Horoskop

Horoskop na piątek. To czas intensywnej pracy i pełnych emocji spotkań

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN OnlineHoroskop dzienny na piątek, 10 września 2021

Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wagi, co sprawi, że poranek będzie dość leniwy, jednak Srebrny Glob o godzinie 8.02 przejdzie do znaku Skorpiona i wymusi na Nas bardzo konkretne działania. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 10 września 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Merkury, który znajduje się w znaku Wagi będzie w kwinkunksie z Uranem znajdującym się w znaku Byka. Ten układ przyspieszy tempo wydarzeń i nie ma co liczyć na rozprężenie w miejscu pracy, bo niby to piątek. Nic tych rzeczy. Oderwiemy się od obowiązków później niż zwykle. Wenus po godzinie 22.00 opuszcza znak Wagi i przechodzi do znaku Skorpiona, co nakieruje Nasze myśli na wieczorne spotkania pełne emocji.

Horoskop dzienny na piątek, 10 września 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj czekać będzie na Ciebie pewien list lub informacja z urzędu, uczelni lub innego oficjalnego miejsca i przypomni Ci, że zaniedbałeś jakieś terminy. Trzeba szybko nad tym zapanować. Wieczór nie po Twojej myśli, ktoś zrobi coś wbrew Tobie.

Horoskop dzienny - Byk

Nie tylko dzisiaj, ale również w ciągu najbliższych dni możesz liczyć na wiele szczęścia w sprawach uczuciowych. Księżyc, a następnie Wenus w opozycyjnym znaku Skorpiona doda Ci wiary w siebie i możesz zrobić na kimś piorunujące wrażenie. Dzisiaj w pracy uda się domknąć pewną kwestię.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twój patron czyli Merkury, co prawda znajduje się w sprzyjającym Ci znaku Wagi, ale utworzy dzisiaj skomplikowaną konfigurację z Uranem. Możesz spodziewać się nieprzyjemnych sytuacji, jakichś trudnych decyzji do podjęcia i niełatwych rozmów. Księżyc w znaku Skorpiona narazi Cię na cudzą zazdrość.

Horoskop dzienny - Rak

Czujesz już przez skórę, że aura wokół Ciebie zmienia się na przyjemniejszą. Wenus, która wieczorem zawita do wodnego trygonu pomoże Ci stanąć na nogi i na nowo uwierzyć w uczucia. Księżyc w przyjaznym Ci znaku Skorpiona sprawi, że weźmiesz udział w większych zakupach, z których będziesz bardzo zadowolony.

Horoskop dzienny - Lew

Niestety dzisiejszy układ planet jest dla Ciebie niesprzyjający. Będziesz reagował na wszystko bardzo nerwowo i emocjonalnie. Szykuje się jakiś konflikt z osobą z najbliższego otoczenia. W pracy również niespodzianki, którymi trzeba się szybko zająć. Odłóż ważne decyzje na inny dzień.

Horoskop dzienny - Panna

Możesz przygotować się na sympatyczne i pomyślne zwroty akcji. W szczególności te dotyczące Twoich spraw finansowych. Jeśli myślałeś, że jakaś kwestia jest stracona, to nagle sytuacja może przechylić się na Twoją korzyść. Uważaj jednak w sprawach zdrowotnych, ból z tyłu pleców pewnie dać o sobie znać.

Horoskop dzienny - Waga

Musisz dzisiaj być cierpliwa i więcej słuchać niż mówić. Spróbuj spokojnie wszystko przeczekać. Ten dzień przyniesie Ci pewien dyskomfort psychiczny. Wieczorem również jakieś nieporozumienia. Twoja patronka czyli Wenus przenosi się do sąsiedniego znaku Skorpiona, ktoś nie będzie już dłużej tak wyrozumiały jak do tej pory.

Horoskop dzienny - Skorpion

Na to czekałeś. Niebo rozdaje karty pod Ciebie i wrzuca Ci do rękawa parę asów. Księżyc i Wenus w Twoim znaku dadzą Ci do dyspozycji dodatkową energię. Odkryjesz dzisiaj jakiś sekret a nawet będziesz mógł przycisnąć kogoś do zadeklarowania się w sprawie, na której Ci zależy. Wieczór intensywny.

Horoskop dzienny - Strzelec

Może się okazać, że przeholowałeś z wydatkami i najzwyczajniej w świecie brakuje Ci teraz funduszy. Zbyt lekka ręka w sprawach finansowych może mieć teraz negatywne konsekwencje. Postaraj się przystopować z zakupami i wysłuchać uważnie drugiej połówki, bo będą kłopoty.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj wiele spraw pójdzie w pracy jak z płatka. Możesz liczyć na przychylność kilku osób na stanowiskach. Aura planet sprzyja również Twoim romantycznym nastrojom i wieczorem uda się pewne spotkanie, na które od dawna się szykujesz. Możliwe wyznanie uczuć.

Horoskop dzienny - Wodnik

Postaraj się zebrać myśli i znaleźć dzisiaj trochę czasu tylko dla siebie. Sprawy, które wikłają się w Twoim otoczeniu od początku tygodnia będą wymagały teraz ostatecznej decyzji i podjęcia kroków naprawczych. Księżyc w kwadraturze do Twojego znaku wzmocni rozdrażnienie. Lepiej idź wcześniej spać.

Horoskop dzienny - Ryby

Jakaś pseudo koleżanka z chęcią podstawiłaby Ci nogę, ale nic z tego. Księżyc i Wenus w trygonie wody sprawią, że Twoje będzie na wierzchu. Kto dołki kopie, ten sam w nie wpada, co dobitnie zrealizuje się dzisiaj w Twojej pracy. Wieczorem możesz liczyć na satysfakcjonujący czas.

Nieszczęśliwe liczby – u nas 13, a w Japonii 4

Pechowe liczby to coś, czego staramy się unikać. W Europie za wyjątkowo pechowe dni uznaje się piątki trzynastego. Z kolei z drugiej strony globu, w Japonii, to 4 jest liczbą pechową. Dlaczego? Ponieważ jedno z możliwych sposobów wypowiadania jej brzmi tak samo, jak słowo śmierć. Wypowiedzenie w ten sposób cyfry może oznaczać pecha. Ale nie tylko! W kraju kwitnącej wiśni jeszcze w wielu miejscach unika się numerowania pięter czy pokoi liczbą 4, a czwarty dzień czwartego miesiąca jest wyjątkowo niefortunny.

Zobacz wideo:

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości