gwiazda disco polo

    gwiazda disco polo

    Na wczorajszą premierę filmu "Disco Polo" przyszły tłumy gwiazd, także muzyki disco polo. Nie mogło tam zabraknąć kamery Dzień Dobry TVN. Co o filmie i muzyce disco polo powiedzieli Agnieszce Jastrzębskiej: Tomasz Kot, Radek Liszewski, Tomasz Niecik, Joanna Kulig i Aleksandra Hamkało? A co sam reżyser Maciej Bochniak? Jak Tomasz Niecik ocenia grę Dawida Ogrodnika? Koniecznie zobaczcie "Disco Polo", bo film idealnie oddaje realizm lat 90.

    Ile Sławomir Świerzyński miał lat, gdy po raz pierwszy wystąpił na scenie? Czy jest pedantem? I czy to prawda, że synowie Sławomira Świerzyńskiego znają teksty jego wszystkich piosenek? W studiu Dzień Dobry TVN, prywatnie, lider zespołu Bayer Full - Sławomir Świerzyński, jego żona Renata oraz synowe: Róża i Sylwia Świerzyńskie. Jaki jest sekret sukcesu zespołu Bayer Full? Czy zespół nadal występuje na weselach?

    Piosenka „Ona tańczy dla mnie” zespołu "Weekend" ma już 55 milionów odsłon na YouTube. W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z liderem zespołu „Weekend” Radkiem Liszewskim o początkach zespołu "Weekend" i o jego fenomenie. Jak udało się im wybić? Czy spodziewał się takiego sukcesu? Czy żona Radka Liszewskiego jest o niego zazdrosna? Jak na popularność ojca reagują jego dzieci? Jaką niespodziankę zgotowali mu mieszkańcy Sejn, gdzie mieszka lider "Weekendu"? Które przeróbki piosenki "Ona tańczy dla mnie" uważa za najlepsze?