Horoskop

Horoskop na wtorek. Czas na podsumowania i rozliczenia

Horoskop

Aktualizacja:
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Srebrny Glob utworzy o godzinie 12.35 kwadraturę z Marsem znajdującym się w znaku Panny. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 31 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Ostatni dzień miesiąca będziemy spędzać na podsumowaniach i rozliczeniach, które zapragniemy wykonać szybko i bez zbędnych formalności. Niestety pośpiech jest złym doradcą, dlatego południe upłynie w nerwowej, wręcz konfliktowej atmosferze.

Horoskop dzienny na wtorek, 31 sierpnia 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Przez konflikt z jakąś kobietą w Twoim otoczeniu możesz sporo stracić. Konsekwencje tego starcia możesz ponosić przez kilka tygodni. Warto zastanowić się nad działaniami, które chcesz dzisiaj podjąć. Po południu czeka Cię aktywność fizyczna, która przyczyni się do wyciszenia Twoich emocji.

Horoskop dzienny - Byk

To będzie dobry dzień, aby zająć się stanem swojego domu lub mieszkania. Możesz zastanowić się jak usprawnić swoje codzienne funkcjonowanie i wykonać remont bądź przemeblowanie, aby żyło Ci się lepiej. Po południu ktoś powierzy Ci odpowiedzialność za ważny projekt, lub drugą osobę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przed Tobą zawodowa szansa. Ktoś będzie chciał rozmawiać odnośnie jakiegoś dobrze rokującego pomysłu bądź przedsięwzięcia. Merkury w znaku Wagi będzie napędzał Cię do dodatkowej aktywności. Trochę gorzej, jeśli chodzi o Twoje partnerstwo. Bliska osoba może poczuć się zazdrosna o Twoją uwagę.

Horoskop dzienny - Rak

Wiele sytuacji może być Ci dzisiaj nie w smak. W szczególności będziesz mieć zastrzeżenia co do zachowania osób w Twoim otoczeniu firmowym. Twój nastrój będzie dzisiaj mocno pod kreską. Jednak wieczorem, kiedy zajmiesz się pracami domowymi odzyskasz wewnętrzny spokój.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj będziesz konfrontować się ze swoimi słabościami. Złożysz twarde postanowienie poprawy i zdecydujesz pożegnać się ze złymi nawykami. Być może zechcesz zrzucić kilka kilogramów, bądź zrezygnować z jakiejś używki. To dobry pomysł, aby zacząć właśnie teraz.

Horoskop dzienny - Panna

W tym dniu nadal możesz czuć się nieco zagubiona. Bardzo nie lubisz, kiedy nie masz nad czymś kontroli, a niestety na to dzisiaj wygląda. Ktoś inny będzie podejmował decyzje i nie bardzo będzie się liczył z Twoim zdaniem. Trzeba to przyjąć z pokorą i poczekać na korzystniejsze wpływy.

Horoskop dzienny - Waga

Ktoś w Twoim otoczeniu będzie próbował zrobić na Tobie wrażenie. Nie jest bez szans, ponieważ Wenus w Twoim własnym znaku nakierowuje Twoją uwagę na sprawy partnerskie i miłosne. Jesteś teraz bardzo otwarta na bliskość i pragniesz podzielić z kimś swoje uczucia lub po prostu szczerze porozmawiać.

Horoskop dzienny - Skorpion

Będziesz się czuć jak nic nie znaczący trybik w wielkiej machinie świata. Niewiele kwestii potoczy się zgodnie z planem. Trzeba będzie elastycznie reagować wobec zachodzących zmian. Pomimo tego, że sporo się zmodyfikuje, dzień zakończysz w dobrym humorze z powodu udanego spotkania partnerskiego.

Horoskop dzienny - Strzelec

Będziesz potrzebować całej swojej wewnętrznej odwagi, aby nie ugiąć się przed presją i naciskami. Musisz trzymać się raz obranego kursu i nie dać się zepchnąć z toru. Twoja wola działania, pewność siebie i determinacja odniosą dobry skutek. Wieczorem będziesz z siebie dumny.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś wyśle Ci dzisiaj sygnał, że jest zainteresowany bliższą znajomością partnerską bądź jakimś zacieśnieniem relacji w biznesie. Wyczul swoją uwagę na informacje płynące z otoczenia, ponieważ przegapienie tych znaków może Cię później drogo kosztować. Wieczór poniżej oczekiwań.

Horoskop dzienny - Wodnik

Pod Twoje nogi wpadnie jakaś dobra okazja zakupowa. Dzisiaj Twoje interesy oraz działanie typu kup-sprzedaj będą szły pomyślnie. Warto zamieścić ogłoszenie o sprzedaży auta bądź mieszkania. Po południu skupisz się na swoim wizerunku.

Horoskop dzienny - Ryby

Los będzie wobec Ciebie wyjątkowo wymagający. Nie możesz dzisiaj liczyć na taryfę ulgową. Trzeba być przygotowanym na prośbę o dodatkowych godzinach w miejscu pracy. W domu ktoś również będzie mieć wobec Ciebie jakieś wymagania. Nie będziesz mogła się doczekać odpoczynku w łóżku.

Trygony znaków i ich jakości

Oprócz kluczowych w astrologii trygonów, ważne są także jakości. Dzięki nim możliwe jest dookreślenie cech danego znaku. Wyróżnia się 3 rodzaje – kardynalne, stałe oraz zmienne. Jakości kardynalne są dominujące, osoby z nimi lubią przywództwo, a także dążą do przestrzegania ustanowionych norm. Jakości stałe, jak ich nazwa może wskazywać, dążą do stabilizacji, często poprzez przestrzeganie norm kardynalnych. Ostatnie, czyli jakości zmienne, odpowiedzialne są za elastyczność i pomysłowość, osoby o tych jakościach lubią wymyślać nowe idee i dążą do doskonalenia wszelkich aspektów.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości