Horoskop

Horoskop tygodniowy. Zaćmienie Słońca zachęci nas do poszukiwania emocjonalnej ulgi

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dzień Dobry TVNHoroskop tygodniowy 29.11-5.12.2021 r.

Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Strzelca. Na niebie brak większych wpływów pomiędzy planetami, z wyjątkiem poniedziałkowej koniunkcji Słońca i Merkurego, która zakręci światem mediów i informacji. Jednak najważniejszym wpływem najbliższych dni będzie nadchodzący nów Księżyca w znaku Strzelca, połączony z całkowitym zaćmieniem Słońca. Poznaj horoskop tygodniowy na 29.11-5.12 dla wszystkich znaków zodiaku, który przygotowała astrolog Merkurja.

Horoskop tygodniowy 29.11-5.12.2021 r.

W poniedziałek będziemy mieli do czynienia z trygonem Marsa i Neptuna, ten układ potrząśnie rynkami surowców i cenami energii. Drugie i ostatnie zaćmienie Słońca w tym roku będzie się odbywać w sobotę 4.12 i będzie widoczne wyłącznie z terenów Antarktydy. Całkowite zaćmienie Słońca w tym znaku zachęci nas do poszukiwania emocjonalnej ulgi i prawdy o sobie. Znak Strzelca symbolizuje naszą wolność, przekonania, ale również wyższą prawdę i wiedzę.

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach?Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę?
Dzień Dobry TVN

Horoskop tygodniowy Baran

Zaczniesz poszukiwać innych rozwiązań i innych odpowiedzi na pytania zadawane od tygodni. Już w poniedziałek (29.11) twój patron Mars ustawi się w trygonie z Neptunem, co zachęci cię do duchowych poszukiwań i otwarcia się na głębsze warstwy rzeczywistości. Zdecydujesz się podjąć pracę z Twoją wewnętrzną energią i pomyślisz, jaki jest sposób na to, aby wyjść z tego zaklętego kręgu ograniczeń i kłopotów. Zaćmienie Słońca w sprzyjającym Ci znaku Strzelca (4.12) otworzy Ci oczy na wiele spraw. Będziesz teraz bardziej otwarty na innych, życzliwszy i skupiony na uczuciach. W weekend postanowisz, że zamykasz stary rozdział i otwierasz nowy.

Horoskop tygodniowy Byk

Twoja sytuacja materialna i finansowa będzie wymagać w najbliższych dniach sporej interwencji. Być może za bardzo zaufałeś innym osobom, myśląc, że zadbają o Twoje interesy. Tak się jednak nie stało. Od poniedziałku trzeba będzie skorygować kilka dokumentów lub spraw formalnych. Nie będziesz się czuć komfortowo. Nów w Strzelcu (4.12) już na początku nowego tygodnia zmusi Cię do ruchu i przyjęcia innej strategii, co będzie dla Ciebie bardzo uciążliwe. Nie za bardzo będziesz mieć ochotę na nieplanowane podróże w sprawach niecierpiących zwłoki, ale teraz są one bardzo prawdopodobne.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

To Twój bardzo ważny tydzień. Prawdopodobnie najważniejszy od kilku miesięcy. Zacznie się od mocnych informacji, które przyniesie koniunkcja Twojego patrona Merkurego i Słońca w znaku Strzelca już w poniedziałkowy poranek. Usłyszysz o czymś, co Cię zadziwi i zmobilizuje do intensywnych działań. Czeka Cię bardzo emocjonujący tydzień, tym bardziej, że przed Tobą zaćmienie Słońca w opozycyjnym znaku (4.12). Akcent będzie położony na Twoje sprawy zawodowe i karierę. Nareszcie uda Ci się przebić przez szklany sufit i coś się ruszy, jeśli chodzi o realizowanie Twoich pomysłów i marzeń. Możliwe ciekawe propozycje współpracy.

Horoskop tygodniowy Rak

To nie będą lekkie dni. Odezwą się niepozałatwiane sprawy urzędowe lub niepozdawane egzaminy. Możesz podejmować decyzje pod wpływem skrajnych emocji. Układ na niebie nie jest dla Ciebie zbyt korzystny. Nic nie będzie Cię zadowalać, ani kwestie sercowe, ani zawodowe. W sprawach zdrowotnych również będzie poniżej oczekiwań. Nów Księżyca i zaćmienie Słońca w znaku Strzelca zagrają Ci na nerwach. Na szczęście w finansach chwila wytchnienia, ponieważ wreszcie spłyną do Ciebie jakieś dodatkowe kwoty, na które czekałeś.

Horoskop tygodniowy Lew

Czeka Cię wiele gorących spotkań! To będą intensywne dni dla Twojego serca. Ktoś pozostaje pod Twoim wpływem i urokiem. Roztaczasz wokół siebie niesamowity czar. Sprzyja Ci pozycja Słońca i Merkurego w ognistym znaku Strzelca, co sprowadzi mile widzianych gości, umożliwi owocne rozmowy i negocjacje, da szansę na korzystny zakup bądź dobicie targu. Nów Księżyca i zaćmienie Słońca przyniosą Ci ulgę. Zrozumiesz, że pewien uciążliwy etap jest już definitywnie za Tobą, a teraz z radością możesz skupić się na organizowaniu i planowaniu nowych, ważnych marzeń i przedsięwzięć.

Horoskop tygodniowy Panna

To będą wymagające dni. Opiekun znaku Panny utworzy koniunkcję ze Słońcem, ale jednocześnie kwadraturę z Twoim znakiem zodiaku. Zatem możesz spodziewać się różnego rodzaju utrudnień oraz mniejszych bądź trochę większych kłopotów. Twoje podróżowanie będzie teraz mało korzystne bądź bardzo utrudnione. Nie zapuszczaj się teraz na mało Ci znane tereny, nie zawieraj ryzykownych znajomości. Praca będzie teraz powodować u Ciebie różnego rodzaju kłopoty żołądkowe lub jelitowe. Za dużo stresu! Nerwy nasilą się wraz ze zbliżającym się zaćmieniem Słońca (4.12). W tym tygodniu miej się na baczności i nie kuś Losu jakimiś nieprzemyślanymi krokami.

Horoskop tygodniowy Waga

Układy na niebie w znaczący sposób załagodzą i uporządkują Twoje ostatnie konflikty bądź kłopoty. Możesz liczyć na poluzowanie atmosfery i dużo łatwiejszy tydzień, który upłynie w przyjaznym klimacie. W ciągu najbliższych dni nabierzesz pewności siebie. Otworzy się sprzyjający okres, jeśli chodzi o rozpoczynanie nowych znajomości i aranżowanie świeżych flirtów. Umożliwione Ci zostanie również zapisywanie się na nowe szkolenia i kursy oraz odczujesz ułatwienia przy zdawania egzaminów. To mogą być doskonałe dni dla Twoich służbowych podróży i kariery.

Horoskop tygodniowy Skorpion

W poniedziałek przebywający w Twoim znaku zodiaku Mars utworzy trygon z Neptunem. To uruchomi Twoją intuicję i nauczy Cię korzystać z duchowych wskazówek. W tym tygodniu musisz trochę spuścić z tonu. Podporządkuj się regułom, które nie Ty ustalasz. W okolicy środy bądź czwartku mogą pojawić się niespodziewane wydatki. W Twojej psychice pojawi się jakiś dyskomfort i usilnie będziesz szukał przyczyn takiego stanu rzeczy. Nów Księżyca w znaku Strzelca podziała na Ciebie nieharmonijnie. Będziesz się wściekał bez powodu i szukał na siłę konfliktu z bliskimi. Uspokoisz się dopiero w niedzielę.

Horoskop tygodniowy Strzelec

To będą istotne dni. Najważniejszym wydarzeniem nadchodzącego tygodnia będzie rzecz jasna całkowite zaćmienie Słońca i Nów Księżyca w Twoim znaku (4.12). To zjawisko przyniesie Ci restart i możliwość otwarcia nowej karty w swoim życiu prywatnym i zawodowym. Jednak zanim to nastąpi, przed Tobą koniunkcja Słońca i Merkurego (29.11). Ten układ obdarzy Cię niezwykłą przebojowością, obudzi Twoją przedsiębiorczość, uruchomi stare kontakty, otworzy nowe znajomości, a na dodatek doda siły przebicia. Rób wszystko, o czym marzyłeś od lat, w tych dniach niemożliwe dla Ciebie nie istnieje.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

W tym tygodniu możesz się bić z myślami. Coś będzie Cię wewnętrznie gryzło. Twój stan rozdrażnienia będzie spowodowany tym, że ktoś będzie próbował nagiąć Twoje decyzje do swoich oczekiwań, a Ty nie za bardzo będziesz mieć na to ochotę. Możesz czuć, że postępujesz niezgodnie ze swoim sumieniem bądź zasadami, dlatego lepiej będzie, jeśli z pewnych spraw zrezygnujesz. Nawet jeśli w związku z tym poniesiesz jakąś stratę materialną, lepiej spać spokojnie. W weekend poprawa nastrojów, po Nowiu Księżyca pojawi się dla Ciebie świeża, lepsza energia.

Horoskop tygodniowy Wodnik

To świetny tydzień dla Ciebie, Wodniku. Dzięki poparciu koniunkcji Słońca i Merkurego masz szansę pokazać się ludziom z jak najlepszej strony. Spotkania w szerszym gronie, w tym również te zawodowe, będą napawać Cię radością i zapomnisz o ostatnich zmartwieniach. Wokół Ciebie wytworzy się gwar i spory ruch. Odwiedzisz miejsca, w których zadbasz o swój wygląd. Odświeżysz garderobę, postawisz na nowe doznania. Nów Księżyca w znaku Strzelca postawi Cię na nogi i doda Ci świeżej energii. Spojrzysz na świat inaczej, weselej. Dostaniesz propozycję wyjazdu służbowego albo wzięcia udziału w interesującym projekcie.

Horoskop tygodniowy Ryby

Tydzień rozpocznie się ważnym trygonem pomiędzy Marsem a Twoim opiekunem, czyli Neptunem. Ktoś będzie czekać na wieści od Ciebie. Niestety Twoje podróżowanie i przemieszczanie się z miejsca na miejsce nie będzie takie, jak sobie wyobrażasz. W środku tygodnia ktoś ofiaruje Ci pomocną dłoń i kilka spraw się naprostuje. Jednak bliżej Nowiu Księżyca w znaku Strzelca coś pójdzie niezgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Możesz poczuć się gorzej zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Ciężko przejdziesz przez te energetyczne zmiany. Twoja nadwrażliwa natura będzie szukać ukojenia we śnie, dlatego nie zdziw się, jeśli nie zechce Ci się opuszczać łóżka.

Aktywacja własnego znaku sigil – jak to zrobić?

Kiedy ma się już gotowy sigil, należy włożyć w niego swoją intencję. Można to robić poprzez wpatrywanie się w niego i medytowanie nad intencją, może to być też taniec, sama medytacja, śpiew lub inne czynności, które przepełnione są energią i emocją. Kolejnym krokiem jest zapomnienie o symbolu, można go również symbolicznie lub rytualnie zniszczyć - zgnieść, zakopać, zapomnieć. Kiedy uda się to osiągnąć, należy go spalić, a podczas tego obserwować go i przejmować energię ognia. W dalszym życiu nie należy nie skupiać się zbytnio na tej intencji, ale pozwolić naszej podświadomości działać.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości