Gwiazdy

Tomasz Niecik spełnił swoje marzenie i został aktorem. "Bardzo trudno było mi zagrać emocje"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Glińska,
Justyna
Piąsta
Ukryta prawda o Niecikach

Tomasz Niecik jest muzykiem, który ma ogromną rzeszę fanów. Ostatnio spełnił swoje wielkie marzenie i postanowił spróbować swoich sił w aktorstwie. Jak wspomina występ w specjalnym odcinku "Ukrytej prawdy"?

"Ukryta prawda". Tomasz Niecik głównym bohaterem

Po raz pierwszy w historii "Ukrytej prawdy" widzowie zobaczą specjalny odcinek, w którym głównym bohaterem jest Tomasz Niecik. Gwiazdor disco polo zagrał samego siebie i jak przyznaje, było to dla niego spełnienie marzeń.

Prywatnie jestem fanem "Ukrytej prawdy". Oglądam go razem z żoną. I tak naprawdę to ona mnie w niego wkręciła. Podoba mi się, że to, co spotyka bohaterów programu, tak naprawdę może się przytrafić każdemu. Zawsze marzyłem, aby wystąpić w "Ukrytej prawdzie". Pokazać się od zupełnie innej strony. Takiej, od której nie znają mnie fani, wielbiciele. Wejść w rolę i zagrać

- mówi Niecik.

W odcinku u boku Tomasza wystąpi jego żona Luiza. Jak odnalazła się w roli debiutującej aktorki? - Dla mnie najtrudniejszy był moment odegrania sceny zdrady. To był szok, ciężko było mi odnaleźć się w tej sytuacji. Nie było dublerów, sami graliśmy - wyznała żona muzyka w Dzień Dobry TVN.

Co wydarzy się w odcinku?

Tomasz Niecik po koncercie melduje się w hotelu, gdzie ma wynajęty przez organizatorów pokój. Na recepcji wita go sympatyczna Nina. Tomasz z pokoju dzwoni do żony, mówi jej, jak było na koncercie, zapewnia, że tęskni. Następnego dnia budzi się z silnym bólem głowy. Wraca do domu, jest przekonany, że złe samopoczucie to wynik zmęczenia i przepracowania. Kilka dni później żona urządza Tomaszowi scenę zazdrości. Przed chwilą dostała na maila zdjęcia, na których Tomasz leży w hotelowym łóżku z jakąś roznegliżowaną kobietą. Wszystko wskazuje na to, że uprawiali seks. Żona Tomasza jest w szoku i domaga się wyjaśnień. Dochodzi do awantury, Tomasz jest skołowany. Czy to fotomontaż? Ewidentnie ktoś chce nabruździć w jego szczęśliwym małżeństwie. Jak to się zakończy?

Tomasz Niecik chce zmienić zawód?

Udział Tomka w "Ukrytej prawdzie" nie jest jego pierwszym kontaktem z aktorstwem. Wcześniej wystąpił m.in. w serialu "Szpital" TVN. To dla niego przyjemna odskocznia od codziennych obowiązków. Przypomnijmy, że Niecik profesjonalnie muzyką zaczął się zajmować w 2004 roku. Jego debiutanckie single ukazały się w cztery lata później. W 2010 roku pojawił się w programie "Mam Talent!" TVN, a wiosną 2017 roku był uczestnikiem 2. edycji show "Agent - Gwiazdy".

Tomasz Niecik nie ukrywa, że aktorstwo bardzo go pociąga. W "Ukrytej prawdzie" zagrał razem z żoną i jak sam zauważył, nie było to proste zadanie.

- Niestety gra aktorska to nie przelewki, lecz bardzo ciężkie zadanie. Bardzo trudno było mi zagrać emocje. zwłaszcza, że w odcinku chodzi o zdradę! Prywatnie jesteśmy z żoną bardzo szczęśliwi, więc to było dla mnie i dla żony supertrudne zadanie. Najważniejsze jednak, że graliśmy razem i mogliśmy na siebie liczyć. Marzenie spełniliśmy! A fani "Ukrytej prawdy" niech ocenią, czy dobrze wypadliśmy - wskazuje Tomasz.

Czy zagranie w serialu zbliżyło małżonków do siebie? - Zdecydowanie. Mogliśmy znaleźć się w takiej ciężkiej sytuacji i sprawdzić się, jak byśmy zareagowali. Przekonałam się, że nie chciałabym, żeby kiedykolwiek coś takiego nas spotkało - podkreśliła Luiza.

Emisja specjalnego odcinka "Ukrytej prawdy" w środę, 29 września o godz. 18:00 w TVN.

Tomasz Niecik w "Ukrytej prawdzie"
Tomasz Niecik w "Ukrytej prawdzie"

Zobacz także:

Autor:Kamila Glińska, Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości