Horoskop

Horoskop na wtorek. Czas udanych łowów w serwisach randkowych

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Źródło:
Astrolog Merkurja
Horoskop dzienny na wtorek, 20 września 2022 r. - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna

Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 20 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Raka. O godzinie 22.37 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Na niebie utworzy się pozytywny trygon ziemski pomiędzy Wenus, która rezyduje w znaku Panny, a Uranem znajdującym się w znaku Byka. Dzień przyniesie nam pozytywne zaskoczenie i ciekawe wydarzenia. Będziemy wymieniać się elektryzującymi informacjami, co w znaczący sposób urozmaici nam codzienne zajęcia.

Horoskop dzienny na wtorek, 20 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Dzisiaj można z łatwością, przez tak zwany przypadek czy zrządzenie losu zawrzeć znajomość z wyjątkową osobą. Wielu przedstawicieli zodiaku powinno trafić na odpowiedni profil potencjalnej drugiej połówki w serwisach randkowych czy społecznościowych. Warto przeglądać uważnie skrzynkę mailową.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Niewiele spraw będzie cię dzisiaj satysfakcjonować. Wszystko według ciebie można było zrobić lepiej. Postawisz sobie jakieś zarzuty, z których wiele jest po prostu niedorzecznych. We wtorek nie spełnisz swoich nadziei na jakiś sukces, co możesz wyrzucać sobie aż do wieczora.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus znajduje się w ziemskim znaku Panny i zaczepia zalotnie Urana, znajdującego się w znaku Byka. Dzisiaj będziesz radośniejszy i bardziej swobodny w działaniu. Pozwolisz sobie na większą improwizację i spontaniczność. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę, która cię rozczuli. To twórczy, radosny dzień.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzień będzie dość męczący i wymagający. Od rana musisz działać na wysokich obrotach, wstać wcześnie i stawić się na jakieś wezwanie przed komisją lub osobami, które będą sprawdzać stan twojego przygotowania bądź kompetencji. Na szczęście wszystko pójdzie w miarę sprawnie.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj układ pomiędzy Wenus a Uranem pomoże ci w osiągnięciu czyjejś przychylności i zaskarbieniu sobie względów pewnej osoby. Możesz zostać przedstawiony w bardzo pochlebny sposób w oczach kogoś ważnego, bądź też otrzymać świetne recenzje jeśli chodzi o wykonywaną przez ciebie pracę.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Wtorek będzie wymagał od ciebie pełnej dyspozycyjności i oddania się obowiązkom w stu procentach. Twoje niedomagania będą zlekceważone. Atmosfera poprawi się dopiero późnym wieczorem, kiedy Księżyc przejdzie do twojego znaku, ale nie będziesz mieć już siły na to, aby zrobić coś więcej, niż udać się na spoczynek.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Na twojej drodze wyłoni się okazja, do spotkania kogoś wyjątkowego bądź odzyskania kontaktu z upragnioną osobą. To wyśmienity moment, na to aby ugrać coś rzeczywiście wartościowego. Przebywająca w twoim znaku Wenus zostanie pobudzona przez Urana, który lubi objawiać się przez siłę zbiegów okoliczności. To może być naprawdę wyjątkowo satysfakcjonujący dzień, nie wykluczając wygranej w tle.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Zdaj się na los lub przypadek. Nie boksuj się z przeciwnościami, które przyniesie dzień, ponieważ może się okazać, że są one obliczone na twoją korzyść. Świat staje przed tobą otworem i zachęca, abyś trochę zaryzykowała i wyszła ze znanego kręgu codziennych działań. Jeśli otworzysz się na nieznane, tylko zyskasz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Możesz mieć ogromną satysfakcję z powodu tego, że ktoś nie pozostaje obojętny na twoje wdzięki i czar osobisty. Twój urok podziałał i dzisiaj bezproblemowo dostaniesz to, o co zabiegałeś przez ostatnie dni, a nawet tygodnie. Na konto wpadnie okrągła sumka, a przynajmniej pojawi się jej obietnica.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W powietrzu czuć już zapowiedź zmian i zupełnie nowych energii, które dzisiaj ledwo cię musną, ale niosą w sobie wieści na temat dużych reform szykujących się w twojej firmie. Możesz mieć nos na kwintę, że niestety nie udało się wywalczyć pewnej ważnej dla ciebie kwestii, ale nie przejmuj się tym, to nie jest blokada na zawsze.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W trygonie ziemskim dojdzie do układu Wenus i Urana, co bardzo cię ożywi i tchnie w twój dzień wyjątkową oryginalność. Zazwyczaj robisz wszystko w utarty, bezpieczny sposób, a dzisiaj zdobędziesz się na jakiś odważny krok, co zostanie dostrzeżone i docenione. Przed tobą sukces w towarzystwie, szkole bądź pracy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Twój patron czyli Uran zaopiekuje się dzisiaj Wenus, więc już wcześnie rano możesz otrzymać informację, że przed tobą jakieś miłe spotkanie. Wtorek potoczy się zupełnie inaczej niż zakładałeś i będzie wiązać się z kilkukrotną zmianą planów, co może być nieco kłopotliwe, ale w gruncie rzeczy stanie się zabawne. Ktoś rewelacyjnie dotrzyma ci towarzystwa.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Księżyc w przyjaznym ci znaku Raka, jak również trygon pomiędzy Wenus i Uranem przyjemnie osłodzą ci ten wtorek. Może być całuśnie, ciepło i romantycznie. Jeśli jesteś samotna rozglądaj się czujnie wokoło, szczególnie w cukierni! Dzisiaj można wpaść na kandydata do związku nawet przy stoisku z ciastkami.

Horoskop ziołowy - pokrzywa

Osoby urodzone między 24 października a 21 listopada to pokrzywy - zimne i niedostępne w pierwszej chwili, w drugiej oddani i wierni przyjaciele. Pokrzywy stosują mechanizm obronny - boją się zranienia, a przez to są wycofane i zamknięte w sobie. Kiedy już się otworzą, okazują się być wspaniałymi kompanami. warto pracować nad zaufaniem - do siebie, bliskich, a zwłaszcza w związku.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF/Getty Images

Pozostałe wiadomości