Horoskop na poniedziałek. Dobre wiadomomości dla niektórych znaków

Horoskop dzienny na poniedziałek, 19 września 2022 r. - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna
Horodzkop dzienny na poniedziałek, 19 września 2022 roku
Źródło: iStockphoto
Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 19 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, a malejący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka. Na niebie utworzył się pozytywny układ pomiędzy Merkurym a Jowiszem, który umożliwi nam skorzystanie ze, zdawać by się mogło, straconej już szansy raz jeszcze. Dzisiaj odżyją dawne okazje i przebrzmiałe już kontakty.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 19 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Poniedziałek przywita nas zaskakującymi sytuacjami, ale odbędzie się to w dość pozytywny sposób. Dodatkowo trygon pomiędzy Słońcem a Plutonem postawi nas na nogi, jeśli chodzi o samopoczucie fizyczne. Polepszenie stanu wewnętrznej energii tyczy się przede wszystkim Byków, Panien, Koziorożców i Skorpionów, które będą miały ochotę i możliwości, aby przeprowadzić śmiałe przedsięwzięcia.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj aktywność przebywającego w twoim znaku Jowisza przypomni o istnieniu kogoś z odległej przeszłości. Bardzo prawdopodobne wieści z zagranicy. Możliwe, że powieje jakimś wielkim światem i otrzymasz wieści o czyiś sukcesach za wielką wodą. Ostatecznie firma może nawiązać współpracę z międzynarodowym partnerem.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Trygon Słońca i Plutona w ziemskim żywiole bardzo ci posłuży, w szczególności jeśli urodziłeś się w trzecim dekanacie znaku. Masz dzisiaj możliwość skorzystania z jakiejś finansowej szansy. Kryzys w sprawach materialnych może zostać zażegnany. Rozwiąże się jakiś problem mieszkaniowo-lokalowy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj łap w locie wszystkie możliwości, ponieważ opozycja Jowisza i cofającego się Merkurego jest jak złapanie pociągu, który zdążył już odjechać. Niemożliwe stanie się możliwe, to dzień pozytywów. Urząd cofnie niekorzystną decyzję, dostaniesz jakiś zwrot, ktoś może przeprosić za niestosowne zachowanie.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Poniedziałek sprzyja twoim planom. Ktoś w twoim otoczeniu nabierze nareszcie więcej rozumu i będzie ci się łatwiej porozumieć jeśli chodzi o drobne kwestie sporne. Koniec trików i uników. Nareszcie możesz rozmawiać poważnie również o fundamentalnych kwestiach.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Przed tobą pewne perturbacje jeśli chodzi o nieżyczliwych ludzi, którzy będą zazdrośni z powodu twojego powodzenia. Ktoś może próbować zniszczyć zaufanie, którym cieszysz się u kierownictwa. Na szczęście szybko wyjdzie to na jaw i będziesz mógł przedstawić wszystko we właściwym świetle, ale czyjeś działania zapamiętasz sobie na długo.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Los ci dzisiaj wyjątkowo sprzyja, zatem nie wahaj się, ani nie ociągaj z pewnymi działaniami. Podejmuj konkretne kroki. Fortuna wzięła cię dzisiaj na swój celownik. Możesz liczyć na bardzo łaskawy dzień, w trakcie którego uda ci się wiele osiągnąć i korzystnie załatwić.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj możesz odczuć, że coś się zmienia, że pewne zastałe przeszkody ulegają poluzowaniu. Znajdujący się w twoim znaku Merkury ustawi się w opozycji z Jowiszem, więc twój nastrój będzie znacznie lepszy niż w weekend. Nie ulegaj tylko nadmiernej euforii i zdejmij nogę z gazu, ponieważ mandat za brawurową jazdę dzisiaj murowany.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Opiekujący się tobą Pluton będzie dzisiaj w doskonałym ustawieniu. Możesz poczuć, że w pracy jesteś otoczony niezawodnymi współpracownikami, a w wolnym czasie świetnymi kompanami do rozrywki. Powinieneś również liczyć na pochwały i życzliwość osób na stanowiskach oraz jakieś wpływy na konto.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Twój patron Jowisz szaleje dzisiaj na niebie do spółki z psotnikiem Merkurym. To będzie twój dzień pod kątem sukcesów towarzyskich. Rozśmieszysz i rozbawisz wszystkich. Twój dobry humor udzieli się w pracy i w szkole otaczającym cię osobom. Masz dobrą passę do wszelkich gier.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Przebywający w twoim znaku Pluton doda ci dzisiaj charyzmy i … seksapilu! Rzadko kiedy pozwalasz sobie na bardziej swobodne zachowanie w miejscu pracy, żarciki czy mały flirt, ale dzisiaj zrobisz wyjątek. Będziesz czuć zmianę aury na bardziej optymistyczną jeśli chodzi o finanse, dlatego w partnerstwie również lepiej.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Musisz oddać prymat zdrowemu rozsądkowi nad emocjami. To będzie dzień, w trakcie którego trzeba się zdobyć na jakieś wyrzeczenie, ponieważ wiesz, że w perspektywie czasu, bardziej opłaca ci się ustąpić i podjąć niezbyt lubianego obowiązku, niż walczyć o coś, co teraz nie może się udać. Wieczorem ktoś osłodzi ci czas.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzień niesie ci dobrą prognozę jeśli chodzi o twoje związki, przyjaźnie, relacje i stosunki zawodowe. W poniedziałek łatwiej ci będzie zaprezentować swoje oczekiwania i wypowiedzieć to, co leży ci na sercu. Spotkasz się z życzliwością, zrozumieniem i aprobatą. Uruchomią się twoi przyjaciele, aby cię wesprzeć.

Horoskop ziołowy - Mniszek lub Goździk

Mniszek lub goździk to roślina przypisana osobom urodzonym między 21 marca a 20 kwietnia. Cechą charakterystyczną jest energiczność, motywacja i porywczość. Może być często sfrustrowany, gdyż potrzebuje być w ciągłym ruchu. Warto ćwiczyć uwagę, praktykować medytację i cierpliwość.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości