Horoskop

Horoskop tygodniowy. Koniec października będzie bardzo dynamiczny

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop tygodniowy
Craig Hastings/Getty ImagesHoroskop tygodniowy

Ostatni tydzień miesiąca upłynie nam pod znakiem dwóch kwadratur i zmiany znaku przez Marsa. Będzie to bardzo dynamiczny i szybki koniec października, naznaczony energią wyjazdów, szukania rodzinnych kompromisów i walki z urzędami. Sprawdź horoskop tygodniowy od 25 do 31 października dla wszystkich znaków zodiaku.

W środę (27.10) kwadratura Wenus i Neptuna przyniesie utratę iluzji dotyczących innych osób i ich intencji. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie czwartek (28.10), w który na niebie utworzy się pozytywny, optymistyczny i pozwalający na skorzystanie z dobrych okazji finansowych układ pomiędzy Wenus a Jowiszem. Kwadratura Słońca i Saturna (30.10) przyniesie twarde spotkanie z ograniczeniami i przepisami. W ten sam dzień, czyli w sobotę – Mars zmieni znak Wagi na znak Skorpiona i staniemy się bardziej stanowczy, zdeterminowani i waleczni. Czas na dyplomację i zabiegi mediacyjne pod koniec tygodnia się skończy. Wiele osób nagle zmieni nastawienie do otoczenia i wykopie wojenny topór wkraczając na ścieżkę siłowych rozwiązań.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku, 25-31 października 2021

Horoskop tygodniowy - Baran

W tym tygodniu staniesz się bardziej roszczeniowy i zaborczy. Poczujesz, że odzyskujesz swój zwykły wigor i moc do podporządkowania sobie otoczenia. Twój patron czyli Mars, wychodzi z pozycji wygnania w znaku Wagi i przejdzie do znaku Skorpiona, w którym poczuje się świetnie. Układ na niebie natchnie Cię energią do działania i bez zastanowienia zgodzisz się na udziały w wielu projektach. Pamiętaj jednak, żeby sprawdzić czy w ogóle masz szansę na to, aby zrealizować pewne pomysły pod względem formalnym. Pod koniec tygodnia z łatwością wykonasz coś, co do tej pory sprawiało Ci sporo trudności.

Horoskop tygodniowy - Byk

Tydzień będzie niespokojny, ale pracowity i pełen ożywienia w zakresie spraw towarzyskich. Wenus w kwadraturze z Neptunem (27.10) sprawi, że zapragniesz jakiegoś romantycznego klimatu. Kino, teatr bardzo prawdopodobne. W drugiej połowie tygodnia pojawią się nieoczekiwane wydarzenia losowe, niespodzianki i nagłe zmiany planów. Aura planet nie pozwoli zagrzać Ci miejsca, będziesz musiał/a często się przemieszczać. Ze zdrowiem lepiej niż w ostatnich dniach, ale nie rób dobrej miny do złej gry, jeśli jakieś objawy będą się powtarzać, koniecznie udaj się do specjalisty. W czwartek śmiało graj i kupuj – Wenus w sekstylu z Jowiszem przyniesie jakąś korzyść.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Ten tydzień będzie trudny dla innych znaków zodiaku, ale Tobie możesz przynieść spore korzyści materialne i zawodowe. Twój opiekun czyli Merkury będzie prawie niewidoczny, jednak zagra na Twój plus ponieważ znajduje się cały czas w powietrznym żywiole i będzie monitorował Twoje transakcje oraz przepływ gotówki, tak abyś otrzymał to co Ci jest należne. Najtrudniejszym dniem w tym tygodniu jest dla Ciebie środa. Na niebie dojdzie do kwadratury pomiędzy Wenus a Neptunem i utworzy to niekorzystny półkrzyż z Twoim znakiem zodiaku. Ktoś może próbować wciągnąć Cię w jakąś intrygę lub będziesz wplątany w niejasną sytuację. Wystrzegaj się alkoholu, a wszystko się jakoś poukłada.

Horoskop tygodniowy - Rak

Tydzień upłynie Ci błyskawicznie. Będziesz starać się o jakieś pieczątki i zgody, jeśli chodzi o papierkowe kwestie. Urzędy będą Ci przychylne, ale nie zostawiaj sprawy na piątek. Poczujesz więcej siły i stanowczości. Sprzyja Ci Słońce w znaku wodnego Skorpiona, a za kilka dni do tego wsparcia dołączy się Mars, który również zagości do wodnego żywiołu. Możesz liczyć na wyraźną zmianę klimatu. W uczuciach również pojawi się coś lżejszego i więcej swobody. Przestaniesz się obwiniać za pewne sprawy z przeszłości. W kwestiach zawodowych będzie bardziej optymistycznie, a Ty na nowo uwierzysz w możliwości rozwoju. Weźmiesz kilka projektów naraz, nadgodziny bądź zastępstwo. Zarobisz więcej niż przewidujesz.

Horoskop tygodniowy - Lew

W tym tygodniu będzie trudniej niż ostatnio. Twoja kariera i kwestie zawodowe nieco przyhamują. Nie będziesz mieć ochoty na żadne ekscesy. Po prostu poczujesz zmęczenie. Układ planet na niebie nie sprzyja Ci teraz i musisz się pogodzić z tym, że nie wszystko będzie szło po Twojej myśli. Zapomniałeś/aś już o tym, że można narazić się na krytykę, ponieważ ostatnio zbierałeś/aś same pochwały, ale w tym tygodniu ktoś będzie mieć do Ciebie pretensje. W sprawach miłosnych również nie najlepiej. Ciężko Ci będzie znaleźć czas dla drugiej połówki. Ostatnia kwadra Księżyca, która wypadnie 28. października, właśnie w Twoim znaku, przyniesie Ci jakieś nieporozumienia i utrudnienia. Kwadratura Słońca i Saturna (30.10) spowoduje kłopoty formalne, być może jakiś mandat? Unikaj łamania przepisów.

Horoskop tygodniowy - Panna

Chociaż zazwyczaj jesteś racjonalna i poukładana, w najbliższych dniach możesz stracić dla kogoś głowę. Kwadratura Wenus i Neptuna (27.10) przyniesie Ci jakieś elektryzujące emocje. W ciągu najbliższych dni przestaniesz się wahać i postanowisz okazać komuś, że zależy Ci na bliższej relacji. Sprawy uczuciowe wyjdą na pierwszy plan. W miejscu pracy również ciekawie. Tym razem to Ty wzbudzisz sensację i niezdrowe zainteresowanie. Jeśli zdajesz jakieś egzaminy, w ciągu najbliższych dni o wynik możesz być spokojny/a. Ze zdrowiem również lepiej. Wejście Marsa do sprzyjającego Ci znaku Skorpiona (30.10) załatwi wiele problemów z przeszłości i uczyni Cię osobą silniejszą.

Horoskop tygodniowy - Waga

W tym tygodniu Twoja patronka, czyli Wenus, utworzy dwa ważne układy. Najpierw będzie to kwadratura Wenus i Neptuna (27.10), która przyniesie nieporozumienia, jakieś plotki i zmartwienia z powodu czyjejś zazdrości. Ktoś będzie rozsiewał na Twój temat brzydkie informacje. Spokojnie, z pomocą życzliwych osób szybko uda się zlokalizować szkodnika. Możesz się zdziwić, ponieważ tej osoby o to nie podejrzewasz. Później przyjdzie pora na korzystny sekstyl Wenus z Jowiszem (28.10) – który postawi Cię w dobrym położeniu wśród znajomych i przyjaciół. Staniesz się osobą powszechnie lubianą i otaczaną dobrą atmosferą. Wypiękniejesz – zmienisz image, kupisz sobie coś ładnego. Weekend spokojniejszy i spędzony miło w towarzystwie bliższej i dalszej rodziny.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Wypiękniejesz i staniesz się lepszą wersją siebie. Twoje samopoczucie zacznie się poprawiać. Będzie Ci sprzyjać Los, a życiowe okoliczności staną się bardziej przyjazne. Najtrudniejszym dniem w tym tygodniu będzie czwartek (28.10) – Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Lwa sprawi, że ktoś będzie się z Tobą siłował i walczył o dominację. Nie przejmuj się, jesteś na zdecydowanie lepszej pozycji. Odżyjesz i rozkwitniesz. Po wkroczeniu Marsa do Twojego znaku (30.10) poczujesz się jak nowo narodzony/a. To będzie zdecydowanie Twój okres.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Najbliższe dni będą dla Ciebie ważne z różnych względów. Najpierw będzie miło i przyjemnie – sekstyl Wenus i Jowisza (27.10) dorzuci Ci coś do portfela bądź ofiaruje prezent. Niech Cię to nie zwiedzie, ponieważ później zaczną się trudności. Ktoś będzie próbował podważyć Twoją pozycje lub kompetencje w miejscu pracy czy w szkole. Uważaj na kwadraturę przebywającej w Twoim znaku Wenus i Neptuna (28.10) – ten niebezpieczny układ postawi Cię w złym świetle, a ktoś to szybko i skrupulatnie wykorzysta. Przetrzymasz trudny okres i wyjdziesz na swoje pod koniec tygodnia.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W tym tygodniu dojdzie do kwadratury Słońca i Twojego opiekuna Saturna. Musisz się liczyć z pewnymi kłopotami i utrudnieniami, przede wszystkim jeśli chodzi o jakieś formalności. Być może trzeba będzie wypełniać jeszcze raz formularze, przesyłać jeszcze raz dokumenty, odpowiadać na uciążliwe pytania. Oczywiście przebrniesz przez to, ale będziesz czuć się irytację, że przez czyjąś niekompetencję tracisz czas. Uważaj również na jakieś pomówienia i obarczanie Cię odpowiedzialnością za cudze błędy. Jeśli pokażesz swoją asertywność, wszystko się ułoży. Koniec tygodnia przyniesie poprawę nastroju. Weekend spędzisz z bliskimi Twojemu sercu osobami, które będą pozytywnie na Ciebie wpływać.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

To nie będą lekkie i sympatyczne dni. Niebo będzie wymagało od Ciebie stuprocentowej dyspozycyjności i aktywnego udziału w obowiązkach zawodowych, a Ty po prostu możesz nie mieć na to siły. Twoja kondycja za sprawą kwadratury Słońca, które przebywa w znaku Skorpiona, trochę siada. Nadszedł czas na porządki i skupienie się na tym, aby pozbyć się czegoś, czego już nie potrzebujesz. Trzecia Kwadra Księżyca (28.10) w opozycyjnym względem Twojego znaku Lwa sprawi, że odróżnisz wreszcie wrogów od przyjaciół. Ktoś sam się zdemaskuje i ukaże swoje prawdziwe nastawienie wobec Ciebie. W weekend będziesz się z kimś spierać. Odwiedziny rodziny nie będą po Twojej myśli. Z ulgą przyjmiesz informacje o czyimś wyjeździe.

Horoskop tygodniowy - Ryby

W pracy masz szansę pokazać na co Cię stać. Zdeklasujesz konkurencję, będziesz działać skutecznie, a finanse ułożą się, jak sobie życzysz – możliwa wcześniejsza i większa wypłata. Ze zdrowiem również lepiej. Kondycja będzie dopisywać, ale na najlepsze musisz poczekać do 30.10 – wtedy Mars zasili trygon wody i już zupełnie odżyjesz. Nie będzie na Ciebie mocnych. Jednak na początku tygodnia pojawią się pewne utrudnienia.

Twój patron, czyli Neptun, w kwadraturze z boginią namiętności, czyli Wenus, potrząśnie Twoim sercem. W uczuciach będzie burzliwie i namiętnie. Mocno przeżyjesz jakieś informacje i będziesz chciał/a wyjaśnić wszystkie nieporozumienia. Niestety nie będzie to możliwe tak szybko - na uspokojenie klimatów sercowych poczekasz aż do weekendu, który spędzisz już zgodnie i harmonijnie.

Symboliczna roślina miesiąca październik

Symbolicznymi roślinami października jest czarny bez i kamelia. To rośliny, które pomagają w odnalezieniu prawdziwej przyjaźni, sprzyjają poczuciu spełnienia oraz osiąganiu szczęścia. Kamelia zsyła pozytywną energię, tak potrzebną w jesiennych krótkich dniach. Z kolei bez odpowiada za odnajdywanie równowagi, która jest niezwykle ważna w październiku, którego patronką jest znak wagi. Bez pomaga uwalniać się od chorób nie tylko rytualnie, ale też jego właściwości sprzyjają wzmacnianiu zdrowia. Ponadto, roślina ta chroni przed złymi duchami oraz negatywną energią, na którą można być podatnym na jesieni.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Horoskop na październik. Czego się spodziewać?

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Craig Hastings/Getty Images

Pozostałe wiadomości