyniowa Pełnia Obfitości połączona z całkowitym zaćmieniem Księżyca w znaku Byka (8.11). Ten układ nie tylko zdominuje nasze odczucia, zachowania i emocje, ale jeszcze zaostrzy wpływ pozostałych, niełatwych układów między planetami.

Najbardziej skupimy się na zapewnianiu sobie finansowego i materialnego bezpieczeństwa. Postanowimy znaleźć coś stałego, pewnego i niezmiennego, na czym możemy się oprzeć, ale niestety nie będzie to łatwe. 

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 7-13 listopada

Mars nadal cofa się w znaku Bliźniąt, dlatego trzeba będzie rewidować swoje poglądy i zredukować zbędne znajomości. Ponadto Pełnia Księżyca będzie połączona z koniunkcją Słońca i Merkurego, dlatego wszelkie kontakty towarzyskie i biznesowe będą na wagę złota i dzięki nim, możemy wyjść z kryzysu. Opozycja Merkurego i Urana, jak również Słońca i Urana (9.11) najprawdopodobniej spowoduje awarie sprzętów elektronicznych, zawieszenie się dużych systemów płatności i bookowania lub kłopoty spowodowane przeciążeniem sieci. W ciągu najbliższych dni spodziewajmy się również blokad i opóźnień w ruchu kolei lub metra.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Ten tydzień nie będzie lekki. Trzeba będzie solidnie zapracować sobie na uznanie szefa lub jakiekolwiek pochwały ze strony kierownictwa. To czego chcesz nie będzie w tym tygodniu najważniejszą kwestią. Dominującą tendencją będzie to, co musisz lub powinieneś wykonać, aby w twoim życiu było w miarę spokojnie i stabilnie. Będziesz więcej słuchał, a mniej mówił. Twój patron czyli Mars siedzi w wagoniku, który porusza się do tyłu i dlatego nie może ci pomóc na tyle, na ile byś tego oczekiwał i potrzebował. Po prostu pracuj, wykonuj swoje obowiązki a w relacjach staraj się wyciszać kwestie sporne. Tak będzie najlepiej.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Bez używania mocnych i wielkich słów nie da się dobrze opisać twojej sytuacji w tym tygodniu. Zatem napiszę, że czeka cię gigantyczna porcja nowości, ekstremalnie mocne doznania i jazda na najwyższym biegu w bolidzie formuły 1. Niebo skupia się głównie na tobie. Poczynając od długiego, całkowitego zaćmienia Księżyca w twoim znaku (8.11) twoje życie będzie transformować, a ty będziesz szukać swojej życiowej ścieżki oraz przeznaczenia. Zerkniesz w głąb siebie i bardzo prawdopodobne, że znajdziesz tam właściwe odpowiedzi. Bardzo ważnym układem jest również opozycja Słońca i Merkurego do znajdującego się w twoim znaku Urana, dzięki czemu wskoczysz na nowy teren. Ciężko zmienić twoje przyzwyczajenia i długoletnie wybory, ale tym razem może się udać. Uważaj tylko na problemy neurologiczne w środku tygodnia, uważaj, aby przeciążony organizm nie potrzebował nagłej regeneracji.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Spodziewaj się tego, że twoja ambicja i ochota na sukces finansowy będą rosły. Pełnia Księżyca w znaku Byka (8.11) może znacznie zmienić twoją sytuację materialną i przynieść coś interesującego i korzystnego. Podobnie opozycja Merkurego i Urana (9.11) to aspekt wielkich wygranych, ale również wielkich strat, w zależności od tego, w którym kierunku przesuniesz swój potencjał. Możesz osiągnąć wielki sukces jeśli tylko będziesz uważnie odczytywał szanse wrzucone na twoją drogę. Koniecznie zagraj w gry liczbowe w środę (9.11), ale unikaj inwestowania wielkich kwot i wdawania się w ryzykowne spółki. Najbliższe dni przyniosą ci mocne przeładowanie układu nerwowego, więc o spokojny sen będzie ciężko.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Najbliższa Pełnia Księżyca (8.11) odbywa się w ziemskim, materialnym znaku Byka i w wyraźny sposób ci sprzyja. Poczujesz się spokojniejszy jeśli chodzi o pieniądze, którymi będziesz w ciągu najbliższych dni doskonale dysponował. Staniesz się czujny, zwarty i gotowy jeśli chodzi o okazje do zarobkowania, jak również podpisywania dodatkowych umów. Nic nie może cię ominąć. Przed tobą wyśmienite dni, w trakcie których postanowisz być bardziej elastyczny, co zdecydowanie wyjdzie ci na dobre. Masz możliwość dobrze zaplanować swoje przyszłe działanie i świetnie zorganizować sobie prace domowe, spotkania towarzyskie i znaleźć jeszcze trochę czasu, aby o siebie zadbać.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Może przepełniać cię dziwne przeczucie, że coś wisi w powietrzu, że niebawem coś się wydarzy, ale nie jesteś w stanie zdefiniować, co to jest. Twoja intuicja jest słuszna, i pomimo tego, że nie czujesz się komfortowo z tymi dziwnymi myślami, nie lekceważ ich. Nadchodzące zaćmienie Księżyca ustawia się w kwadraturze do twojego znaku (8.11), podobnie jak opozycja Słońca i Urana (9.11), co może wywoływać różnego rodzaju dolegliwości fizyczne i psychiczne. Ten tydzień nie będzie najprzyjemniejszy, a wręcz najtrudniejszy nie tylko w tym miesiącu, ale być może również w całym roku. Co robić? Zakasać rękawy, nie unikać ciężkiej pracy, a przed niesprzyjającymi osobami okopać się na swoim stanowisku, poczekać na lepszy czas. Nie lekceważ symptomów pogarszającego się stanu zdrowia, trzeba to skonsultować.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzięki Pełni Księżyca w pokrewnym ci znaku Byka umiejętnie pokierujesz swoimi zasobami finansowymi i dokonasz świetnych wyborów jeśli chodzi o inwestycje bądź zakupy. Oszczędzanie przyniesie oczekiwane efekty i dzięki temu okrągła sumka, którą masz na myśli pomoże ci w zrealizowaniu pewnego marzenia, które od dawna kluje się w twojej głowie. W środę (9.11) nadejdzie czas na doskonałą zmianę jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Twój pomysł i umiejętności zostaną dostrzeżone. Być może dojrzewasz właśnie do założenia swojego biznesu. To może być naprawdę udany i satysfakcjonujący tydzień.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Już w poniedziałek będziesz borykać się z kwadraturą Wenus i Saturna, to nie jest dobry układ na szczęśliwe zakupy czy inwestycje. W uczuciach również wieje chłodem, a po twoim sercu hula wiatr. Możesz mieć poczucie, że cokolwiek nie zrobisz i tak ktoś ma ci coś do zarzucenia. Szykuje się wymagający tydzień. Długo odkładane, trudne rozmowy z bliskimi w tym tygodniu nie dadzą już dłużej na siebie czekać. Trzeba się z tym zmierzyć i przestać chować głowę w piasek. Jesteś mistrzynią w robieniu uników Wago, ale potraktuj sprawę priorytetowo, ponieważ w innym wypadku los dokona czystek i wyborów za ciebie. Weekend przyniesie wyczekiwaną ulgę i oczyszczenie.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dużo się dzieje na osi Byk-Skorpion, oj dużo! Podobnie w twoim życiu jest teraz istny huragan zmian i reform. Nic się nie martw, ten wpływ przemebluje ci życie w doskonałym stylu. We wtorek całkowite zaćmienie Księżyca w opozycyjnym znaku Byka (8.11) to doskonały moment, aby zdecydować się na odrzucenie czegoś, co jest dla ciebie już tylko rutyną i tradycją, a nie sensem życia. W środę (9.11) opozycja znajdujących się w twoim znaku Słońca i Merkurego w stosunku do Urana przyniesie rewolucję i będziesz skłonny do podjęcia zachowań nowatorskich, a nawet dość jak na ciebie ryzykownych. Możesz rzucić papierami w firmie, która cię wykorzystuje i przejść do konkurencji, lub wykonać inny śmiały ruch. Uważaj jedynie na instalacje elektryczną, nie baw się w grzebanie przy kontaktach jeśli nie masz do tego uprawnień.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Zmiana, reforma i transformacja wiszą nad tobą, a w powietrzu czuć zapach sensacji. Trzeba tchnąć nowy impuls w takie obszary twojej działalności, jak zarobkowanie, studia czy miejsce zamieszkania. Co prawda Pełnia Księżyca w znaku Byka jest całkiem przyziemna i dość prozaiczna, ale to właśnie jest to, czego potrzebujesz w tej chwili. Jeśli pragniesz rewolucji przygotuj się do niej dobrze, zrób zapasy, sprawdź czy masz wystarczające zasoby, aby zmieniać swoje życie aż w tak radykalny sposób. Nie od rzeczy byłoby zasięgnięcie porady terapeuty bądź innego specjalisty, który podpowie ci z czym musisz teraz popracować, ponieważ nierozwiązane traumy z przeszłości będą dawać o sobie znać i to dość natrętnie. W tym tygodniu luzów i laby dla ciebie nie przewidziano.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dyniowa Pełnia i zaćmienie Księżyca w pokrewnym ci znaku Byka (8.11) to dla ciebie wyśmienita informacja. Nadszedł czas na eksperymenty, luz, swobodę i wyrażenie siebie! O dziwo staniesz się bardziej przystępny, radosny i kreatywny. Wyjdziesz z utartych kolein, po których poruszasz się od lat. Nagle zaczniesz się śmiać, opowiadać dowcipy, brylować w towarzystwie, uwodzić i flirtować… tak wiem, ciężko w to uwierzyć, ale daj sobie szansę. Na kolejne zaćmienie trochę przyjdzie poczekać, więc nie bój się wolności. To może być naprawdę radosny i owocny tydzień również pod kątem wspólnych podróży, dodatkowych finansów i poznawania nowych osób. Uważaj jedynie w dniu kwadratury Słońca i Saturna (11.11), zadawnione urazy stawów mogą o sobie boleśnie przypomnieć.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Układ planet w tym tygodniu będzie zachęcać do racjonalnego przeanalizowania sytuacji raz jeszcze. Dzieje się coś ważnego i nie sposób zamknąć oczu na te impulsy, które teraz do ciebie wysyła Wszechświat. Nie da się tego inaczej opisać jak intensywny, radykalny punkt przeznaczenia na twojej mapie życia. Nadchodzące zaćmienie Księżyca (8.11) jest połączone koniunkcją z twoim patronem czyli Uranem. Nic dziwnego, że czujesz się zagubiony i przytłoczony ilością zmian i uczuć, które miotają się w twojej duszy. Nawet ty Wodniku z taką liczbą niespodzianek możesz sobie kiepsko radzić, a jak wiadomo ty kochasz niespodzianki, chyba najbardziej ze wszystkich znaków zodiaku. Kwadratura Słońca i przebywającego w twoim znaku Saturna (11.11) będzie klamrą spinającą twoje wewnętrzne postanowienia o porzuceniu dotychczasowych ścieżek. Uważaj na intensywne bóle głowy – mogą być spowodowane nadmiernym analizowaniem sytuacji, odpuść kombinacje, niech się dzieje.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Nie powinnaś się niczym trapić, ani specjalnie przejmować Rybo, ponieważ atmosfera ekscytujących przyjemności i czerpania z życia garściami nagle zagości w twoim życiu, jeśli nie na stałe, to przynajmniej na kilka solidnych dni. Układ na niebie z zaćmieniem Księżyca na czele oferuje ci chwilowe zapomnienie. Udzieli ci się głód zmian i zaczniesz szukać nowych bodźców, w tym przede wszystkim tych dotyczących twojego życia uczuciowego. Ktoś może zawrócić ci w głowie i niepomna swoich zobowiązań oddasz się elektryzującym flirtom. Tydzień niesie dla ciebie wartościowe możliwości również w obszarze zawodowym, edukacyjnym i finansowym. W sobotę (12.11) trygon Merkurego i Neptuna przygotuje jakąś ucztę artystyczną i oddasz się przyjemnościom takim jak wystawy, filmy, koncerty lub inny rodzaj obcowania ze sztuką.

Krzyż Celtycki - rozkład Tarota

Krzyż Celtycki uważany jest za układ uniwersalny, do którego możliwe jest przypisanie dowolnej intencji. Pierwsza karta dotyczy teraźniejszości i jest to opis problemu. Druga karta mówi o czynnikach pozytywnych i negatywnych, które wpływa na nasze położenie. Trzecia karta świadczy o przyczynach, a czwarta o tym, jakie są powody, których nie da się już zmienić w owej sytuacji. Piąta karta świadczy o tym, do czego dążymy i oczekujemy, a szósta o najbliższej przyszłości. Siódma karta wskazuje na nasze podejście do danej sytuacji, ósma o tym, jak widzą to inni. Dziewiąta może sugerować nasze obawy, a 10 przestrzega przed tym, co niespodziewane.

Horoskop dzienny na wtorek, 8 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na środę, 9 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na czwartek, 10 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na piątek, 11 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na sobotę, 12 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na niedzielę, 13 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: DragonImages/Getty Images

Pozostałe wiadomości