Gwiazdy

Zalia i Przyłu wydali nowy singiel. Apelują: "Nie traćmy już chwil tak bezsensownie"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Zalia feat. Przyłu w piosence „Bezsensownie”

Nowy singiel Zalii, czyli Julii Zarzeckiej, miał premierę 28 października. Teraz wokalistka swoją piosenkę w indie popowym stylu zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN. Towarzyszył jej raper Przyłu.

Kim jest Zalia?

Julia Zarzecka to dwudziestoletnia polska wokalistka i kompozytorka, którą fascynuje Soul/RnB. Kocha Mahalię, Ellę Mai czy Jorja Smitha, natomiast w jej piosenkach słychać wpływy indie/lofi oraz jazzu. Zalia inspiruje się dużymi miastami, ich społecznością i różnorodnością.

- Zawsze zaczynam od akordów. One mnie inspirują do napisania melodii. Następnie na melodii tworzę tekst. Dźwięki przychodzą mi łatwiej, ale oczywiście tekst świetnie je dopełnia i jest bardzo ważny sam w sobie - mówiła Zalia w wywiadzie dla "All about music".

Nowy singiel Zalii i Przyłu

Kilka dni temu światło dzienne ujrzał najnowszy singiel wokalistki - "Bezsensownie". Piosenka opowiada o relacji, która nie ma już przyszłości, a jednak cały czas przewija się przez życie. Jest także o momencie przełomowym, w którym zdajemy sobie sprawę, że tracimy czas i trzeba iść dalej. Gościnny występ w tym premierowym singlu ma warszawski raper, Przyłu.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości