Horoskop dzienny na czwartek, 18 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 18 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków. Dzisiaj do południa będziemy działać pod wpływem dobroczynnego trygonu pomiędzy Słońcem a Księżycem. 

Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Lwa. Po godz. 16:10 Srebrny Glob przejdzie do znaku Panny. Dzisiaj do południa będziemy działać pod wpływem dobroczynnego trygonu pomiędzy Słońcem a Księżycem. W czwartek zadbamy o swój wizerunek, zapragniemy wyglądać modnie i gustownie. Wiele znaków zodiaku zdecyduje się na to, aby odświeżyć swoją garderobę. Sprawy mody, urody i tego, aby dobrze się prezentować będą szczególnie istotne. Wieczorem po przejściu Księżyca do znaku Panny zaczniemy zajmować się sprawami kuchni i łazienki oraz ustawiać na półkach nowe kosmetyki.

Horoskop dzienny na czwartek, 18 kwietnia 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będziesz trochę wścibski. Ten dzień będzie się dla ciebie wiązał z ciekawymi odkryciami dotyczącymi twoich współpracowników i znajomych. Okaże się, że twoja dociekliwość popłaciła. Możesz się uwolnić od dręczącego cię pytania, czy kogoś z firmy łączy coś więcej niż tylko zażyłość na gruncie zawodowym. Wszystko stanie się jasne.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Czwartek rozpocznie się jazdą po grudzie i jakimiś opóźnieniami. Popołudniu, po przejściu Księżyca do sprzyjającego ci znaku Panny sytuacja zacznie się stabilizować. Zamieszanie i chaos zaczną ustępować miejsca uporządkowaniu. Przyjdą dobre efekty twojej pracy i dzień zakończysz lepiej niż zakładałeś Byku rano.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Od rana wstaniesz w doskonałym humorze. Działasz jak dobrze naoliwiona maszyna. W pracy posypią się nowe propozycje. Telefon będzie się urywał zarówno pod względem zawodowym jak i prywatnym, Wieczorem okaże się, że jakieś ryzyko, które wcześniej podjąłeś Bliźniaku może być nad wyraz korzystne.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Obudzisz się markotny i zaczniesz obnosić się ze swoim złym humorem. Dzisiaj nabierzesz chęci i wiary w to co robisz, ale dopiero popołudniu, kiedy Księżyc przejdzie do sprzyjającego ci znaku Panny. Wstąpią w ciebie nowe siły i nowa wiara. Zaczniesz pracować szybciej i do wieczora nadgonisz braki z pierwszej połowy dnia.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości