Horoskop

Horoskop na piątek. Dzisiaj będziemy kapryśni, a nawet nieco złośliwi

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
horoskop

Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 9 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc przywita dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 8.48 Srebrny Glob przejdzie do znaku Raka i zaczyna wyraźnie zmniejszać swoją tarczę, ale nadal będziemy odczuwać skutki wczorajszej Pełni Zimnego Księżyca. Ponadto na niebie utworzy się kwadratura pomiędzy Wenus a Jowiszem.

Horoskop dzienny na piątek, 9 grudnia 2022 roku

Dzisiaj mogą spierać się ze sobą sprzeczne cele i interesy. Będziemy kapryśni, a nawet nieco złośliwi. Dadzą o sobie znać towarzysko-biznesowe powiązania. Pewne grupy mogą kurczowo pilnować swoich interesów i nie dopuszczać nikogo do swego grona. Dzień niesie ze sobą również ryzyko zbytniego popuszczania sobie pasa i nieumiarkowania w jedzeniu i piciu, co może mieć opłakane skutki w szczególności dla Byków, Wag, Strzelców i Ryb.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na piątek, 9 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Ktoś będzie mocno zazdrosny o twoje sukcesy i osiągnięcia. Możesz osiągnąć jakiś cel i nieopatrznie się tym pochwalisz. Okaże się, że tej osobie to bardzo nie w smak. Twoja ambicja będzie komuś solą w oku i spróbuje cię odwieść od tych planów. Nie z tobą te numery, wiesz o co chodzi i tym bardziej zostaniesz przy swoim zdaniu.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Kwadratura Wenus i Jowisza będzie wiązać się podsycaniem wokół ciebie aury plotek i kłótliwości. Wszystko to na tle obyczajowym i partnerskim. Dzisiaj ktoś w twoim otoczeniu nie zapanuje nad swoimi emocjami i może cię wprost zaatakować ostrymi słowami. Nie martw się, ponieważ w ten sposób ktoś się całkowicie odsłania i w stu procentach wiesz, co o tej osobie sądzić. Pilnuj portfela.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj napięcie będzie odrobinę mniejsze, ale nie licz na to, że uda ci się schować pod miotłą i siedzieć cicho jak myszka. Nadal jesteś na fali Pełni Księżyca w twoim znaku, zatem świat i towarzystwo się o ciebie upominają. Możesz czuć nawet, że to upominanie się jest zbyt nachalne i nie pozostawia ci marginesu na odmowę. Kwadratura Wenus i Jowisza będzie wymagać, abyś gdzieś się stawił i zabawiał otoczenie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Księżyc przechodzi do twojego znaku i poczujesz, że ten chaos i zgiełk nareszcie ustaje. Osiągniesz większy spokój, lepiej się odnajdziesz w obowiązkach codziennego dnia. Możesz odpuścić trochę presję na osiągnięcie celu. Nie wszystko trzeba zrobić na już. Popołudniu znajdziesz czas na swoje potrzeby.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzień przyniesie ci potrzebę zrobienia czegoś nie tylko w swoim interesie, ale również dla dobra innych. Poczujesz w sobie chęć do charytatywności. Księżyc w znaku Raka sprawi, że wpłacisz jakieś kwoty na rzecz pomocy potrzebującym. Pochylisz się nad czyimś losem, pomyślisz o tym, jak komuś sprawić przyjemność.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W piątek planety ustawiły się ciut przyjaźniej i nie będziesz musiała wykonywać 300% normy jak wczoraj. Ktoś w twoim otoczeniu okaże ci zrozumienie i empatię. Dzisiaj załatwisz sprawunki i poukładasz sobie relacje z otoczeniem w bardziej stonowany sposób. Wieczorem komuś ewidentnie brakuje bliskości z tobą i nie omieszka cię o tym poinformować.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Uważaj, ponieważ w tym dniu wyjątkowo łatwo będzie o przesadę. Twoja patronka Wenus ustawia się w kwadraturze z Jowiszem, co może świadczyć o tym, że nie będziesz umiała wyczuć gdzie jest granica. Dzisiaj staraj się zachować dystans do pozornie bardzo atrakcyjnych, ale niepewnych interesów. Ktoś może się połaszczyć na twoje pieniądze. Coś jest po prostu nierealne.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj możesz zaufać w pełni swojej intuicji, ponieważ cię nie zawiedzie. Księżyc w pokrewnym ci znaku Raka podpowiada najlepsze, najbardziej korzystne rozwiązania. Nie powinieneś się stresować tym, co zostało powiedziane w ostatnich dniach, ponieważ za chwilę nikt o tym nie będzie pamiętać. W pracy coś się przetarło i zespół współpracowników się uspokoi.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Ktoś może doprowadzić cię do białej gorączki. Ciśnienie w kwestiach uczuciowych idzie ponownie mocno w górę, za sprawą kwadratury Wenus i twojego patrona Jowisza. Dzisiaj możesz się zaangażować w jakąś kwestię naprawdę zbyt intensywnie, do tego stopnia, że doprowadzisz sam siebie do stanu wrzenia. Postaraj się tonować nastrój. Nie zabieraj głosu w kontrowersyjnej sytuacji w pracy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W tym dniu poczujesz się trochę pewniej jeśli chodzi o twoje relacje z bliskimi. Burza w domu ucichnie, a w pracy pojawią się jakieś lepsze pomysły. Wyjdzie na to, że wyjdziesz obronną ręką z opresji, które przyniosła Pełnia Księżyca w Bliźniętach. Może cię martwić jedynie kondycja jakiegoś domownika lub jego stan emocjonalny. Nie wykluczając czworonoga, który będzie mieć gorszy piątek.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Ktoś będzie próbował zablokować twoje wysiłki. Wczorajsza Pełnia w Bliźniętach dała ci błysnąć i możliwe, że będzie kontra przeciwko twoim pomysłom, ponieważ ktoś czuje się zagrożony umacnianiem się twojej pozycji. Z powodu kwadratury Wenus i Jowisza działasz w sposób roztargniony i jakaś strata lub nieprzyjemność gotowa. Wieczorem uważaj na przepisy.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Znajdujący się w końcówce twojego znaku Jowisz, będzie odbierać ze strony Wenus zaczepne szturchańce. Dzień upłynie ci w myśl zasady, że kto się czubi ten się lubi. Ktoś może cię prowokować, starać się rozśmieszyć, pozornie ci dokuczać, ale to po to, aby zwrócić na siebie twoją uwagę. Księżyc w sprzyjającym ci znaku Raka od rana poprawi ci humor, więc piątek zapowiada się ciekawie i zadowalająco.

Godność esencjonalna w horoskopie urodzeniowym

W astrologii godność esencjonalna nie odnosi się do terminów społecznych, a godności planet. Esencjonalna oznacza taką, w której zawarta jest istotna rzeczy, dotyczy istoty planety. Wynika z położenia planety w znakach Zodiaku.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: MARK GARLICK/SCIENCE PHOTO LIBRARY/Getty Images

Pozostałe wiadomości