Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co nam przyniesie początek roku szkolnego?

Horoskop

Aktualizacja:
Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop

Jaki jest horoskop tygodniowy na 29.08-4.09.2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Panny. Nasz naturalny satelita jest po nowiu i powoli będzie odnawiać swoją tarczę. Ostatnie dni sierpnia i pierwsze dni września nie będą aż takie trudne, jak moglibyśmy się spodziewać. Wielu znakom zodiaku zaczną sprzyjać jowiszowe wpływy, a i wzrost Srebrnego Globu także nastroi bardziej optymistycznie.

Horoskop tygodniowy 29.08-4.09

Początek roku szkolnego okrasi nam sekstyl Marsa i Jowisza (1.09), który sprawi, że będziemy z radością i dobrą energią wracać do swoich obowiązków oraz do przyjaciół i znajomych. W weekend opozycja Merkurego i Jowisza zachęci nas do poszukiwania nowych źródeł, z których możemy czerpać wiedzę. Końcówka tygodnia przyniesie wiele zaproszeń na imprezy, kilka satysfakcjonujących aczkolwiek krótkich wycieczek oraz nowe znajomości i mnóstwo ciekawych rozmów.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop tygodniowy 29.08-4.09 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Pomimo tego, że Słońce przebywa w znaku Panny, z którym niewiele masz wspólnego, to i tak nie możesz narzekać. Aktywność Marsa postawi cię do pionu. Będziesz mógł pozałatwiać wiele spraw zawodowych i cieszyć się sukcesami. Okres niepotrzebnych kłótni na razie się kończy. Twoi przeciwnicy pochowali się i czas pokaże, czy na dobre odpuścili, czy tylko przycupnęli, aby znaleźć lepszy moment. W tym tygodniu niczym się nie przejmuj, żyj chwilą, łap ostatnie promienie wakacyjnego słoneczka. Żartuj i baw się ze znajomymi, aura planet temu sprzyja. Zdrowotnie również poprawa.

Horoskop tygodniowy - Byk

Tydzień nie zachęca cię do ekspansji, ani do poszukiwań intensywnych doznań. Będziesz dość zmęczony i postanowisz zająć się regeneracją. Z chęcią wycofasz się do swojego bezpiecznego terytorium, na którym poświęcisz się porządkom oraz refleksjom. Zauważ, że Słońce przebywa w przyjaznym ci znaku Panny, zatem nie powinno być wielu kłopotów z gatunku tych do natychmiastowej interwencji, jednak wewnętrznie możesz się czymś gryźć. Wenus przebywa w znaku Lwa, zatem twoje życie miłosne i partnerskie jest pełne tęsknot i wielkich ambicji, ale jak na razie niewiele z tego wychodzi. Na szczęście w pracy powoli się przejaśnia.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Przed tobą szalony, intensywny i szczęśliwy tydzień. Po zgryzotach związanych z Nowiem Księżyca w Pannie poczujesz się uwolniony i odblokowany Bliźniaku. Sekstyl Jowisza i przebywającego w twoim znaku Marsa (1.09) spowoduje, że będziesz promieniować pozytywną energią, zarażać ludzi radością, a płeć przeciwną poskramiać i fascynować od pierwszego wejrzenia. Opozycja Merkurego i Jowisza w sobotę (3.09) przyniesie jakieś wieści z zagranicy. Szansę na zawarcie relacji otrzymają samotne Bliźnięta, które gdzieś w przelocie wpadną na kogoś wartego uwagi. Jeśli czekacie na ważną wiadomość, w weekend uśmiechnie się do was szczęście. Nie zapomnijcie puścić coś na loterii.

Horoskop tygodniowy - Rak

W ciągu najbliższych dni niewiele będzie okazji do rozrywki czy też spędzania czasu na luźnych czynnościach. Planety zagonią cię do intensywnej pracy i zmotywują do zwiększonego wysiłku. Możesz poczuć, że początek roku szkolnego wiąże się dla ciebie z dodatkowymi obciążeniami, którym trzeba będzie podołać. W pracy rewolucja i przemeblowanie. W domu brak zrozumienia i zrzucanie na ciebie, co tylko się da. Pod koniec tygodnia będziesz już na tyle rozgoryczony, że możesz trzasnąć drzwiami. Rzecz jasna na parę godzin, ale pokażesz, że mógłbyś na dłużej. Niech inni to przemyślą.

Horoskop tygodniowy - Lew

Wakacje wcale się dla ciebie nie kończą! Może innym znakom zodiaku niebo poskąpiło złotych iskierek i zagania je do roboty, ale nie ciebie. Ty możesz cieszyć się wpływami, które będą cię nadal rozpieszczać. Sekstyl Marsa i Jowisza (1.09) uruchomi znajomości z wyższej półki. Możesz brylować na bankietach, uroczystościach, przyjęciach i rozpoczęciach jako uznana gwiazda lub atrakcja wieczoru. Zmienisz swój punkt widzenia na jeszcze bardziej skupiony na twoich marzeniach i planach. W weekend opozycja Merkurego i Jowisza przyniesie bardzo zacną perspektywę powiększenia stanu posiadania bądź kolejny, finansowy wpływ.

Horoskop tygodniowy - Panna

Punkt zwrotny i przesilenie masz już za sobą. W tym tygodniu trzeba poukładać to, co zostało porozrzucane po ostatnim nowiu i sprawdzić status quo wszystkich ważnych dla ciebie relacji. Porządkujące sytuację rozmowy odbędziesz w środę. Później będziesz zajmować się katalogowaniem nowej rzeczywistości oraz rzecz jasna przygotowywać się na nowy sezon w biurze, szkole bądź urzędzie. Biała koszula lub bluzka już schnie na sznurku, a ty dopieścisz ostatnie szczegóły. Paznokcie, fryzurę, buty i torebkę. Ma być idealnie i tak będzie. Jak zawsze.

Horoskop tygodniowy - Waga

Szczerze mówiąc, to umowny koniec wakacji właśnie taki dla ciebie będzie – umowny. Możesz pokusić się jeszcze na urlop poza sezonem, jakąś atrakcyjną wycieczkę w niebywale okazyjnej cenie czy też inne wojaże, na które inni już przestali liczyć. Aktywność Marsa, Merkurego i Jowisza dotyka w pozytywny sposób twojej fazy zodiaku, zatem nagle poczujesz, że wcale się nie martwisz, ani nie czujesz zgaszona powrotem do miejsca pracy. Ludzie będą ci niebywale życzliwi. W czwartek i sobotę zostaniesz zasypana masą komplementów, a nawet możesz otrzymać jakiś niebanalny prezent.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Wciągu najbliższych dni będziesz musiał wziąć na siebie jakąś dodatkową odpowiedzialność i wejść w cudze buty, w których nie będziesz się czuł zbyt komfortowo. Sytuacja będzie wymagać od ciebie podporządkowania się i ukłaności. Niestety nie jest to tydzień, który pozwoli ci na aktywności, które sprawiają ci przyjemność. Będziesz się konfrontował z tym, że osoby, na które liczyłeś beztrosko zajmują się swoimi rozrywkami i nie kwapią się do tego, aby wywiązać się z obiecanej ci pomocy. Przyjdzie czas, że role się odwrócą, a ty im to przypomnisz, ale jeszcze nie teraz.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Znowu masz bilet ulgowy. Oczywiście to nie dziwi, ponieważ jako największemu szczęściarzowi w zodiaku, co i rusz trafiają ci się jakieś planetarne karnety. Nie inaczej jest w tym tygodniu. Niby po ciężkim nowiu, niby czegoś tam od ciebie w pracy chcą, niby rodzina ma jakieś potrzeby… jednak z uśmiechem na ustach rozbroisz towarzystwo, które patrzy na ciebie spode łba i ze wszystkim sobie poradzisz. Pierwszy dzień nowego miesiąca wiąże się dla ciebie z sekstylem Marsa i Jowisza, który napełni cię witalnością pod korek. Kolejne niespodzianki przyniesie sobotnia (3.09) opozycja Merkurego i Jowisza, która zaprosi cię na krótką wycieczkę lub przyniesie powiew zagranicy w czyjejś, konkretnej osobie u twego progu.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Na terenie twojej pracy pojawią się zamiany i reformy, które nie ty inicjowałeś, ale które przyjmiesz z ulgą. Od dawna coś wisiało w powietrzu i właściwie nie można było już wytrzymać w tak gęstej atmosferze. Ktoś sam zgłosi rezygnację, ktoś inny przejdzie do pokoju obok, a ty będziesz musiał pozbierać zespół na nowo. Koziorożce, które już nie pracują, również muszą się liczyć z innym rytmem dnia, z którym przyjdzie im się zmierzyć. W weekend twoją drugą połówkę lub lokatora będzie roznosić energia i zapragnie wyrwać cię na różne sportowe aktywności, czego akurat sobie nie życzysz. Może dojść do jakiegoś konfliktu interesów.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Aktywność planet w żywiole powietrza i ognia jest ci bardzo na rękę. Twoja pozycja na rynku pracy ponownie się umocni. Możesz czuć również, że końcówka wakacji ma ci do zaoferowania również coś więcej, jeśli chodzi o partnerstwo. Temperatura w waszych związkach podniesie się, a osoby z którymi jesteście w relacji ponownie okażą swoje zainteresowanie i podejmą działania, aby podtrzymać żar w kontaktach. To będzie świetny tydzień na szukanie nowej pracy i otwieranie się na inną współpracę. Możesz pomyśleć Wodniku nawet o przebranżowieniu się. Czemu, nie, jeśli tylko coś cię zainspirowało, zapisuj się na nowe szkolenia i studia. Najlepiej w środę lub sobotę.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Przez większą część tygodnia będziesz trzymać nos na kwintę. Być może koniec wakacji, być może powrót z urlopu ma na to wpływ, ale bardziej jakieś inne, niewysłowione czynniki. Kran cieknie, dywan wypłowiał, a w pracy ciągle to samo. Możesz mieć syndrom wypalenia. Nie oczekuj od siebie jakiegoś niesamowitego czynu, nie wymagaj perfekcji. Po prostu rób wytrwale swoje, nawet jeśli nie skaczesz do góry ze szczęścia. Niebawem Pełnia Księżyca w twoim znaku nada wszystkiemu zupełnie inny koloryt. Jeszcze trochę cierpliwości. W środę uważaj na kłopoty z trzustką, nie przesadzaj z cukrem i słodkościami.

Astrologia i horoskop horarny - co to jest?

Horoskop horarny nazywany jest również godzinowym. Sporządza się go na moment, w którym wydarzyło się dane zdarzenie lub zostało ono rozpoczęte. Stawia się go również w sytuacji, kiedy człowiek zadaje sobie pytanie. W związku z tym bywa łączony z jasnowidzeniem oraz tarotem. W takiej sytuacji astrolog ma za zadanie zrozumienie pytania i odczytanie horoskopu dla danej sytuacji. Jest to niezwykle trudna sztuka, a przed osobą odczytującą stoi wiele pułapek i wyzwań.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 29 sierpnia 2022 - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna

Horoskop dzienny na wtorek, 30 sierpnia 2022 - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna

Horoskop dzienny na środę, 31 sierpnia 2022 - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna

Horoskop dzienny na czwartek 1 września 2022 r. - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Elizabeth Beard/Getty Images

Pozostałe wiadomości